Strona główna > Świat > Kto kontroluje kontrolowanych ???

Kto kontroluje kontrolowanych ???

Masowe media są TYM plemieniem.

a

I opozycja wobec ludzkości. Ich lojalność jest z Egregore (to pojecie okultystyczne, określające tzw. wspólny, uniwersalny umysł, rozum).

Kto kontroluje Wielkie media?

Podsumowanie: Z dwunastu (12) głównych szefów tzw. „Wielkiej Szostki ” korporacyjnych mediów, dziewięciu (9) jest Żydami, lub mają żony Żydówki.

To jest reprezentacja numeryczna z 75%. Żydzi reprezentują okolu 2% populacji USA. Dlatego też Żydzi i małżonki żydowskie są nad-reprezentowane wśród kadry kierowniczej tej „Wielkiej Szostki ” korporacji medialnych, przez współczynnik 37,5 razy, czyli (3750 proc.)

Kto kontroluje Hollywood?

Podsumowanie: Spośród sześćdziesięciu (60), członków GŁÓWNEJ kadry kierowniczej w studiach Hollywood, związków zawodowych, oraz agencji szukających talentów, pięćdziesiąt (50) jest Żydami lub mają małżonki żydowskie. Jest to numeryczna reprezentacja z 83%. Żydzi reprezentują około 2% populacji USA. Dlatego też Żydzi i żydowskie żony są nad-reprezentowani pośród głównej kadry kierowniczej Hollywood Studia, związków zawodowych, oraz agencji szukających talentów, o współczynnik 41,5 raza, czyli (4150 procent).

Kto kontroluje telewizję?

Podsumowanie: Spośród sześćdziesięciu czterech (64) szefów głównej kadry kierowniczej z najważniejszych Sieci Telewizyjnych, sieci kablowych i przedsiębiorstw produkcyjnych, pięćdziesięciu siedmiu (57) jest Żydami, lub maja małżonki żydowskie. To jest reprezentacja numeryczna z 89%. Żydów jest około 2% w USA. Dlatego Żydzi i małżonki żydowskie są nad-reprezentowane wśród kadry kierowniczej z głównych audycji telewizyjnych, sieci kablowych i firm produkcyjnych o współczynnik 44,5 razy, czyli (4450 procent).

Kto kontroluje muzykę?

Podsumowanie: Spośród pięćdziesięciu (50) szefowa kadry kierowniczej największych wytwórni muzycznych i muzycznych firm handlowych, trzydziestu dziewięciu (39) jest Żydami. To jest reprezentacja numeryczna 78%. Żydów jest około 2% w USA. Dlatego Żydzi są nad-reprezentowani, jako dyrektorzy największych wytwórni muzycznych i muzycznych firm handlowych przez czynnik 39 razy, czyli (3900 proc.).

Kto kontroluje radio?

Podsumowanie: Spośród czterdziestu sześciu szefów (46), głównej kadry kierowniczej wielkich sieci nadawczych radia i właścicieli stacji, dwudziestu ośmiu (28) jest Żydami. Jest to liczbowa reprezentacja z 61%. Żydów jest około 2% w USA. Temu też Żydzi są nad-reprezentowani wśród kadry kierowniczej w dużych sieciach transmisji radiowych i właścicieli stacji o współczynnik 30,5 razy, czyli (3050 proc.).

Kto kontroluje reklamę?

Podsumowanie: Spośród czterdziestu sześciu (46) szefów kadry kierowniczej z głównych korporacji reklamowych i stowarzyszeń zawodowych, trzydziestu jeden (31) jest Żydami. Jest to numeryczna reprezentacja z 67%. Żydzi tworzą około 2% populacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dlatego Żydzi są nad-reprezentowani wśród kadry kierowniczej głównych korporacji reklamowych i związków zawodowych o współczynnik 33,5 razy, czyli (3350 procent).

Kto kontroluje przekaz Wiadomości? (Część 1)

Podsumowanie: Spośród sześćdziesięciu siedmiu szefów (67) kadry kierowniczej z głównych sieci telewizyjnych i radiowych, czterdziestu siedmiu (47) jest Żydami, lub maja małżonki żydowskie. Jest to numeryczna reprezentacja z 70%. Żydzi tworzą około 2% populacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dlatego Żydzi i małżonki żydowskie są nadmiernie reprezentowane wśród kadry kierowniczej z głównych telewizyjnych i radiowych sieci wiadomości o współczynnik 35 razy, czyli (3500 procent).

a
Kto kontroluje przekaz wiadomości? (Część 2)

Podsumowanie: Spośród sześćdziesięciu pięciu (65) szefów kadry kierowniczej z głównych gazet i czasopism informacyjnych, czterdziestu (42) są Żydami lub ma małżonki żydowskie. Jest to numeryczna reprezentacja z 65%. Żydzi tworzą około 2% populacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dlatego Żydzi i żydowskie małżonki są nadmiernie reprezentowani wśród kadry kierowniczej z głównych gazet i czasopism o współczynnik 32,5 razy , czyli (3,250 procent).

Kto kontroluje Social Media?

Podsumowanie: z dwudziestu czterech (24), głównych szefów kierownictwa „Wielkich Graczy” w korporacjach społecznościowych (tzw. social media), osiemnastu (18) jest Żydami lub maja małżonki żydowskie. Jest to numeryczna reprezentacja z 75%. Żydzi tworzą około 2% populacji Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dlatego Żydzi i małżonki żydowskie są nadmiernie reprezentowani wśród kadry kierowniczej „Wielkich Graczy „w korporacji społecznościowych o współczynnik 37,5 , czyli (3750procent).

JACK HARPER

Tłum. Renata

February 11, 2017 at 3:32 pm

Źródło (w komentarzu): https://www.darkmoon.me/2017/in-satans-playground-internet-pornography-and-its-effect-on-children/#more-58430

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.