Strona główna > NWO > Krwawe przymierze z przeznaczeniem. Texe Marrs

Krwawe przymierze z przeznaczeniem. Texe Marrs

„Zawarliśmy przymierze ze śmiercią, i z piekłem mamy porozumienie”.

„Widzenie przytłaczające zwiastowano mi”  – Iza 21:2

„Stróżu, która to godzina nocy?” To jest ważne pytanie jakie Bóg włożył w moje serce ponad 50 lat temu. Jako młody człowiek dorastający w pierwszych latach po II wojennych przez groźną komunistyczną erę w latach 1950-1960 do dzisiaj, byłem świadkiem największego zła. Widziałem najgorsze w bezwzględnym komunizmie kiedy ginęły miliony w budowanych przez sowietów gułagach, i patrzyłem na tragedię śmierci rozpuszczoną przez syjonistów na Bliskim Wschodzie kiedy ustanowiono Izrael.

W 1919, William Butler Yeats [poniżej], słynny brytyjski poeta, napisał o tajemniczym, a pewnym, śmiertelnym przyjściu Bestii Proroctwa. W tej epickiej opowieści, Drugie przyjście / The Second Coming, zastanawiał się – ” I cóż za bestia, której czas wreszcie powraca, pełznie w stronę Betlejem, by tam się narodzić?”

Świat jest zaprogramowany na wojnę

Teraz, w 2018, w tych początkowych fazach XXI wieku, mianowani przez Boga strażnicy nadal zadają to pytanie. Oni widzą ten błyszczący, wysokoenergetyczny świat z rosnącymi giełdami, mega-pałacami, miliardami bitcoinów i niezliczonymi tonami złota oraz bogatymi dobrami materialnymi, i wiedzą, że to nie może trwać długo. Nasze wielkie bogactwo nie może trwać wiecznie.  Świat nie jest zaprogramowany na pokój, a na wojnę. Serca ludzi mogą tęsknić za pokojem, ale ich namiętności pragną kontroli, jeszcze więcej bogactw, krwawej wojny. Jak było od tysięcy lat, tak będzie znowu. Ludzkość znajduje się na samym szczycie światowej, miażdżącej wojny i całkowitej dewastacji.

Stróżu, która to godzina nocy?” Bóg nadal pyta swoje mianowane sługi. Jezus sam ostrzegł, że teraz musimy działać kiedy jeszcze jest czas, bo powiedział: „Nadchodzi noc, kiedy nikt nie będzie mógł działać„.

Kiedy Jezus Chrystus zmarł tak okrutnie na krzyżu na Golgocie, Biblia mówi, że na cały świat zeszła wielka ciemność. Ale ta ciemność podniosła się kiedy Jezus zwycięsko wstał z grobu i Życie stało się możliwe dla wszystkich. Ale nieco ciemności zostało i teraz okrywa cały świat.

Jezus przyniósł nowe Przymierze

Żydzi którzy żądali Jego śmierci nie uszczęśliwił rezultat. Jezus przyniósł Nowe Przymierze. Stare Przymierze zniknęło i odeszło (Hebr 8:6-13), ale uparci Żydzi sprzeciwiali się. Rozgniewali się, że ich Stare Przymierze teraz było w strzępach, zastąpione cenną krwią Jezusa.

To Nowe Przymierze w Biblii, jest prorocze. Ale rabini trzymali się swoich tradycji. Postanowili, że należy napisać zupełnie inny scenariusz, nie przez Boga, a przez człowieka. W związku z tym Żydzi wyprodukowali Talmud Babiloński, złą receptę na ostateczną żydowską supremację globalną i panowanie.

Po Talmudzie pojawił się kolejny tragiczny piekielny dokument – Kabała. Mając te dwa trujące narzędzia oszustwa, Talmud i Kabałę, Żydzi zamierzali cofnąć proroctwa Boga. Ich celem było ukoronowanie się na królów i promowanie na globalny tron samego szatana.

To jest odwieczna walka, później – prorocze Słowo Boga kontra satanistyczny Talmud Babiloński i jego demokratycznie inspirowany zamienni – Kabała.

Sir Winston Churchill

„Od czasów Spartakusa…”

Współczesna historia świata ujawnia grę tych 3 sił.  Sir Winston Churchill perfekcyjnie opisał sytuację kiedy napisał: „Od czasów Spartakusa (pseudonim Adama Weishaupta, założyciela Illuminatów, 1776) do tych Karola Marksa i do Trockiego, ciągle rozwijał się światowy spisek obalenia cywilizacji”.

Churchill był w tym niesamowicie trafny. Karol Marks z kumplami Żydami, Trockim i Leninem, kontynuowali iluminacki spisek. Rosja była przesiąknięta krwią. Żydzi wszędzie z dumą ogłosili tę brutalność jako oszałamiający sukces. Rabin Harry Waton w autorytatywnej książce Program dla wszystkich Żydów i odpowiedź dla wszystkich antysemitów / A Program for All Jews, and Answer to All Anti-Semites, napisał:

Nie jest przypadkiem to, że judaizm urodził marksizm… To była idealnie zgodne z rozwojem judaizmu i Żydów… Komunistyczna dusza jest duszą judaizmu… triumf  komunizmu był triumfem judaizmu„.

Wyobraźmy sobie: komunizm dał nam ponad 200 mln torturowanych i zmarłych. Sołżenicyn powiedział, że 66 mln zmarło w gułagach sowieckiego komunizmu. Ponad miliard dzisiaj jest uwięzionych w komunistycznych Chinach. I pamiętajmy, rabin Waton triumfował z dumą: „Komunistyczna dusza jest duszą judaizmu”.

Rzeczywiście słynny amerykański rabin, Stephen Wise, haniebnie się przechwalał: „Komunizm jest żydowski„. Czytaj Talmud i Kabałę, a będziesz czytał przerażającą bajkę o komunizmie. Tak, komunizm jest duszą  judaizmu!

George Soros, współczesny Ojciec Komunizmu, promotor amerykańskiego socjalizmu, i siła napędowa radykalizmu Partii Demokratycznej.

Syjonizm i komunizm żyją nadal

Teraz syjonizm i komunizm żyją nadal, i stanowią wielkie zagrożenie dla życia i wolności.

Międzynarodowy Żyd i miliarder George Soros jest jawnym liderem komunizmu, i Demokraci spełniają jego życzenia. Bernie Sanders, socjalistyczny Żyd, i Żyd Chuck Schumer, lider Senatu, to tylko dwaj agenci Sorosa.

Tymczasem prezydent Donald Trump utrzymuje się na stanowisku tylko z powodu tajnych manewrów słupa syjonistów, premiera Izraela, Benjamina Netanyahu. Córka Trumpa, Ivanka, jest nawróconą Żydówką, a wiceprezydent syjonistycznym chrześcijaninem i promotorem izraelskiej polityki w Ameryce. Zauważmy też, że Trump i Netanyahu mają „tajny plan pokonania muzułmańskiego Iranu, a Trump jest pierwszym prezydentem uznającym Jerozolimę za stolicę Izraela.

Prezydent Trump połączył siły z premierem Izraela Netanyahu dla dobra syjonizmu.

Tak więc dwie żydowskie frakcje, komunizm i syjonizm, choć różnią się metodami i personelem, kontrolują Waszyngton DC, to bagno.

Ale jest jeszcze trzeci, ważniejszy element w historii – proroctwo biblijne. Ono ujawnia, że nie żadna frakcja nie odniesie sukcesu.

Proroctwa biblijne ujawniają zwycięzców

Izrael od dawna ma przymierze z diabłem i piekłem. Jest to przymierze krwi, a Pismo mówi, że Żydzi nie mogą uniknąć tego losu. Oni dokładnie spełnią swoje Przymierze krwi z przeznaczeniem / Blood Covenant With Destiny. Nie będzie żadnych żydowskich rządów nad światem, i Talmud i Kabała poniosą fiasko.

Królestwo jednak otrzymają święci Najwyższego, i będą posiadać królestwo na zawsze i na wieki wieków„. (Daniel 7:18)

Texe Marrs, tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.texemarrs.com/022018/blood_covenant.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.