Strona główna > Świat > Ukraina > Książki Buziny zakazane w Banderlandzie !

Książki Buziny zakazane w Banderlandzie !

W „demokratycznym” Kijowie żydobanderii zostały zakazane wszystkie książki znanego historyka i publicysty ukraińskiego Olesia Buziny, który został zabity w kwietniu przez nieznanych killerów politycznych, bo był antybanderowcem i występował przeciwko reżimowi oligarchii, która zarabia grube pieniądze na kradzieżach, machinacjach i wojnie na Donbasie.

a

Po zakazie sprzedaży książek opozycyjnego publicysty, którego władza kijowska próbuje zabić jako pisarza po raz drugi, staje się jasne, kto jest zleceniodawcą morderstwa politycznego.

Buzina, który nie miał faktycznie dostępu do telewizji ukraińskiej, dosyć często dosyć niezależnie występował w telewizji moskiewskiej, gdzie ostatnio mówił, iż może być zabity na Ukrainie przez spadkobierców OUN-UPA, którzy mu stale grożą śmiercią. Dlatego zakaz sprzedaży książek niezależnego pisarza w sposób prosty pokazują – kto był zainteresowany w morderstwie.

Zabijano publicystów i dziennikarzy na Ukrainie zawsze, najbardziej w okresie rządów prezydenta Leonida Kuczmy. Teraz, gdy siły banderowsko-żydowskie faktycznie rządzą na Ukrainie pod przewodnictwem nowego czerwono-czarnego herszta od gorzkiej czekolady państwo ukraińskie staje się obozem koncentracyjnym, gdzie życie ludzkie nie ma żadnej wartości.

I ten nazistowski obóz ma być ostoją demokracji na Wschodzie?

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2526:wieci-z-kijowa-ksiki-buziny-zakazane-w-banderlandzie

Data publikacji: 29.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 5