Strona główna > NWO > Apokalipsa > Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara: Godne przyjmowanie Komunii Świętej

5 thoughts on “Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara: Godne przyjmowanie Komunii Świętej

 1. Nie ma czegos takiego jak godne przyjmowanie komunii sw. Pod waszymi kosciolami i katedrami sa zamurowane trupy. Bog od VI w ma chrzescijan w nienawisci a Kosciol stopniowo przejmowany jest przez pedalow i zydow. Ostatnio chodzilem sobie po Warszawie… Wiecie ile tam jest rytualnie zamordowanych ludzi, zywcem pogrzebanych pod kosciolami?
  Np pod tym kosciolem z figura Jezusa w krwistoczerwonej szacie nad wrotami, niedaleko Ambasady Francuskiej. Nie moge go znalezc w internecie, jak ktos wie co to za kosciol to prosze o info.
  Ksieza to pedaly i gwalciciele dzieci bo od celibatu im odp… Celibat byl przeznaczony dla zydow a nie dla Polakow. Taki byl Bozy plan depopulacji narodu wy*ranego a wy pozostajecie glusi na prawde Koranu i odtrabiacie Dobra Nowine, ktora juz dawno sie zdezaktualizowala.

 2. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Królowa Polski. Jest pilne orędzie od CyprianPolakWiara w sprawie modlitwy za Namaszczonego aby prowadził naród polski w mocy Ducha Świętego. A wszystko to przed Prześwietleniem Sumień które ma odbyć się już tego miesiąca a więc we wrześniu, poprzedzi to pojawienie się krzyża na niebie który będzie widoczny przez ok. tydzień. Więcej informacji na cyprianpolakwiara.blogspot.com
  Oczywiście zdaję sobie sprawę jak to wszystko brzmi ale liczę, że chociaż jedna osoba przemodli sprawę i poważnie podejdzie do tematu.
  Pozdrawiam i z Bogiem

 3. „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Królowa Polski.”- Tak,ich krolowanie doprowadzilo Polakow do zaglady(prawie).Na przestrzeni 1000 lat kosztowalo
  to Lechitow milliony ofiar.Wprowadzanie tego”krolestwa”odbywalo sie przy pomocy miecza,
  tortur i ognia.Tylko po przewrocie zydo-solidarnosciowym Polske rozkradziono a okolo
  13mln.Polakow wyjechalo w swiat za chlebem – nikt z was mordy nie otworzyl (do dzisiaj).
  A ty piszesz takie bzdety o przemodleniu – czego????No i ten krzyz na niebie – ciekawe
  jaka to bedzie sztuczka (podobna jak z tancem slonca w Fatimie-juz to znamy ).
  Polacy – nie dawajcie sie nabierac na ta rzymska szubienice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *