Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Krzyż z Janem Pawłem II w sprzedaży na masońskiej witrynie

Krzyż z Janem Pawłem II w sprzedaży na masońskiej witrynie

Ulubieniec środowisk masońskich, syjonistycznych, „postępowych”, jawnie dywersyjnych, i generalnie bożyszcz „starszych braci w wierze” (czyt. judeosatanistów), bałwochwalczo czczony przez polskojęzycznych tubylców z kraju nad Wisła (kraju istniejącego „teoretycznie”), Jan Paweł II w krzyżyku i w sprzedaży na masońskiej stronie w U.S.A.

W III RP, „kraju teoretycznym”, Jan Paweł II jest czczony bardziej aniżeli sam Jezus Chrystus. Mamy ulice Jana Pawła II, ronda Jana Pawła II, place Jana Pawła II, kalendarze z Janem Pawłem II, kubki z Janem Pawłem II, a nawet ręczniki z Janem Pawłem II. Oczywiście nie wspominając o tysiącach pomników Jana Pawła II, którymi usłana jest cała Polska.

Polak nie ma rozumieć pontyfikatu Jana Pawła II. Polak ma posłusznie i ślepo czcić JPII, bez cienia krytyki wobec pontyfikatu tegoż „papieża żydów” – link.

Bałwochwalczych czcicieli posoborowego aktora z Wadowic odsyłamy do strony źródłowej:

http://www.freemasonstore.com/p25579/Pope-John-Paul-Ii-Cross/index.html?main_page=product_info

i nie życzymy przyjemnego odbioru, natomiast konstruktywnej refleksji i wyciągnięcia choć jednego, trzeźwego wniosku.

jp2

Zobacz także:

„PAPIEŻ WOJTYŁA NAGRODZONY PRZEZ ŻYDOMASONERIĘ”

Wraz z przyspieszeniem postępowania w procesie beatyfikacyjnym „papieża Jana Pawła II” pomyśleliśmy, że warto jest poświęcić tym wydarzeniom nieco uwagi i przypomnieć opinii publicznej o nagrodzie przyznanej Wojtyle przez żydomasonerię.

Treść informacji prasowej sama wszystko mówi o tym jak „papież Wojtyła” pomagał szerzyć i popularyzować ideały wrogów Kościoła Katolickiego, którzy darzyli go za to bardzo dużym szacunkiem. Powyżej przedstawiamy informację prasową z brazylijskiej gazety codziennej „O Estado de S.Paulo”, poniżej zaś prezentujemy nasze tłumaczenie.

„JAN PAWEŁ II ODMAWIA PRZYJĘCIA MASOŃSKIEJ NAGRODY”

Watykan- Papież Jan Paweł II zwróci Wielkiemu Wschodowi Włoskiej Loży Masońskiej Order Galileusza, przyznany mu za jego oddanie sprawie szerzenia ideałów braterstwa i zrozumienia. Te idee, loża mocno podkreśla, są tymi samymi które wyznaje masoneria. „Papież nie powinien przyjmować żadnego rodzaju odznaczeń”- zapewniają źródła watykańskie cytowane przez agencję AGI.”

( O Estado de S.Paulo- 23 grudnia 1996 rok)

a

Źródło : http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_072_JPII_Masonry.htm

Tłum. z jęz. ang. : GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.