Strona główna > Rosja > Krym nasz ! Czyj, przepraszam ?

Krym nasz ! Czyj, przepraszam ?

Satanistyczna sekta Chabad Lubavitch zwiększy swoje wpływy na Krymie. Syn Berla Lazara wyjechał na Krym i obiecuje mieszkać tam aż do nadejścia moshiacha.

a00

Syn naczelnego, chabadskiego rabina Rosji i krajów należących do Wspólnoty Niepodległych Państw, Berla Lazara, Yehezkiel Lazar, przyjechał na Krym w celu wzmocnienia tej satanistycznej, żydowskiej sekty na półwyspie. „Krym nasz” już nie jest nasz…

Teraz Yehezkiel Lazar będzie mieszkał na Krymie. „Ja teraz mieszkam tutaj z żoną i córką. Będziemy tutaj mieszkać do chwili aż wszyscy żydzi nie wyjadą do Izraela kiedy nadejdzie moshiach” – wyjaśnił młody Lazar. (Moshiach to Antychryst! – red. www.3rm.info).

Jak wyjaśnił „Argumentom tygodnia – Krym” przewodniczący regionalnej, Narodowo-Kulturalnej Autonomii Żydów Republiki Krymu, Anatolij Giendin, jeszcze w 1995 roku do Republiki Krymu przybył rabin Lipszyc. Po referendum zjednoczeniowym Krymu z Rosją on opuścił półwysep i wyjechał mieszkać do Nowego Jorku. Później przysłał on do Republiki Krymu swojego syna, który naruszył prawo pracownicze Federacji Rosyjskiej i był deportowany z Republiki Krymu.

Teraz na Krym przyjechał syn naczelnego rabina Rosji, Yehezkiel Lazar. Ten ostatni, w opinii Giendina, zajmie się wzmocnieniem pozycji ortodoksyjnej części żydów krymskich, piszą „Argumenty tygodnia – Krym”.

Istnieje taki religijny ruch żydowski jak Chabad, Chabad Lubavitch. Jego przedstawicilem jest właśnie rodzina Lazar. W ich planach jest powiększenie swoich wpływów na Krymie” – podsumował Giendin.

Lazar: „My tutaj będziemy mieszkali dopóki nie nadejdzie moshiach„.

A jakie ciepłe, braterskie i przyjacielskie są stosunki pomiędzy satanistą Lazarem a, jakby, prawosławnym Gundiajewem.

aaa

aaaa

a0

Za: http://3rm.info/main/69144-krym-nash-chey-sataninskiy-habad-usilit-svoe-vliyanie-v-krymu-syn-berl-lazara-uzhe-priehal-na-poluostrov.html

4.10.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.