Strona główna > NWO > Na krótko przed zamachami rządu światowego na WTC z 2001 roku na stronie NASA opublikowany został niezwykły dokument

Na krótko przed zamachami rządu światowego na WTC z 2001 roku na stronie NASA opublikowany został niezwykły dokument

Na krótko przed zamachami rządu światowego na WTC z 2001 roku na stronie NASA opublikowany został niezwykły dokument – prezentacja power point nt. planów zniewolenia ludzkości przez władców tego świata. Dokument ten opisuje strategię walki z ludzkością, którą prowadzi synagoga szatana, opisuje także metody tej walki oraz technologię, jaka ma zostać użyta.

a

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest „problem” zbyt dużej ilości ludzi żyjących na planecie. Wg autorów dokumentu zbyt duża populacja ludzka prowadzi do zbyt szybkiego wyczerpywania zasobów naturalnych planety, a koszt utrzymania jednostki (domyślnie: niewolnika) jest wyższy, niż zysk płynący z pracy tej jednostki. Receptą na to, głosi dokument, ma być depopulacja oraz zastosowanie technologii przyszłości.

W jaki sposób depopulacja ma zostać przeprowadzona? Autorzy dokumentu odpowiadają – za pomocą zaawansowanych technologii XXI wieku – nano-technologii oraz fal niskich częstotliwości. Ale po kolei.

Wywieranie wpływu

Wyścig zbrojeń, który doprowadził do wynalezienia bomby atomowej doprowadził również do patowej sytuacji w konflikcie zbrojnym pomiędzy Związkiem Sowieckim a światem zachodnim. Tradycyjne metody sztuki wojennej w kontekście atomu przestały zdawać egzamin. Konwencjonalna wojna energetyczna stała się anachronizmem w globalnej rywalizacji czasów współczesnych. W rozumowaniu synagogi szatana prawdziwie nowoczesna wojna już nie pociąga za sobą prawie żadnych zniszczeń materialnych. Jest to wojna bardzo wydajna — ekonomiczna, gdzie wroga już się nie morduje, ale czyni z niego niewolnika pracującego na swoich niewidzialnych panów.

Jak czytamy w książce „Montaż” Vładimira Wołkowa zwycięzca tej wojny będzie panem życia i śmierci na zdobytych terytoriach i wśród podbitych narodów. Będzie nimi władał w sposób bardziej suwerenny niż niegdyś królowie. To nowe postrzeganie konfliktu doprowadziło do rozwoju nowej broni, wcale nie śmiercionośnej, wydajniejszej niż wszystkie dotychczasowe – tą bronią jest wywieranie wpływu, technika operacyjna pierwotnie stworzona przez żydo-komunistyczne służby ZSRR, adres Moska, plac Łubiański.

Jak mówił towarzysz Mao Tse-Tung świadomości społecznej przeciwnika trzeba „nadać formę”. Innymi słowy, przeciwnikowi podpowiadane są intencje i zamiary , które traktuje jako własne i które wprowadza w życie. Sens wywierania wpływu polega nie na przymusie, lecz na przeniknięciu do duszy, do podświadomości, i sprawieniu, że manipulowany będzie chciał tego, co my chcemy — BY PRAGNĄŁ. Aby dominować nad ludźmi, najpierw trzeba zapanować nad ich świadomością.

Do niedawna wywieranie wpływu opierało się na takich dziedzin nauki jak psychologia, czy socjologia. Gry operacyjne, stosowane przez tajne służby synagogi szatana, opierały się głównie na znajomości ludzkich zachować, uwarunkowań społecznych, socjologicznych – znając te mechanizmy agenci wpływu mogli, poprzez swoje słowa i działania, wpływać na postrzeganie rzeczywistości podbitych przez synagogę narodów w taki sposób, iż narody te nieświadomie realizowały cele narzucone przez idumejskiego okupanta.

Vladimir Wołkow wymienia, w połowie XX wieku, siedem podstawowych technik manipulowania świadomością.

  1. Słowo: przeciwnikowi trzeba nakleić etykietkę, określić go np. jako faszystę, inkwizytora polującego na czarownice. Musi on wtedy starać się pozbyć tej etykietki, tłumaczyć, że nie jest faszystą czy inkwizytorem, a jeśli polityk nie ma dostępu do mediów, już jest załatwiony.
  2. Liczba: klasycznym przykładem jest podawanie liczebności demonstracji; podczas gdy rzeczywista liczba demonstrantów antyrządowych wynosi np. ponad 50 tys., media informują o 5 tysiącach i wystarczająco często to powtarzają, by ta „informacja” pozostała w głowie słuchacza.
  3. Powtarzanie: sposobem najskuteczniejszym jest stałe powtarzanie jakiejś tezy. Łącząc często twierdzenia z ideami nieprawdziwymi tworzymy złudzenie logicznego łańcucha, np. Polska przeżywa chaos i pogrąża się w kryzysie z działalności kleru i Kościoła. Podstawą jest tu wiara, a nie analiza, gdyż jak pisał komunistyczny teoretyk Gramsci, masy mogą przyjąć filozofię tylko w formie wiary.
  4. Szum informacyjny: artykuły, audycje, programy pozbawione jakichkolwiek treści są ważnym instrumentem. Ich rola polega jednak nie na oddziaływaniu, ale na zajmowaniu miejsca. Im więcej ble, ble, tym mniej miejsca dla rzeczowych informacji. Np. ramówka TVN, Polsatu, TVP, TV4, itd.
  5. Klisze czyli stereotyp myślowy: tutaj chodzi o wykorzystanie schematu znanego społeczeństwu. Przykład: Hitler odwoływał się do narodu niemieckiego, więc każdy, kto głosi idee narodowe jest nazistą.
  6. Obraz: najprostszą metodą jest zestawianie negatywnych zdjęć z tekstem na temat osoby lub instytucji, którą chcemy skompromitować. Bardziej wyrafinowana technika to np. pokazywanie trików filmowych. Np. Pokazywanie w TVN w relacjach z Marszu Niepodległości jedyne scen walki kilku osób z Policją, podczas gdy wiele tysięcy osób spokojnie maszeruje kilka metrów dalej.
  7. Triki: dziennikarz pyta przybyłego do USA papieża o jego stosunek do domów publicznych. To u was one są? – dziwi się papież. Następnego dnia gazety donoszą, że papież chciał się przede wszystkim dowiedzieć, czy w Ameryce są domy publiczne.

Mind control – doskonałe wywieranie wpływu

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii techniki wywierania wpływu z psychologicznych/socjologicznych ewoluowały w kierunku czystego behawioryzmu. Behawioryzm jest tą częścią psychologii, która jest ściśle naukowa – opera się na badaniach metodologicznych: bodziec – reakcja. Najbardziej znany eksperymentem behawiorystów to „pies Pawłowa”. To właśnie behawioryści opracowali pierwsze mapy mózgu, gdzie metodą eksperymentów badawczych określono które obszary mózgu za co konkretnie, bardzo konkretnie odpowiadają – wystarczy pobudzić mechanicznie dany obszar mózgu, aby wywołać odpowiednie dla tego obszaru reakcje organizmu człowieka: głód/sytość, pobudzenie seksualne, poczucie szczęścia, doznania religijne, doznania zmysłowe, jak zapach czy dźwięk, ale również… myśli.

Początkowo eksperymenty na mózgu prowadzone były za pomocą elektrody podpiętej na kablu do odpowiedniego obszaru Ośrodkowego Układu Nerwowego.

Obecnie tego typu badania prowadzi się już nie poprzez elektrodę i kabel, ale poprzez „zainstalowanie” w komórkach nerwowych w odpowiednich obszarach mózgu nano-cząsteczek metali ciężkich, pobudzanych poprzez bodziec zewnętrzny typu… sygnał radiowy niskich częstotliwości. W ten sposób, wiedząc za jakie zachowania, doznania, czy też za jakiego rodzaju myśli, odpowiada konkretny obszar w mózgu człowieka, można w tym obszarze zaimplementować odpowiedni rodzaj nano-cząsteczki, którą następnie pobudza się sygnałem odpowiedniej częstotliwości wywołując u człowieka pożądane zachowanie, oraz „podsyłając” mu myśli — przy czym człowiek nie ma świadomości, iż to, czego doświadcza, jest wywołane z zewnątrz i cały czas jest głęboko przekonany, iż doznania czy myśli, które przychodzą mu do głowy — są jego własne. To nie jest fantastyka naukowa!

a

To właśnie poprzez rozpylane z samolotów nano-cząsteczki metali ciężkich, które przenikają do naszych organizmów, oraz poprzez wstrzykiwane do organizmu szczepionki skażone nano-cząsteczkami metali ciężkich, które to nano-cząsteczki są następnie pobudzane poprzez fale niskich częstotliwości sieci komórkowych, odbywa się dzisiaj wywieranie wpływu XXI wieku – Mind control.

Wystarczy rozejrzeć się dookoła – na rogu każdej ulicy, co kilkadziesiąt metrów możemy spotkać anteny sieci komórkowych, poprzez które synagoga szatana kontroluje całą populację, tworząc z nas biologicznych niewolników, którzy nie mają nawet świadomości, że znaczna część tego, czego doświadczamy, co myślimy — to narzucona nam z góry, przez naszego wroga, agenda Nowego Porządku Świata, której celem jest przygotowanie ludzkości na przyjęcie się Antychrysta.

Szymon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.