Strona główna > Świat > Ukraina > Kto zamordował Mozgowoja

Kto zamordował Mozgowoja

Zadają mi pytanie, kto w końcu zamordował Mozgowoja? Dla mnie odpowiedź jest oczywista!

Kto siedzi we władzach, tak zwanych, niezależnych republik Donbasu? Tam siedzą żydy Kofmany z Płotnickimi. Kto ich tam posadził? Kofmany z Płotnickimi z Kremla. Kto siedzi we władzach w Kijowie? Kofmany z Płotnickimi!

Tak więc kto zamordował ruskiego wojownika Mozgowoja? Na to pytanie jasno odpowiedziałem. I będziemy dalej walczyć przeciwko sobie, ruscy „moskale” przeciwko ruskim „ukrom” a ruskie „ukry” przeciwko ruskim „moskalom”.

Ku uciesze i bogaceniu się żydów działających wspólnie. Oni plują na Ruski Świat. Oni w ogóle plują na wszystko oprócz pieniędzy. Kiedy zrozumiemy, że jesteśmy jednym narodem, że jesteśmy gospodarzami naszego wspólnego kraju i tylko my powinniśmy decydować jak w nim mamy żyć, wtedy sytuacja się zmieni!

Idea Świętej Rusi to jedyna słuszna droga! Droga zjednoczenia ruskiego narodu pod chorągwią Chrystusa!

a,00

Wszystko pozostałe to żydowskie gierki w celu kontynuacji prania mózgów, grabieży i mordowania ruskich ludzi. Bez Chrystusa lud jest ślepy, ciało ospałe a z NIM niezwyciężony Duch!

a,a

Jesteśmy przecież Ruskimi. Jesteśmy Słowianami. My nigdy nie polegaliśmy tylko na jednym żelazie. Ono nie ma myśli i ducha nie ma. Duch żyje tylko w Ruskim. Ten Duch, którego nie można złamać nigdy.

Za: http://www.srnrem.info/2015/05/25/kto-ubil-mozgovogo/

Data publikacji: 25.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *