Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Kto zabił Jezusa?

Kto zabił Jezusa?

„Liberalni chrześcijanie” znowu czynią następne ustępstwo na rzecz międzywyznaniowej życzliwości i braterskiego miłosierdzia. Znowu mówią, że: ”To nie byli żydzi, którzy ukrzyżowali Chrystusa, to byli Rzymianie.”

a12

Chciałbym zadać tym „liberalnym chrześcijanom” kilka szczególnych pytań  dotyczących śmierci Naszego Pana Jezusa Chrystusa.

1-Czy to byli Rzymianie, którzy pojawili się w Ogrodzie Oliwnym, uzbrojeni w miecze i pałki, nocą, i kto przyprowadził Go związanego przed oblicze Najwyższego Kapłana, a następnie przed oblicze Piłata, żądając Jego śmierci ?

2-Czy to był Rzymianin, który zdradził Jezusa pocałunkiem, i czy Rzymianom został sprzedany za  trzydzieści srebrników ?

3-Czy to Rzymianin przebrał się w szaty Najwyższego Kapłana i obwinił naszego Pana Jezusa  Chrystusa o bluźnierstwo, kiedy On oznajmił, że jest Prawdziwym Synem Boga ?

4-Czy to rzymski tłum tłoczący się przed trybunałem Poncjusza Piłata wrzeszczał: ”Gdyby ten  człowiek nie był złoczyńcą, to nie przyprowadzilibyśmy Go do ciebie…Krew Jego na nas i nasze  dzieci !”

5-Czy to byli Rzymianie, którzy wyrzekli się Jezusa jako Króla żydów, i protestowali przeciwko  inskrypcji umieszczonej nad Jego Głową kiedy wisiał na Krzyżu, ukoronowany cierniami i z rękoma i stopami przebitymi gwoździami?

6-Czy to z wyroku Boga w Niebiosach Rzymianie zabili Chrystusa, i czy dlatego trzydzieści parę  lat później Moc Wszechmogącego starła z powierzchni ziemi Świątynię nie pozostawiając kamienia na kamieniu, i nigdy nie zezwalając, od tego czasu, na jej odbudowę ?

7-W modlitwach Mszy Św. Wielkiego Piątku, kapłan wspomina „perfidnych żydów” jako tych, którzy zdradzili i ukrzyżowali Chrystusa. Czy powinien on wspominać o „perfidnych Rzymianach”? I czy to było krzywdzące, że Kościół czynił to przez całą swoją historię?

8-Kiedy Nasz Pan wisiał na Krzyżu, Jego pierwszymi słowami była prośba: ”Ojcze wybacz im bo nie wiedzą co czynią.” Czy liberalni chrześcijanie naprawdę uważają, że Nasz Pan myślał o żydach kiedy mówił:  „bo nie wiedzą co czynią”? Czy to był żydowski Najwyższy Kapłan, uczeni w piśmie i Starsi z którymi On codziennie przesiadywał nauczając w Świątyni i, którzy, kiedy został ukrzyżowany, kiwali głowami szydząc z Niego i wrzeszcząc:”  Uwalniał innych a siebie nie może uwolnić”. Czy to byli właśnie ci, którzy nie wiedzieli co czynią i kogo Nasz Pan miał na myśli, prosząc Ojca o wybaczenie?  Święty Łukasz mówi nam wyraźnie,  że Jezus wypowiedział te słowa, mówiąc o rzymskich żołnierzach, którzy „dzielili Jego szaty i rzucali losy”. A Święty Mateusz mówi nam, że ci sami  rzymscy żołnierze, po zgonie Jezusa na Krzyżu, wykrzyknęli jednogłośnie wraz z centurionem:  „Zaprawdę, to był Syn Boży!”

Za: www.holywar.org
Tłumaczenie z jęz.ang.: GREGORIUS
Ps. Spis artykułów chronologicznie od najstarszego do najnowszego o podobnej tematyce – 1. Polecamy także film nt. żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim pt: „Oto co straciliśmy… i droga do odzyskanie tego z powrotem”:http://www.pl.gloria.tv/?media=47774
 1.  Hutton Gibson, tradycjonalistyczny pisarz katolicki oskarża Benedykta – Ratzingera o homoseksualizm
 2. Masoni w brazylijskiej katedrze katolickiej
 3. ŚDM – czy to już marsz w kierunku sakralnego burdelu?
 4. Francuski biskup bierze udział w masońskiej konferencji
 5. B’nai B’rith składa hołd Bendedyktowi XVI
 6. Heavy metalowy mnich odchodzi
 7. Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”
 8. A „Katolicki” Woodstock rozkwita
 9. Meksykańska żydomasoneria opłakuje śmierć „Jana XXIII”
 10. BENEDYKT ODDAJE CZEŚĆ ŻYDOWSKIM „ŚWIĘTYM” KSIĘGOM
 11. „PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”
 12. RATZINGER – HEROLD JUDAIZMU
 13. Tęczowe ornaty
 14. PRZEDSTAWICIELE RÓŻNYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH KONFESJI KOŃCZĄ KURS JUDAIZMU
 15. Chłoptasie Benedykta
 16. GROZA I PRZERAŻENIE
 17. SAM SIĘ WYBRAŁ?
 18. RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO
 19. ŻYDOWSKI RODOWÓD RATZINGERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *