Strona główna > NWO > Apokalipsa > Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara: „Obudźcie się kapłani! Należycie do Chrystusa, a nie do tego świata!”

Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara: „Obudźcie się kapłani! Należycie do Chrystusa, a nie do tego świata!”

Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara o sromocie zamykania kościołów przed wiernymi za zgodą niegodnych swego stanowiska biskupów oraz tym co się obecnie na naszych oczach rozgrywa pod nazwą „walka z koronawirusem”

 

Obudźcie się kapłani! Należycie do Chrystusa, a nie do tego świata.
Bądźcie nadal jedyną siłą, która jest wstanie przeciwstawić się temu światu.
Nie pozwólcie aby was traktowano jak chłopców do bicia i posługaczy niewolniczo wypełniający dyktat Starszych i Mądrzejszych.
Nie grzmijcie w jedną dutkę z tymi, którzy chcą zniewolić człowieka i całą ludzkość.
Nie pozwólcie aby Kościół stał się jedną z agend anonimowych dla nas sił , które chcą światem i duszą rządzić po swojemu.
Na miły Bóg, jeśli dziś Kościół hierarchiczny zejdzie do takiego poziomu to gdzie jest ostoja?
Gdzie nadzieja dla okręconego człowieka?
Kościół zamiast być obrońcą normalności, praw boskich, ludzkich, staje się zaprzańcem duszy ludzkiej, którą zdradza jak Judasz Chrystusa.
W imię czego? W imię kolejnej utopii, która już na ziemi zgotuje ludziom piekło…
On dziś duszy ludzkiej każe zajmować się zrównoważonym rozwojem, a nie przebaczeniem grzechów, higieną, ekologią świata, a nie modlitwą, polityką, a nie Bogiem w Trójcy św Jedynym.
Nie dziwmy się, że ludzie odchodzą od takiego Kościoła, który przystaje do świata, bo nie chcą jego imitacji.
Nawet i ci którzy dziś nienawidzą Kościoła, nie nienawidzą prawdziwego Kościoła ale to co błędnie uznają za Kościół.
Ta sytuacja, która ma miejsce obecnie w Kościele, a nad którą zwykli wierni boleją wynika m.in. z tego, że NIEDOROZWINIĘCI KAPŁANI ZOSTALI WAŻNYMI PERSONAMI W KOŚCIELE.

Kazanie z 26 kwietnia

 

3 thoughts on “Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara: „Obudźcie się kapłani! Należycie do Chrystusa, a nie do tego świata!”

  1. przepiękny Boży kapłan jaka od niego bije dostojność i siła. Takich nam trzeba odważnych, pełnych miłości do Pana Boga i Kościoła. To kapłan na nasze czasy czyli czasy ostateczne. Takich kapłanów potrzebujemy aby nas przeprowadzili przez te czasy zamętu, odstępstwa, zdrady.
    Jakże znamienne jest, że każdy kapłan Boży i odważny to ten, który rozpoznał fałsz NOM i jednocześnie zrozumiał wielkość i wręcz niebiańskie pochodzenie Mszy Wszech czasów zgodnie ze słowami nawróconego z protestantyzmu ks. Fabera, że „Msza tradycyjna to najpiękniejsza rzecz po tej stronie nieba”.
    Dziękuję Tobie Matko Boża za tego cudnego kapłana, prowadź go, strzeż go i kieruj nim do zwycięstwa Twego Syna, do Jego panowania nad światem

    1. To ks. Koczwara odprawia tradycyjną Mszę św.? Jego ornat chyba na to nie wskazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *