Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

Aborcja – krwawa wojna, mająca zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Usunięcie rozwijającego się w organizmie matki dziecka, jest nie tylko groźne, ponieważ zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi, ale również ludzkie martwe płody pozwalają zarobić znaczną ilość pieniędzy.

„Nam są potrzebne martwe płody”

Gentechnik Klon

Szokującym, lecz prawdziwym stwierdzeniem jest iż ludzkie martwe płody potrzebne są w biznesie i światowym przemyśle.  Raport organizacji Life Dynamics wyjaśnia, iż „aborcja na żądanie” znacznie ułatwia niemalże nieograniczony dostęp do „materiałów” i „surowców”, które wykorzystuje się w przemyśle.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy ową informację, kiedy okazało się iż firma Neocutis na swej stronie www umieściła informację iż do produkcji kremów używa tkanek z płodów ludzkich po aborcji. Na stronie widnieje zdanie o „komórkach embriona uzyskanych w procesie jednorazowej aborcji płodu”,

Wieczna młodość dzięki zabitym embrionom

Korzysta z wątpliwie etycznych metod produkując swoje kosmetyki głownie dlatego, że skóra płodu ma ogromną zdolność do regeneracji. PSP to proteiny z embrionów, które  służą do produkowania preparatów odmładzających. Szeroka skala tego przedsięwzięcia wydaje się być naprawdę dochodowa, albowiem na przykład jeden z produktów firmy w opakowaniu 30 gramów to koszt 120 dolarów.

PHOTO: EAST NEWS/SCIENCE PHOTO LIBRARY Five month old foetus Five month old foetus. View of a five month (20 week) old male foetus. The umbilical cord (white), which carries oxygen and nutrients from the placenta, is at upper right. By this time the foetus appears completely human, with fully developed lips, eyelids, eyebrows, external ears, fingers and toes. There is not much subcutaneous fat on the limbs or face, and the weight of the foetus by the end of the 5th month is still less than 500 grams. Fine hair called lanugo is seen. The head, still disproportionately large, grows more slowly than the body during this stage. Foetal movements can now usually be felt. This foetus has a crown-rump length of about 19 cm. Credit : NEIL BROMHALL/SCIENCE PHOTO LIBRARY

Fachowa nazwa „protein” nie zmienia jednak faktu, że składnikiem jest płód ludzki, nienarodzone, zabite w czasie dziecko.

Jak nabyć płód i wykorzystać go w procesie produkcji?

Life Dynamisc w roku 2010 sporządził szczegółowy raport, w którym wyjaśnia w jaki sposób firmy i przedsiębiorstwa nabywają ciała. Procedura zaczyna się w Chinach. Tutaj jeden martwy płód można kupić już za 75 dolarów, z kolei we Francji czy USA cena sięga około 220 dolarów. Dlaczego chińskie sądy zgadzają się na ten kontrowersyjny handel? Wiele kantonów chińskich uznaje prawo iż kobieta może posiadać tylko jedno dziecko, przez co każde kolejne jest mordowane. Stąd prosta droga do stworzenia opłacalnego finansowo biznesu.

Komórki płodowe dla poprawy smaku

Ludzkie płody wykorzystuje się nie tylko do produkcji drogich i luksusowych kremów, lecz mają większą ilość zastosowań w przemyśle. Coraz większa ilość firm spożywczych używa komórek płodowych aby poprawić smak swoich wyrobów. wymienić można firmę Kraft, PepsiCo, czy też Nestle, które stosują substancje smakowe, jakie to wyprodukowane są właśnie z wykorzystania tkanek ludzkich. Z kolei firma Senomyx, działająca na terenie Kalifornii produkuje z płodów proaborcyjnych polepszacze smaku, które dodawane są do szeregu produktów żywnościowych. Dokładniej mówiąc firma Senomyx tworzy preparat HEK 293, komórki pobierane są z aborcyjnych płodów, ściśle z wyskrobanych nerek.

W większości korzystamy z tych produktów i preparatów, a ponoć kanibalizm jest karalny…

A11

Martwe płody w szczepionkach

Modne ostatnio i szeroko reklamowane szczepionki przeciwko odrze, zwane MMR to także pochodne, które są otrzymywane z zabitych płodów ludzkich. To nie jedyna szczepionka w ten sposób stworzona. Wymienić trzeba:

– ProQuad (MMR + Chickenpox, Merck)

-Pentacel (Polio + DTaP + HiB, Sanofi Pasteur)

-Vaqta (Hepatitis-A, Merck)

-Twinrix (Hepatitis-A and B combo, Glaxo)

-Zostavax (Shingles, Merck)

-Imovax (Rabies, Sanofi Pasteur)

Podobnie sytuacja ma się z lekami, to najpopularniejsze leki w których produkcji wykorzystuje się płody:

-Pulmozyme (Cystic Fibrosis, Genetech)

-Enbrel (Rheumatoid Arthritis, Amgen).

Istotne jest to, że wstrzykiwane do naszego krwiobiegu mają ładunek elektryczny dodatni, zaś prawidłowy ładunek komórek jest ujemny. Dodatnie ładunki sklejają membrany kanalików nerkowych dlatego może dojść do niewydolności nerek, czy też cukrzycy młodocianych.

Dochodowy przemysł śmierci

Brytyjski dziennik The Guardian donosi, iż ludzką skórę wykorzystuje się bardzo szeroko do produkcji kolagenu. Jest to niezwykle istotny składnik na przykład kremów przeciwzmarszczkowych a także szeroko stosowany w chirurgii plastycznej. Surowcem, są właśnie z Chin ciała nienarodzonych dzieci, ale również zwłoki więźniów skazanych na śmierć. Proceder przeżywa istny boom ponieważ chirurgia plastyczna nie ma ścisłych regulacji prawnych, albowiem produkty nie są kwalifikowane jako leki, lecz jako kosmetyki.

Dostawa z Chin sprawiła, że nastąpił bardzo dynamiczny rozwój chirurgii plastycznej, szczególnie zapotrzebowanie na zabiegi kosmetyczne, czyli botoks. Jednakże to nie wszystko, bowiem Chiny spełniając potrzeby zachodniej medycyny sprowadzają również organy nienarodzonych dzieci a także więźniów. W lutym 2014 roku przed amerykańskim kongresem zeznawał lekarz wojskowy pochodzący z Chin. Pobierał on organy od ponad 200 więzniów. Relację przedstawił drastycznie i przerażająco, jako proces zdejmowania skóry z więźniów poddanych rozstrzelano, których serce wciąż biło. Organy sprzedawane były za zachód.

Wszyscy wiemy, że kanibalizm jest przestępstwem, że jest w cywilizowanych krajach zabroniony, a jednak na rynek wpuszczane są wciąż nowe produkty, które zawierają komórki ludzkiego ciała. Bariera została złamana a wszyscy się z nią po cichu zgadzamy i nikt z nas nie protestuje.

Data publikacji: 2.06.2017

Za: http://e-anetabloguje.blog.pl/2016/06/02/krwawy-biznes-martwe-ludzkie-plody-wykorzystane-w-przemysle/

5 thoughts on “Krwawy biznes – martwe ludzkie płody wykorzystane w przemyśle

 1. Dawno nie widziałam takich bzdur. Paniw Janie proszę troszkę się dokształcić zanim Pan zacznie pisać artykuł. Pominę kwestie błędów, chociaż ciężko czytać coś co jest nimi najeżone. Czy wie Pan w ogóle czym są hodowle komórkowe? Nie wiem po co pytam, bo widać, że nie. To, że coś jest hodowane na linii komórkowej ludzkiej nie oznacza, że ktokolwiek skupuje martwe płody po aborcji. Kilkadziesiąt lat temu, owszem, pobrano komórki z takiegoo płodu, ale raz i już wiecej nie trzeba, stosuje się bowiem technikę tzw iommkrtalizacji czyli uniesmiertelniania komórek. Można to nazwać zmienianiem komórki w komórkę nowotworową, która ma zdolność do namnażania się w nieskończoność, nie dochodzi u niej do apoprozy, a więc naturalnej śmierci komórki. Dzięki temu można sobie takie komórki hodować, dzielą się one i możemy ich mieć ile chcemy, nigdy nie umrą, jeśli tylko dostarczać będziemy im niezbędnych składników odżywczych czyli tzw pożywki. Można mieć zastrzeżenia do etyki pobrania tych pierwszych komórek ale na Boga, to było kilkadziesiąt lat temu! Wtedy były inne realia, w tej chwili na jakiejkolwiek badania w populacji ludzkiej, nawet jakieś ankiety psychologów trzeba mieć zgodę komisji bioetycznej. Gdyby Pan wiedział ile to papierologii to może zastanowił by się Pan przed publikacją takich farmazonów. Wstyd umieszczać na stronie zwykłe kłamstwa wprowadzające ludzi w błąd. Ale cóż, afery się sprzedają. Tylko, że to jest nawet głupsze niż wiecznie żywy Elvis…

  1. Jezu chlopie ter

   Tetraz to mnie chlopie dopiero przestraszyles… CHoduja raka?! To juz chyba bym wolala miec strzykniete te embrionowe komorki. :/

  2. Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią. – Bertrand Russell
   i tak właśnie robi Hania

 2. Mój syn chory na mukowiscydozę przyjmuje pulmozyme. Ten lek robi się z komórek zwierzęcych. Są to komórki jajnika chomika, ale nie ginie żaden chomik, to są przemysłowe kultury komórek w bioreaktorach. Nie zabija się zwierząt, a tym bardziej jakiś płodów ludzkich.Co za bzdury…

 3. Mój syn chory na mukowiscydozę przyjmuje pulmozyme. Ten lek robi się z komórek zwierzęcych. Są to komórki jajnika chomika, ale nie ginie żaden chomik, to są przemysłowe kultury komórek w bioreaktorach. Nie zabija się zwierząt, a tym bardziej jakiś płodów ludzkich.Co za bzdury…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *