Strona główna > Polska > Krzysztof Karoń zmiażdżył protestancką, syjonistyczną i antypolską sektę IPP

Krzysztof Karoń zmiażdżył protestancką, syjonistyczną i antypolską sektę IPP

Koszerniacy z lubelskiej sekty IPP mają bardzo poważny problem. A mianowicie, kiedy zapraszają do rozmowy kogoś z poza sekty, ich kłamliwa żydowska narracja rzeczywistości wali się niczym domek z kart. Tak było gdy sekta zmanipulowała tłumaczenie Arthura Thompsona, tak jest i obecnie, gdy na udział w sabacie sekty dał się namówić Krzysztof Karoń – został ocenzurowany na kanale YT sekty i hucpiarsko zaatakowany przez atomowego rabina, czyli koszernego guru sekty, opętanego pastora Chojeckiego (oczywiście ten ziejący nienawiścią przebieraniec nigdy nie zdobędzie się na odwagę i nie podejmie dyskusji z ludźmi, którym ubliża w swej internetowej syjonistycznej tubie dezinformacyjnej, a to z prostego powodu, ponieważ w merytorycznej dyskusji nie ma z nimi najmniejszych szans).

Obecnie Pan Krzysztof Karoń, podobnie jak wszyscy którzy nie wyznają żydowskiego światopoglądu lubelskiej sekty IPP, stał się personą non grata dla tychże syjonistycznych protestanckich fanatyków.

Lubelska sekta marginalizuje się na własne życzenie i wraz z każdym kolejnym gościem z poza swego koszernego towarzystwa wzajemnej adoracji, sekciarze wbijają następny gwóźdź do swojej trumny.

https://www.youtube.com/watch?v=_ddGl6XrWWM

Całość wystąpienia Pana Krzysztofa Karonia u syjonistycznych sekciarzy:

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.