Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Książe Karol to pederasta powiązany z grupą wpływowych pedofilów

Książe Karol to pederasta powiązany z grupą wpływowych pedofilów

Kilka lat temu osobisty lokaj księcia ujawnił, że nakrył swojego pana w łóżku z Michaelem Fawcettem, doradcą Karola, obecnie ukazały się zdjęcia Księcia Karola z dużo młodszym kochankiem, powiązany jest on także z grupą wpływowych pedofilów.

820x418xcharles1-820x418.jpg.pagespeed.ic._r7sfi696-

 Gejowskie zdrady Księcia Karola to nie jedyne oskarżenia w stosunku do Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, od lat oskarżana jest ona wszystkie możliwe zboczenia, łącznie z molestowaniami i pedofilią.

W 2010 roku magazyn Wprost pisał:

„Camila Parker Bowles potwierdziła plotki – książę Karol jest gejem! – Ślub z Dianą był tylko przykrywką… Informacje Camili nie są pierwszymi tego typu. Siedem lat temu były służący w Pałacu Buckingham George Smith oskarżał księcia o homoseksualne zapędy. Twierdził, że w latach 90-tych nagrał film „Bliskie spotkania”, w którym grał Karol i jeden z doradców królowej…”

https://www.wprost.pl/211714/Ksiaze-Karol-jest-gejem-Mial-trzech-potajemnych-kochankow

Niemniej wszystkie oskarżenie pochodziły z portali internetowych i tabloidów dlatego nie były one brane na poważnie przez dużą część społeczeństwa, w tym roku „The Globe” rozwiał wszelkie wątpliwości publikując zdjęcia Księcia Karola z młodym kochankiem.

images

497028189677574fd79ae1fd3

Kilka lat temu na wyspach wybuchła afera pedofilska ale całą winą zostały obarczone osoby już nieżyjące, pomimo dowodów mówiących o grupie pedofilów, której członkowie dopuszczali się rytualnych  gwałtów na swoich ofiarach oraz aktów nekrofilii. Według zeznań ofiar w skład grupy wchodzili politycy i członkowie rodziny królewskiej ale oskarżono tylko zmarłego prezentera BBC Jimmy Savile, Savile był bliskim przyjacielem rodziny królewskiej i samego Księcia Wiliama.

Fragment artykułu opublikowanego przez TVN24:

„Znany brytyjski prezenter Jimmy Savile przez dekady gwałcił nie tylko dzieci i dorosłych. Okazuje się, że był również nekrofilem. Jako wolontariusz pracujący w szpitalu molestował zwłoki przetrzymywane w kostnicy. Takie są najnowsze ustalenia brytyjskich śledczych…”

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pedofil-z-bbc-okazal-sie-tez-nekrofilem,444105.html

 Savile był nie tylko pedofilem i nekrofilem ale także członkiem elitaranej grupy praktykującej satanizm, jego ofiary opisywały rytuały w którym ubrany w długi płaszcz i głowę kozła recytował słowa w nieznanym dla ofiar języku, zwieńczeniem tych rytuałów był gwałt na dziecku. Informacje te podali prowadzący śledztwo i zostały one opublikowane m.in. w brytyjskim dzienniku „The Express”.

http://www.express.co.uk/news/uk/370439/Jimmy-Savile-was-part-of-satanic-ring

 

prince-charles-jimmy-savile

Savile-and-Charles-660x553

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *