Strona główna > Bez kategorii > Krymsk: Prawdopodobnie 6000 ofiar. Opowieści świadków.

Krymsk: Prawdopodobnie 6000 ofiar. Opowieści świadków.

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=40237

http://3rm.info/26204-vnimanie-7000-pogibshih-krymsk-rasskazy-ochevidcev-video.html

Data publikacji: 14.07.2012

Tłum. RX

Szczególnie ciężko przeżywają tragedię mieszkańcy kraju, wśród nich ci, którzy obecnie mieszkają w innych regionach Rosji. Jeden z mieszkańców Noworosyjska wyjechał do Moskwy ale kontakty z bliskimi utrzymuje. Tragedia w Krymsku stała się dla niego osobistym nieszczęściem. Były mieszkaniec Noworosyjska pomaga jak może przesyłając pieniądze i różne rzeczy. Jest on ochotnikiem jednej z nieformalnych grup wspomagających powodzian. Ten ochotnik przyznał się, że z trudem znajduje czas ponieważ zdarza mu się pracować nawet po 16-18 godzin na dobę. Jest on kierowcą dalekobieżnych ciężarówek. W domu w Moskwie córeczka przy piersi, bezrobotna żona, wydatki i kredyty. Ale bliskich nie porzucają w biedzie. Jako były mieszkaniec Kubania wyraził on w wywiadzie dla „GTimes” swoją opinię na temat sytuacji powodziowej.

„Proszę nie podawać mojego imienia. Nazywajcie mnie Kostik. Za prawdę o Krymsku ten i ów dostał już po głowie a ja mam maleńkie dziecko. Co do Krymska to mam bardzo negatywne odczucia. Stale dzwonię do Krymska i Noworosyjska pytając co i jak. Widzę, że łgarstwa Tkacziowa są bezgraniczne. Mówi on, że zginęło poniżej 200 ludzi, wszystko jest w porządku. A ofiar, sądząc po wszystkim, jest kilka tysięcy. Ludzie mnie informują, że „pomoc humanitarną” można dostać tylko po tym jak podpisze się dokument stwierdzający, że wcześniej było się ostrzeżonym przed niebezpieczeństwem. A jeśli chodzi o administrację Krymska to jeszcze pierwszej nocy wyjechała z miasta, wraz z rodzinami, w zorganizowanej kolumnie. Z pewnością wiecie, że merostwo Krymska nie po raz pierwszy spuszcza wodę na miasto. W maju 2011 roku miała miejsce podobna sytuacja spuszczania wody. O roku 2002 i 2003 w ogóle zamilczę. W 2003 roku kiedy woda ze zbiornika retencyjnego Niebierdżajewskij zatopiła miasto Noworosyjsk to widziałem wszystko na własne oczy.

Wtedy ludzie w centrum miasta ratowali się przed wodą wdrapując się na dachy trolejbusów.

W 2003 roku skutki nie były tak opłakane jak teraz bo woda sięgała tylko do pasa.

Obłuda i fałsz Putina i putinoidalnych mutantów przekroczyły wszelkie dopuszczalne granice. Oficjalnie mówi się o 170 śmiertelnych ofiarach powodzi w Krymsku a w rzeczywistości są ich tysiące!!! Mówi się o naturalnej przyczynie, która wywołała 7 metrową falę tsunami a w rzeczy samej było to świadome spuszczenie wody i władze świetnie rozumiały, że zginą tysiące ludzi, w pierwszej kolejności kobiety, dzieci i starcy.

Bracia i siostry!

Jak można udawać, że jest to prawowita władza naszego kraju?

Cóż, czy aby to takie niezrozumiałe, że są to zaborcy najwyższej władzy i pozbawieni nawet najmniejszego sumienia okupanci?!

Straszono nas przed wyborami wojną jeżeli steru władzy nie będzie dzierżył Putin. Oto teraz macie wojnę ale z nim. To wojna z narodem rosyjskim na śmierć i życie! Boże zmiłuj się!

Kiedy w końcu pokajamy się za nasze grzechy i wybłagamy u Boga wybawienie od żydowskiego jarzma chłoszczącego Ruś?

Boże, wybacz nam grzesznym i dopomóż nam!

Relacje świadków:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Jj78piflk1g&feature=player_embedded]

Komentarze na yt zamieszczone pod filmem pochodzące od rosyjskojęzycznych internautów:

„Wolontariusze boją się i w pośpiechu zabierają trupy zwierząt i ludzi, które są jeszcze w ruinach, stąd wydostaje się smród, tym bardziej że przedwczoraj był deszcz i teraz mamy upał. Trupy prawie od razu zakopuje się w zbiorowych mogiłach, aby ukryć fakty albo dlatego, że brakuje miejsca do pochówku”.

„Zginęło ok. 4000 wg słów urzędników z ministerstwa, i to tylko tych, których znaleźli. Wciąż znajdują ofiary za miastem ….Samochody tam prąd zniósł przez pół miasta, to co można powiedzieć o ludziach i zwierzętach”.

„Suki, spróbujcie ukryć prawdę – to wam się czkawką odbije!”

„a dlaczego policjanci ewakuowali swoje rodziny, a zwykli ludzie – nie mogli??”

„Alarmowali ludzi przed zdarzeniem lub nie, sami otworzyli śluzy albo to skutek deszczu – trudno powiedzieć, nie wolno rozsiewać poglądów opartych na plotkach albo bredniach wygłaszanych przez urzędasów. Najważniejsze, wg mnie, że w tej chwili władza nic nie robi. Ani nie ma wyjaśnień, ani żadnych realnych działań, pomocy żadnej, jedyne co widać to próby znalezienia dla siebie dupochronów”.

„No i co tu gadać, podczas rzekomego ataku terrorystycznego w Ameryce 11.09. zginęło oficjalnie 2500 ludzi, a tutaj przepadło 7000, a w Japonii w czasie tsunami 10 tysięcy…pierdo…e i prowokacja”

„Zwykle w kostnicy nie przytrzymują ciał, a pozostałe zwłoki leżą w lodówkach ciężarówek. Po 2 dniach pochowano 800 ciał nawet bez pacieża, a jeb..i popi jeszcze chcą pieniędzy za pogrzeb…codziennie znajdują po 400-500 kolejnych zwłok, ludzie na polach leżą, wałach i w rzece. Jeśli nie wierzycie – jedźcie tam sami… nie zapomnijcie zabrać za sobą masek przeciwgazowych, bo od trupiego jadu zwali was na glebę”.

„Proponuję winnych wrzucić do wody przy dźwiękach muzyki. Chronią dupę jednego bogatego wujcia, który odstrzelił niewielkie miasteczko. Ile kosztuje w Rosji życie dla wielmoży? Jak widać więcej niż 7000 zwykłych ludzi”.

„Banda pedałów utopiła ludzi. Głosujcie dalej na tych piździelców, jeżeli do tej pory rozumu wam nie przybyło!”

„Mamy powtórkę. Kursk bis”.

„Właśnie moje źródło dało mi znać: z samej góry wydano polecenie zakazu publikacji dokładnej liczby ofiar w Krymsku”.

„watch?v=mwgL0fwCcb0 – to nowe video, w którym mieszkańcy wyjaśniają, że zabitych niestety jest o wiele więcej, niż to podają czynniki oficjalne. I że to są fakty, a nie ich opinie…”

„A teraz Tkacziow olał wszystko i powiedział, że w żaden sposób pomóc nie może, mimo że jako szef powinien kierować sprzątaniem w mieście, wysłać tam maszyny oraz ludzi”.

Jeden komentuje wpis drugiego

1.„Co ty do cyfr się bierzesz, debilu! Każda ofiara to tragedia! Widziałeś jakieś statystyki? O jakich cyfrach można mówić i jak można oskarżać ludzi, którzy jeszcze tam żyją?! Niech nam wybaczą mieszkańcy Krymska wrzaski naszych bydło-współplemieńców z niezatopionych mieszkań!”

2.”Jaki cyrk, ty chory putinoidzie? Wasz wypierdek Tkacziow powiedział mieszkańcom Krymska, że na trzy godziny przed tragedią on nie był w stanie ich zaalarmować o tym, że nadchodzi kataklizm, dlatego postanowił tego nie robić. To co to jest, jeśli nie oczywisty akt ludobójstwa narodu rosyjskiego?”

Jeszcze jeden aktualny film z obszaru tragedii pod tytułem „Tiry Magnit (sieć handlowa) z zamrażarkami załadowują trupami ofiar”

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=0nAqZERq-zc]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.