Strona główna > Świat > Kto rządzi światem? Kevin Boyle

Kto rządzi światem? Kevin Boyle

„Nie zawracaj sobie głowy głosowaniem. Nawet rządy robią to co im się każe i nie zwracają uwagi na wyborców. Za kulisami mroczne postacie decydują o losie narodów, ze światem jako ich szachownicą”. (LD)

Żeby zrozumieć Brexit, odwiedź Croydon, potem Manchester, potem San Diego, Berlin, Paryż, Madryt… We wszystkich tych miejscach zobaczymy dokładnie wprowadzaną tę samą politykę na szczeblu lokalnym. Lokalne rady dają grunty prywatnym kontrahentom by budowali ogromne budynki jak ule blisko węzłów kolejowych. W każdym miejscu widzimy równoległe pojawienie się podatków od zanieczyszczeń pojazdów, strefy wykluczenia itd.

To że te zmiany występują jednocześnie WSZĘDZIE oznacza, że działaniami naszych rządów kieruje władza międzynarodowa. Wystawiane nam każdego dnia błazenady to jedynie teatr. Decyzje podejmuje się gdzie indziej, łącznie z tym czy będzie Brexit czy nie.

Jednoczesna, skoordynowana, jednolita polityka na zachodzie jest dowodem na to, że „demokracja” to fikcja. My, naród, nie decydujemy o niczym ważnym.

Tę politykę wprowadza się rozkazami globalistycznych głównych planistów działających z ONZ. (To jest rodzaj placówki mówiącej naszym rządom co MUSZĄ robić).

Rządzi się nami i organizuje nas jak bydłem ponad naszymi systemami rządu (jak słusznie ujął to George Carlin). Możemy być pewni, że masoneria i żydowskie lobby są blisko rdzenia nadzorującego tym wszystkim matrixa.

Brexit jest objawem narastającej świadomości publicznej że jest coś oszukańczego w kwestii naszych 'demokracji'. Musimy wyjaśnić ludziom prostymi słowami (żeby mogli powtarzać innym) prostą prawdę o tym, że to co dzieje się tutaj ma miejsce jednocześnie wszędzie w zachodnim świecie.

Pomysł, że to my kierujemy działaniami tych którzy nami rządzą, to żart. To co myślimy o naszym 'systemie demokratycznym' to ABSOLUTNA FIKCJA. Jak mówi Israel Shamir, rządzi nami wroga międzynarodowa elita. Nasz system nie jest demokracją, a neo-feudalną tyranią.

DEMOKRACJA ZMARŁA 4 lipca 2019

Zamieszczony poniżej cytat ma pochodzić z przemówienia czołowego członka wrogiej elity przed Stowarzyszeniem Bankierów USA w Nowym Jorku niemal 100 lat temu:

Kiedy w wyniku procesu prawnego zwykli ludzie będą tracić domy, staną się bardziej ulegli i łatwiej będzie nimi rządzić dzięki silnemu ramieniu rządu stosowanemu przez centralną siłę bogactwa pod wiodącymi finansistami.

Te prawdy są dobrze znane głównym ludziom, którzy teraz uczestniczą w tworzeniu imperializmu by rządzić światem.

Dzieląc wyborców poprzez system partii politycznych, możemy zmusić ich do wydatkowania energii na walkę o nieistotne sprawy. W ten sposób dzięki dyskretnemu działaniu, będziemy mogli zagwarantować sobie to, co tak dobrze zaplanowano i tak skutecznie się realizuje.

Montagu Norman, Gubernator Bank of England, 1924

KEVIN BOYLE

Who runs the world?

Skrót Lasha Darkmoon

Tłum. Ola Gordon

https://www.darkmoon.me/2019/who-runs-the-world/#more-125783

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.