Strona główna > Bez kategorii > Które nowoczesne szczepionki są najgroźniejsze

Które nowoczesne szczepionki są najgroźniejsze

Źródło: http://feminaliberata.wordpress.com/2013/02/20/ktore-nowoczesne-szczepionki-sa-najgrozniejsze/

Data publikacji: 20.02.2013

(Email udostępniony do publikacji dzięki uprzejmości Jacka)

———- Treść przekazywanej wiadomości ———-
Temat: Najgroźniejsze szczepionki
Od: Maria Majewska 

 Jak wiadomo, skład, metody i miejsca produkcji, oraz bezpieczeństwo szczepionek zmieniają się w czasie.  Warto się zapoznać z danymi odnośnie bezpieczeństwa współcześnie stosowanych szczepionek.

Dane umieszczone na wykresie pokazują liczby zgonów poszczepiennych zgłoszonych do amerykańskiej bazy danych VAERS w latach 1990-2012.  Trzeba przy tym pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest tylko ok. 5% wszystkich przypadków zgonów i powikłań poszczepiennych, co znaczy, że prawdopodobne liczby wszystkich takich zgonów były ok. 20 razy większe.   Wyraźnie widać, że z upływem lat silnie wzrastała liczba zgonów poszczepiennych.

Liczby w tabelce pokazują, które typy współcześnie stosowanych szczepionek spowodowały najwięcej zgonów w latach  2006-2012.   Na żółto zaznaczone są szczepionki, które zabiły najwięcej osób.  Na czoło wysuwają się tu agresywnie reklamowane w mediach szczepionki na grypę oraz na zapalenie płuc.

Nadal bardzo groźne dla niemowląt są szczepionki zawierające składniki: DTP/DTaP,  Haemophilus B,  Hep B (żółtaczka B), IPV (polio), Rota, MMR.  Praktycznie można powiedzieć, że prawie wszystkie powszechnie stosowane dziś szczepionki stanowią  poważne zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci, młodzieży oraz dorosłych.  Wymienione w tabelce szczepionki, które wywołały stosunkowo niewiele zgonów, to na ogół te najrzadziej stosowane.

Przerażające, że tak groźne dla życia pseudomedyczne produkty nadal pozostają na rynku i nikt nie ponosi odpowiedzialności za szczepionkowe ludobójstwo.  Być może nie należy się więc dziwić, że w Indiach, Pakistanie czy Afryce, rodzice zabitych przez szczepionki dzieci biorą sprawiedliwość we własne ręce.

http://vactruth.com/2012/07/27/vaccines-killed-8-children/

http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-21381773

http://www.cbsnews.com/8301-202_162-57559942/pakistan-polio-vaccination-workers-targeted-in-fresh-attacks-7-now-killed/

tab1

 

(Typy szczepionek i zgony zaprezentowane w pliku PDF)

Zgony poszczepienne zarejestrowane w latach 2006-2012.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.