Strona główna > Świat > Obama zakochany w Bergoglio

Obama zakochany w Bergoglio

ryn1100Barack Obama jest „pod ogromnym wrażeniem” osobowości Franciszka. Czytając tę informację wywalą się wam wnętrzności. Preżydent USraela Barack Obama mówi, że jest „pod ogromnym wrażeniem” osobowości Franciszka, człowieka uważanego przez świat za papieża Kościoła Katolickiego. W Wywiadzie dla CNBC usraelski wybitny dyktator został poproszony o skomentowanie ostatnich wypowiedzi Franciszka odnośnie tego, że katolicy są, podobno, „przewrażliwieni” na punkcie „praw gejowskich” i dzieciobójstwa. Obama odpowiedział, że widzi we Franciszku „kogoś kto żyje według nauczania Chrystusa” (!!!) posiadając „niewiarygodną pokorę” „niesamowitym poczuciem empatii dla tych najmniejszych, dla biednych” (Oczywiście wszyscy wiemy co Obama myśli o tych najmniejszych ze wszystkich, o dzieciach nienarodzonych, on pragnie ich śmierci, nawet po narodzeniu, jeżeli matka tak zadecyduje). Oto poniżej można obejrzeć video z uwagami usraelskiego preżydenta dotyczącymi tak zwanego „papieża” (trzymajcie w pogotowiu torebkę na wymiociny!!!).

Hej, nie ma to jak poparcie udzielone przez ultralewackiego, wyznającego prawa do sodomii i prawa do mordowania dzieci, żydokomunisty. Jurek Bergoglio może dodać to poparcie do innych gestów i słów poparcia, które już otrzymał, takich jak te od Hansa Kunga, Leonardo Boffa i, najważniejsze, od „National Abortion Rights Action League- NARAL” (Krajowa Liga Walki o Prawa do Zabijania Dzieci). Najwyraźniej to wszystko z powodu franciszkowej niewiarygodnej, niespotykanej wcześniej pokory, najgłębszego fundamentu wszystkich cnót i świętości. Franciszek jest tak ogromnie pokorny, że nawet zauważył i osobiście ogłosił, że: „Mam pokorę” aby zreformować kościół”, powiedział antypapież w wywiadzie dla ateisty Eugenio Scalfari, ktory to wywiad został opublikowany w dniu 1 paxdziernika b.r.

O tak, żeby ktoś nie zapomniał i aby można było widzieć rzeczywistość w odpowiedniej perspektywie, dodajemy poniższe zdjęcie do „Kolekcji Apostatów XXI Wieku”.

Demonokratyczny preżydent USraela z demonokratycznym oszustem, antypapieżem Ratzingerem-Tauberem w Watykanie wymieniają serdeczne uściski rąk, jak przystało na braci fartuszkowych.
Demonokratyczny preżydent USraela z demonokratycznym oszustem, antypapieżem Ratzingerem-Tauberem w Watykanie wymieniają serdeczne uściski rąk, jak przystało na żydowskich braci fartuszkowych.

 

Za: portal katolicki (nie mylić z soborowym judeochrześcijaństwem) http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.Uk5nrdJFB7I

Data publikacji: 3.10.2013

KU OTRZEŹWIENIU SOBOROWYCH JUDEOCHRZEŚCIJAN, NOMINALNYCH „KATOLIKÓW”, W RZECZYWISTOŚCI WSPÓLNIKÓW APOSTAZJI I ZBRODNI

Ciemność, mrok i opary siarki albo żydomason Bergoglio ze swoją okultystyczną pokorą i żydokomunistyczną troską o biednych.
Ciemność, mrok i opary siarki albo żydomason Bergoglio ze swoją okultystyczną pokorą i żydokomunistyczną troską o biednych.

ryn1201

ryn1202

ryn1200

A to popiera satanistyczny iluminat Obama, serdeczny przyjaciel watykańskich antypapieży z towarzyszącą im żydomasońską mafią. Swój do swego ciągnie.

http://www.youtube.com/watch?v=7wJPkB3nAa8

Oprac. GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.