Strona główna > Rosja > Kto twierdzi, że Putin to czekista?

Kto twierdzi, że Putin to czekista?

Kto twierdzi, ze Putin to czekista, szpieg…? Przecież on przez 14 lat nie obronił kraju przed grabieżą przez sforę złodziei. Magomedowi Biławowowi, bratu sławnego ze skandali eks-szefowi „Kurortów Północnego Kaukazu” Ahmeda Biławowa, przedstawiono zarzuty o nadużycie uprawnień.

Szajka
Szajka

Wkrótce może on być umieszczony na federalnej i międzynarodowej liście poszukiwanych. Magomedowi Biławowowi, zastępcy przewodniczącego Rady Dyrektorów OAO „Krasnaja Poliana” i młodszemu bratu eks-szefa „Kurortów Północnego Kaukazu” i byłego wiceprezydenta Komitetu Olimpijskiego, Ahmeda Biławowa, w poniedziałek przedstawiono zarzuty. Według służby prasowej Wydziału Śledczego MWD Rosji, Magomed Biławow jest oskarżony z artykułu Kodeksu Karnego o „Nadużycie uprawnień w organizacji komercyjnej”. Ponieważ Biławow znajduje się w Wielkiej Brytanii (śledczy otrzymali oświadczenie o niemożności przyjazdu do Rosji ze względów zdrowotnych i o konieczności leczenia) zarzuty zostały postawione mu zaocznie w obecności jego adwokata.

Z doniesienia służby prasowej Wydziału Śledczego MWD Rosji:                                    „W oparciu o dane śledztwa Biławow, wykorzystując swoje funkcje kierownicze w OAO „Krasnaja Poliana”, zamiast inwestowania środków pieniężnych, otrzymanych od OAO „Spierbank Rossiji”, na budowę olimpijskich obiektów sportowych, lokował je w Krajowym Banku Rozwoju Biznesu z rocznym oprocentowaniem na 4-7% a następnie otrzymywał pieniądze z powrotem , poprzez powiązane z nim firmy, w formie pożyczek ale już z rocznym oprocentowaniem 12,5%. Ogółem przez lata 2011-2012 w wyniku nienależnych płatności odsetek od pożyczek OAO „Krasnaja Poliana” poniosła szkodę na kwotę ponad 45 milionów rubli. W najbliższym czasie będzie podjęta decyzja o wpisaniu Magomeda Biławowa na federalną i międzynarodową listę poszukiwanych.

Od redakcji:

Niechaj Bóg pokarze satanistów!
Niechaj Bóg pokarze satanistów!

Dobre mamy kadry w kraju! Gdzie się podział czekistowski węch u władców i czy w ogóle go mieli? Na początku putinowska władza daje możliwość obcym i innowiercom oszukiwania i grabienia do woli a następnie ta sama władza pozwala na ich ucieczkę za granicę ogłaszając potem, że przestępcy są pociągani zaocznie do odpowiedzialności. Ci zaś przestępcy, z kolei, zostają z napchanymi kieszeniami na wolności. To jaki z Putina czekista? Albo jest on całkowitym zerem z natury swojego wykształcenia i początkowej działalności albo on celowo zorganizował taką złodziejską mafię w Rosji i ma swoją dolę z działalności ścierwników rozdzierających naszą Ojczyznę na strzępy.

 

 

Za: http://3rm.info/37076-kto-skazal-chto-putin-chekist-razvedchik-on-za-14-let-ne-zaschitil-stranu-ot-deribana-svoroy-vorov.html

Data publikacji: 16.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.