Strona główna > Świat > Kto odpowiada za zamach w Nicei…

Kto odpowiada za zamach w Nicei…

” Dzisiaj elita, nie maskując się, przechodzi na bogoburczą, antychrześcijańską pozycję”.

„Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy mówi kłamstwo, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest i ojcem jego” (Ewangelia Świętego Jana Apostoła 8:44).

a,a

Minęło już dziesięć lat odkąd globalne elity otwarcie pokazują, że one, w rzeczywistości, rozpatrują całą ludzkość jako dwuklasowe społeczeństwo. Dwie kategorie ludzi, a raczej dwie kategorie istot: „prawdziwi ludzie”, to najwyższa warstwa, elity, i pozostała masa ludzi, których oni nazywają zasobami ludzkimi, kapitałem ludzkim, stnieją także i inne nazwy.

W rzeczywistości ta druga kategoria ludzi rozpatrywana jest jako obiekty biologiczne. U podstaw tego elitarnego podejścia leży religijny światopogląd. Prawdziwą, najwyższą klasą jest tylko wąska grupa  ludzi, pozostali zaś nie będą zbawieni dlatego, że nie posiadają odpowiednich cech.

Widzimy całkiem wyraźnie zmianę koncepcji człowieka jako takiego. Triumfuje koncepcja, która w rzeczywistości niszczy w człowieku samego człowieka, to jest to co zatwierdza transhumanizm, pojęcie post-człowieka i tak dalej.

Ten światopogląd jest absolutnie niezgodny z chrześcijańską wizją świata. Dzisiaj elita, nie kryjąc się, przechodzi na pozycje bogoburcze, antychrześcijańskie. I cała polityka i geopolityka całkowicie nabierają treści religijnych.

To co się teraz dzieje można zrozumieć jedynie w świetle Ewangelii i Apokalipsy Świętego Jana Apostoła. A głównym celem jest to ażeby zrobić wszystko by ludzie nie rozumieli chrześcijaństwa. Dlatego chrześcijan poddaje się dechrystianizacji a pozostałym ludziom odbiera się możliwość poznania chrześcijańskiej prawdy. Do tego celu wykorzystuje się mechanizm dialogu międzyreligijnego i tolerancji, co, w istocie, zakazuje misyjnej działalności, to znaczy zakazuje składania świadectwa o Chrystusie.

Dzisiaj wszystkie siły globalnych elit mają na celu to ażeby człowiek nie mógł zrozumieć tego co się wokół dzieje. Jak w bajce o Szmaragdowym Mieście, ludzie chodzili w zielonych okularach i uważali, że miasto jest szmaragdowe. I my, żeby zrozumieć co się wokół dzieje, musimy po prostu wziąć i zdjąć okulary. I właśnie w tym celu, żeby ludzie nie zdjęli okularów, działa propagandowa machina, system, który jest związany z kształtowaniem świadomości: oświata, nauka, kultura. System pracuje w tym kierunku żeby ludzie byli pozbawieni możliwości myślenia, sądzenia (wyciągania wniosków – tłum.) i rozumienia.

Ten zamach terrorystyczny (w Nicei – tłum.) to jest także forma kontroli ponieważ najskuteczniejszym sposobem kontroli człowieka jest strach. W strachu człowiek traci orientację, dlatego jest o wiele prościej kierować jego instynktami. Można mówić, że za te operacje odpowiadają służby specjalne ale są one jednym, być może kluczowym, z ogniw kontroli.

Wybaczcie, ale w naszych czasach wyśledzenie terrorysty nic nie kosztuje. Ale widzimy z jaką zdumiewającą logiką, już prawie rytualną, projektuje się takie ataki, które przeprowadzane są według jednego schematu. Przeprowadza się zamach terrorystyczny, następnie obowiązkowo znajduje się dokumenty, ktore leżą na widocznym miejscu.

To co wydarzyło się w Nicei to jest jaskrawy przypadek ponieważ właśnie w czwartek Hollande oświadczył, że 26 lipca we Francji mija termin zakończenia stanu wyjątkowego, który był wprowadzony po listopadowym zamachu terrorystycznym. I dokładnie tego samego dnia ma miejsce zamach terrorystyczny. I Hollande znowu mówi, że przedłuża się stan wyjątkowy. Komu jest na rękę stan wyjątkowy?

Trzeba wziąć pod uwagę, że niedawno we Francji miały miejsce potężne protesty społeczne przeciwko zmianom w prawodawstwie pracy, które były przyjęte wbrew opinii większości Francuzów. W rzeczywistości najznaczniejsi francuscy politycy rozrywają główne ogniwa całego systemu społecznego polityki francuskiej.

Wszystko to robi się wyłącznie w tym celu ażeby zarządzać ludzkością i demontować wszystkie tradycyjne systemy życia. Zadają ciosy tradycyjnym wartościom, biją w państwo narodowe i, wprowadzając chaos, tworzą nowy porządek. Przecież nie jest to tajemnicą, że globalny porządek jest tworzony za pomocą chaosu.

Przy czym globalny porządek to nie jest jakiś rodzaj systemu rządzenia, to jest właśnie kontrolowany chaos. Kiedy ten chaos przybierze charakter totalny to wtedy nadejdzie w konsekwencji władca, który będzie tworzył nowe, zupełnie innego rodzaju, państwo, na czele którego będzie stała istota, która będzie rządzić za pomocą mistyki. Pisali o tym nasi teologowie, nasi publicyści, jeszcze na początku XX wieku, kiedy oni nic nie wiedzieli o najnowszych technologiach informatycznych.

Rzecz w tym, że w jądrze tego systemu zarządzania znajdują się tajne zakony okultystyczne, które stanowią jednolitą globalną siatkę. Są one powiązane ze służbami specjalnymi a specsłużby z nimi ponieważ ci sami ludzie znajdują się i tutaj i tam. Są to ludzie, jeśli można się tak wyrazić, bardzo religijni. Ale wszystkie religie wykorzystują oni wyłącznie w celu zniszczenia chrześcijaństwa. Dlatego wewnątrz każdej religii istnieje formacja okultystycznego jądra, która jest powiązana z kluczowym jądrem rządzących elit globalnych.

W oparciu o to, naturalnie, zarządza się masami ludzi, którzy, na przykład myślą, że są oni muzułmanami. A w samej istocie wyznają oni całkowicie inne wartości i prowadzą ludzkość w pożądanym przez nich kierunku. Przecież, jeżeli poruszymy kwestię ISIS, to jest oczywiste, że nie jest to żaden islam. Jest mnóstwo dowodów na to, że „elita” ISIS (państwo islamskie) powiązana jest z zachodnimi służbami specjalnymi, które zakładały tę organizację i które kierują „elitą” jak marionetkami. 

Ponadto ci ludzie lubią, po prostu, zabijać. Jest bardzo dobre studium świetnego teologa Jewgienija Awdiejenko, który poruszał kwestię Kaina we współczenym świecie. Wyjątkowość jego opracowania polega na tym, że ujął on Kaina właśnie jako typ duchowości. Jak wiemy Kain był pierwszym mordercą. Ci ludzie są duchowymi spadkobiercami Kaina. Oni zaparli się swoich ojców, odrzucili swoją Ojczyznę, zaparli się Boga i stali się synami Szatana. To są ludzie całkowicie innej kategorii duchowej dla których morderstwo nic nie znaczy ponieważ mają oni absolutnie przemieniony ład duchowy.

Olga CZIETWIERIKOWA
Olga CZIETWIERIKOWA

Autor: Olga Czietwierikowa

Za: http://3rm.info/main/63590-olga-chetverikova.html

Publikacja: 19.07.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 5