Strona główna > NWO > Krótki opis politycznego zachowania żydowskiego trybalisty

Krótki opis politycznego zachowania żydowskiego trybalisty

Przeczytaj koniecznie: Trybalista. Jason Palmer

Żydowskie organizacje polityczne chcą asystować w decydowaniu o tym, co jest najlepsze dla innych grup etnicznych, rasowych i religijnych.  W dużej mierze funkcjonują one między sobą jako wyspowa grupa, nie budząc poważniejszej krytyki ani wpływu intelektualnego ze strony jakiejkolwiek grupy zewnętrznej. Nie mają one żadnej prawdziwej symbiotycznej relacji z innymi, bez żadnego kompromisu. Tak było zawsze.

Żydowscy działacze plemienni podejmują się krytyki każdego kto nie spełnia ich ideologicznych standardów wypowiedzi czy zachowania, co oznacza, że każda grupa etniczna, rasowa czy religijna agitująca w swoich interesach zbyt głośno i nie neguje w wystarczającym stopniu i nie płaszczy się gdy jego interesy są sprzeczne z interesami etnocentrycznych Żydów.

Żydowscy działacze polityczni mają zazdrosny i krótkowzroczny pogląd na świat i ich miejsce w nim. Nieustannie pracują nad podważeniem i pozbawieniem nacjonalistycznych, etnicznych, rasowych i religijnych uczuć innych narodów, jednocześnie pracując nad zachęcaniem i pogłębianiem tych uczuć w swoim narodzie. Zaobserwowano to w każdej cywilizacji, w której mieszkali Żydzi. Robią to odruchowo i bez ironii czy samoanalizy. Działają z własnego lęku i niezrozumienia nie-żydowskich tradycji, ale także z powodu otwartej pogardy wobec nich.

Każdą krytykę rażącej moralnej hipokryzji żydowskiego etnocentrycznego zachowania politycznego określono jako „antysemityzm”. Antysemityzm jest klasyfikowany jako irracjonalna nienawiść, zaburzenie psychiczne, okrucieństwo moralne, nieustannie poważne zagrożenie i zło społeczne, które musi zostać wykorzenione za wszelką cenę. Żydowskiego szowinizmu, ekskluzywności, nepotyzmu i roszczeń o wyższości moralnej i intelektualnej nigdy nie określa się w ten sposób. Na pewno nigdy nie uważa się ich za złowrogich lub niebezpiecznych, natomiast żydowscy trybaliści zawsze znajdują cechy plemienne lub separatystyczne w innych narodach.

Żydowską bigoterię zawsze się wybiela. Żydowską nienawiść odrzuca się jako przestarzałą i relikt przeszłości. Ale jej istnienie potwierdzają się codziennie tylko obserwując działania polityczne bogatych Żydów; tę nienawiść potwierdza sponsorowany przez państwo terror prowadzony przez Izrael przeciwko narodowi palestyńskiemu, którego ujarzmienia świat nie opłakuje.

Żydowscy ideolodzy polityczni też tworzą awangardę w krytyce i delegitymizacji nie-judajskich religii. Surowe wykluczenie w sercu żydowskiej religii plemiennej celebruje się jako historyczną solidarność, klęskę i pychę starożytnej i wyjątkowej resztki. Oni stawiają warunki.

Żydów zawsze określa się jako niewinny naród, przykłady tylko historycznego włączenia, postępu i uniwersalizmu. Pomimo tego, że judaizm był pierwszą religią, która czciła czystki etniczne, ludobójstwo i segregację jako ustanowione przez Boga, judaizm do tej pory unikał potępienia stosowanego wobec innych religii monoteistycznych.

Ruch nowego ateizmu jest w większości żydowski wymyślony w celu wprowadzenia w błąd jego wyznawców. To intelektualne przedstawienie, krzykliwe i nachalne oraz obraźliwe w swojej hucpie. Mimo to pozostaje niezwykle wolny od wszelkiej prawdziwej krytyki judaizmu, żydowskiej nietolerancji etnicznej i jawnie supremacyjnego państwa żydowskiego. Jest to zgodne z planem. Ale nic dziwnego, że autorzy nowych ateistów obfitują w tomy i przepowiednie potępiające chrześcijaństwo i islam.

Zazdrość i dziecinne zachowanie żydowskich działaczy etnicznych nie zna granic, jeśli chodzi o samo-uwielbienie czy żydowską wyjątkowość. Jeśli uzna się za konieczne, by jedynie uwypuklić, fetyszować i zarabiać na własnym cierpieniu, z wyłączeniem wszelkich cierpień innych, żydowscy trybaliści legalnie zapobiegają publicznemu uznaniu okrucieństw nie-ży-dowskich narodów, które historycznie znosiły. Nie ma miejsca dla Ormian, Niemców, Palestyńczyków, Polaków, Rosjan czy Ukraińców w nowoczesnym muzeum wyłącznie żydowskiego ofiarstwa i męczeństwa, ze złożonym wnioskiem o prawa autorskie.

Żydzi wykorzystali narrację o prześladowaniach i grali międzynarodową winą, by uciszyć wszystkich swoich krytyków i finansowo pomóc swojemu plemieniu. Nawet publiczne oświadczenia nie-Żydów, które zauważały tę łatwo zauważalną rzeczywistość polityczną, natychmiast są kwestionowane jako „antysemityzm”, a następnie wykorzystane do wydobycia jeszcze większej winy i jeszcze większej mamony od większej liczby krajów.

Żydowskie organizacje funkcjonują jako jednostronne, podwójnie myślące lustro bez żadnej refleksji. Ich moralność jest dualistyczna i obłudna.

Ale ci etniczni działacze nie mają żadnych moralnych skrupułów jeśli chodzi o pouczanie każdego innego narodu i kraju o „poprawnych” postawach i usposobieniu, jakie powinni mieć wobec wybranego narodu i państwa. Są filmy dokumentalne, książki i programy nauczania, które cementują te postawy u giętkiej opinii publicznej by zapewnić, że wszelka krytyka występująca między żydowskimi działaczami i nie-żydowską większością na zawsze będzie płynąć w jednym zdecydowanie nie-koszernym kierunku.

Organizacje żydowskie często przeprowadzają badania by zmierzyć popularność / niepopularność Żydów wśród większości; inaczej mówiąc, ci działacze muszą wiedzieć czy działa propaganda. Jeśli nie jest skuteczna, te same organizacje nigdy nie dostrzegają konieczności zmian w moralności ich zachowania. Świeże taktyki. Następnym razem muszą tylko wyjść z bardziej skuteczną propagandą i manipulowaniem opinii publicznej by przekonać ją do jednego prostego kłamstwa: że Żydzi nie są tacy jakich zna społeczeństwo i jacy wydają się im  być!

Świat działa inaczej niż powinien. Żydzi podyktują warunki zgodności z kaprysami ich kruchej a aroganckiej wrażliwości, pytanie nigdy nie jest czy zgodność będzie miała miejsce, ale tylko o stopień. Nasze poddanie się ich nadrzędnej woli jest w ich umysłach przesądzone.

I tak to idzie. Przepływa propaganda. Większość będzie bez końca przestrzegać i grać zgodnie z fałszywą żydowską narracją, nagradzając i utrwalając w ten sposób żydowski super-etnocentryzm i patologiczną krytykę społeczną skierowaną przeciwko naszej kulturze. Ta żydowska intelektualna kultura krytyki będzie nadal demonizować nacjonalistyczne, rasowe, etniczne i religijne uczucia wszystkich INNYCH.

W międzyczasie żydowscy trybaliści pozostają głusi na wszelką krytykę własnej wyspiarskiej kultury i jej licznych historycznych błędów. Pozostają bardziej zdecydowani na wyciszanie swoich krytyków niż kiedykolwiek wcześniej. To tłumienie doprowadzi w końcu do kolejnego powszechnego sprzeciwu wobec narodu żydowskiego. Ta reakcja tylko zintensyfikuje i zradykalizuje żydowski etnocentryzm i wyjątkowość. To  zwiększy żydowską nienawiść do nie-Żydów i ich krajów.

W ten sposób powtórzy się to błędne koło; cykliczny charakter żydowskiego trybalizmu będzie trwał w swojej tragicznie liniowej procesji historycznej, ciągłym kursie kolizyjnym z cywilizacją. Żydzi są nie tylko ślepi w Gazie, ale bez serca na Zachodzie. Ich trybalizm przeszkadza ich wizji i ich pełnego uczestnictwa w ludzkości. Niestety, tak naprawdę jest tak było zawsze.

Tłum. Ola Gordon

A Brief Description of Jewish Tribalist Political Behavior

https://newsfromthewest.com/2018/03/

One thought on “Krótki opis politycznego zachowania żydowskiego trybalisty

  1. Jest to moim zdaniem żydowski kompleks wyższości, który jest konsekwencją ich kompleksu niższości. Zdają sobie sprawę miernoty, że są niczym i chcą się wybić na „cóś” wielkiego ale to się im nigdy w pełni nie uda i zawsze będą czymś najgorszym i najbardziej pogardliwym wśród narodów świata. Dlatego im tak bardzo przeszkadzają prawdziwe Narody i dążą do NWO, żeby mieć nad nimi władzę i kontrolę, i niszczą wszystko do czego się dotkną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.