Strona główna > Rosja > Kroniki hucpy

Kroniki hucpy

Przegląd nowości związany z narodem wybranym. Aby czemuś skutecznie przeciwdziałać na początku trzeba się z tym dobrze zapoznać… Dlaczego powiedzenie „bezczelność to drugie szczęście” u niektórych narodów nabiera szczególnego znaczenia?

a

Hajdamak ma zamiar wywalczyć w sądzie u Lewajewa i Berl Lazara 750 milionów szekli

Główny przedstawiciel chabadu w Rosji Berl Lazar, największy chabadzki biznesmen Lewi Lewajew i główny sponsor chabadu (łącząc stanowiska partii „Sprawiedliwa Rosja”), znany oszust-awanturnik międzynarodowej rangi Arkadij Gajdamak dzielą w sądzie miliony zdobyte na kryminalnym handlu diamentami i bronią w Angoli.

W czwartek, 30 lipca, Arkadij Gajdamak złożył w sądzie okręgowym w Tel Awiwie powództwo na 750 milionów szekli przeciwko Lewi Lewajewowi i głównemu rabinowi Rosji Bierli Lazarowi w sprawie nieprzestrzegania warunków kontraktu, co przyniosło Gajdamakowi duże straty finansowe. Zgodnie z tym pozwani narazili Gajdamaka na straty finansowe w wysokości ponad miliarda dolarów uchylając się od podpisanej między nimi umowy.

W pozwie Gajdamak informuje, że naczelny rabin Rosji Berl Lazar nie chce przekazać mu kopi umowy podpisanej przez Lewajew-Gajdamak, którą otrzymał na przechowanie w 2001 roku twierdząc, że została zniszczona. Przy tym według słów Gajdamaka w odniesieniu do tego dokumentu Lazar kilkakrotnie zmieniał swoje zeznania. Gajdamak twierdzi również, że miał zaufanie do głównego rabina, a ten to wykorzystał. Na mocy tej umowy Lewajew otrzymał 50% biznesu diamentowego Gajdamaka w Angoli, a drugie 50%, przeniesiono pod zarząd powierniczy Lazara.

Jak wcześniej informował portal Gorskie.ru, z powodu tego skandalu żydowscy biznesmeni przestali mieć zaufanie do rabina Berla Lazara i poddali w wątpliwość jego obiektywizm jako sędziego sądu rabinicznego Rosji w sporach między przedsiębiorcami.

gorskie.ru

Nawet Putin ocenił waszych młodzieńców na Pejsach

Komitet śledczy zwrócił się do centrum zwalczania ekstremizmu GU MSW w regionie Perm aby sprawdzić groźby, szantaż i zniewagi pod adresem rosyjskiej aktywistki Eleny Zykiny ze strony nacjonalistów narodowości żydowskiej. Przez ostatnie miesiące Elena stała się obiektem internetowego terroru na portalach społecznościowych: obrzucano ją najbrudniejszymi epitetami, domagano się zaprzestania walki z „Chabadem Lubawicz”, grożono jej i rodzinie rozprawą.

Atakowano jej konto na Facebooku z niekończącymi tekstami w stylu: „Szalom skarbie, chciałem zapytać czy gdzieś można kupić gotowe do spożycia rosyjskie dzieci? W Permie są takie smaczne niemowlęta. W Macdonaldzie idą jak świeże bułeczki. Powiedz mi, w czym tkwi sekret waszych dzieci? A krew jaka smaczna!!! Nawet Putin docenił wasze dzieci na Paschach”. Do wniosku Zykiny dołączono skany wszystkich prowokacyjnych wypowiedzi.

Internetowe ataki na permiaczkę zaczęły się po tym jak aktywnie włączyła się ona w konfrontację z ultra ortodoksyjną izraelską sektą „Chabad Lubawicz” i po protestach przeciwko bezpłatnemu odstąpieniu lubawiczowskim chasydom działki w centrum Permu. Przypomnijmy, władze Permu bezpłatnie odstąpili Chabadowi odcinek obok Pałacu Kultury Kolejarza o wartości około 73 milionów rubli.

W zeszłym miesiącu Swierdłowski sąd okręgowy utrzymał w mocy wyrok na nauczycielu z Jekaterynburga z chabadowego gimnazjum Semiona Tykmana, wcześniej skazanego z artykułu 282 kodeksu postępowania karnego FR o ekstremizm. Sąd ustalił, że chasydzki pedagog uczył żydowskie dzieci plucia na prawosławne świątynie, mówił o niższości gojów i potrzebie ich zniszczenia.

Agencja „Peryskop”

Zabij, ukradnij miliardy – i niczego się nie bój. Interpol i tak cię ochroni

Jak wiadomo, były współwłaściciel JUKOSa Leonid Newzlin został  skazany zaocznie w Rosji na karę dożywotniego więzienia, poza tym wyczyścił on dane na swój temat z bazy w Interpolu.

Komisja do spraw kontroli danych w Interpolu na zamkniętym posiedzeniu 29 czerwca 2016 roku doszła do wniosku, że kryminalne zarzuty dotyczące Newzlina w Rosji mają „głównie charakter polityczny”, i na tej podstawie poleciła sekretariatowi Interpolu w Lyonie usunąć wszystkie informacje o nim. 4 sierpnia sekretariat wykonał polecenie oraz w dniu 10 sierpnia poinformował, że oligarcha nie figuruje już na tak zwanej Czerwonej Liście (Red Notice).

Russian-born Israeli businessman and phi

Newzlin to dawny partner najwybitniejszego akcjonariusza JUKOSa Chodorkowskiego, pod koniec 2003 roku otrzymał „obywatelstwo” „Izraela” i wyjechał tam na stałe. W styczniu 2004 został wszczęte przez Prokuraturę Generalną FR poszukiwania jego osoby za granicą. Byłego obywatela Rosji obecnie „Izraelczyka”, oskarżono o duże malwersacje, uchylanie się od płacenia podatków, organizowanie zabójstw i zamachów. W 2008 roku Moskiewski Sąd Miejski skazał zaocznie byłego szefa tzw. „rosyjskiego Kongresu Żydów” na dożywocie.

W 2014 roku spółka holdingowa GML Newzlina wygrała sprawę w Haskim sądzie arbitrażowym przeciwko Rosji: sąd przyznał strukturom GML ponad 50 miliardową kompensacje. Newzlin przyznał, że jest głównym beneficjentem tego wyroku. „Wszystko, co należało do Chodorkowskiego lub było zarządzane przez Chodorkowskiego, teraz należy do mnie„, — przyznał w wywiadzie dla izraelskiej TV w 2014 roku. Rosja odmówiła uznania arbitrażu i w kwietniu 2016 r. osiągnęła jego odwołanie. Jednak GML zaskarżyła to.

palestine-info.ru

Najbogatsze „ruskie” rodziny: Gucyrijew, Rotenberg, Szamałow, Szajmijew

Rosyjska wersja Forbes przedstawiła ranking najbogatszych rodzin w Rosji. Według danych wydania, najbogatszą rodziną w kraju są założyciel grupy BIN Michaił Guceriew ze stanem 9,8 mld.

Stan posiadania tej rodziny w ciągu roku zwiększył się 2,5 raza. Biznesem rządzą młodszy brat Guceriewa Sait-Salam Guceriew i siostrzeniec Michaił Szyszchanow. Drugie miejsce na liście zajęła rodzina Arkadija Rotenberga (w tym obywatela Finlandii), który stoi na czele firmy „Strojgazmontaż”. Stan rodziny ocenia się na 2,8 mld. Trzecie miejsce zgodnie rankingiem Forbes przypadło braciom Aleksejowi i Dmitrijowi Ananew, którzy są właścicielami banku „odrodzenie” i Promswiazbank. Ich stan ocenia się również na 2,8 mld. Na czwartym miejscu znalazła się rodzina Nikołaja Szamałowa, która po raz pierwszy znalazła się w rankingu. Stan rodziny wynosi 2,4 mld. Piąte miejsce w rankingu zajęła rodzina Radika i Ajrata Szajmiewych ze stanem 1,7 mld.

Przypomnijmy, że wcześniej izraelska witryna międzynarodowego ekonomicznego wydawania Forbes opublikowała listę 165 najbogatszych Żydów świata.

Na tej liście, razem z korporacją Oracle Larry Ellison (43 mld.),   Michaelem Bloombergiem (27 mld.) i Sheldonem Adelsonem (26,5 mld.) są obecni również obywatele Ukrainy – Rinat Ahmetow (15,4 mld., 47 miejsce), Wiktor Pinczuk (3,8 mld., 56 miejsce) oraz Piotr Poroszenko (1,6 mld., 931 miejsce).

I jeśli Pinczuk własnej przynależności do żydowskiego plemienia nigdy nie ukrywał, to pojawienie się na liście Achmetowa i Poroszenko jest bardzo interesujące. Obaj oligarchowie nigdy nie rozgłaszali publicznie, że są potomkami Abrahama.

Główny Słowianin

Już w 2001 roku Janez Drnovsek (prezydent Słowenii) mówił W. Putinowi o idei stworzenia Forum Słowiańskich Kultur (FSK) — organizacji międzynarodowej, która przyczyniałaby się do zachowania i rozwoju Słowiańskiego świata. Rosja ( reprezentowana przez jej prezydenta), była całkowicie za tą koncepcją. I oto już w 2002 roku ministrowie kultury dwunastu słowiańskich państw podpisują deklarację, w której oficjalnie ogłoszono stworzenie Forum.

Kto był “ głównym Słowianinem „ze strony Rosji?! Michaił Szwydkoj. O ile mi wiadomo do tej pory kieruje on Forum Słowiańskich Kultur z naszego kraju. Dlatego fakt, że wśród Słowian kontakty zostały zredukowane do wyjazdów biurokratycznych i pojedynczych koncertów (na przykład, w Brukseli! A dlaczego nie w Waszyngtonie, ciekawe?!) całkiem nie dziwi. To, że Ukraina i Białoruś w ciągu tych lat znacznie oddaliły się od Rosji wynika z pracy (lub sabotażu) i Forum Słowiańskich Kultur również. Czego jeszcze można oczekiwać od człowieka, który był dumny ze swojego show: „Rosyjski faszyzm jest gorszy od niemieckiego”?! Taka jest postawa publiczna Michaiła Efimowicza do Rosjan i do Słowiańskości.

Lidija Syczewa,
gł. redaktor zasobów „Słowianie – Forum Kultur Słowiańskich”

źródło

Z tej samej opery: za program budowy 200 prawosławnych świątyń w Moskwie odpowiada członek prezydium Rosyjskiego kongresu żydowskiego Władimir Iosifowicz Resin…

Biden podziękował żydowskiemu Hollywood za promocję pederastii (małżeństw homoseksualnych)

a

W 2013 roku, Joe Biden, w przemówieniu z okazji miesiąca poświęconego żydowskiemu dziedzictwu w Stanach Zjednoczonych ogłosił, że wpływ żydowskiej kinematografii (w Hollywoodu) i żydowskiego oddziaływania medialnego w 85 % odpowiada za zaakceptowanie przez Amerykanów małżeństw homoseksualnych.

Jak wyglądają sędziowie, zezwalający na małżeństwa homoseksualne w USA…

Za legalizacją małżeństw homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku głosowało trzech członków Sądu Najwyższego – ich nazwiska stały się znane opinii publicznej. Prawo zostało uchwalone przy wsparciu Elena Kagana, Ruth Ginsburga i Sonii Sotomayer …

a

Ci sami sędziowie, nawiasem mówiąc, byli trzema z pięciu głosujących w 2013 roku za zniesieniem prawa o ochronie małżeństw, definiując małżeństwo jako związek między mężczyzną a kobietą. Wtedy ustawa nie została uchylona – a raczej była, ale w jej części: samo pojęcie małżeństwa unieważniono, za to pozostawiono prawo każdego ze stanów do zakwestionowania ….

Rosyjscy Żydzi żyją lepiej niż gdziekolwiek indziej na kontynencie europejskim

Do takiego wniosku doszli uczestnicy odbywającego się w Moskwie międzynarodowego zjazdu rabinów.

Przypomnijmy, nieco wcześniej we wrześniu 2002 roku, z okazji żydowskiego Nowego Roku 2-4.09.2002 główny rabin Rosji Berel Lazar powiedział, że „ostatnie lata pokazały, że najlepszym krajem dla Żydów obecnie jest Rosja”.

Gerstein – Potrzebna jest wielka ukraiński ściana do obrony przed rosyjskimi migrantami i uchodźcami

Tak zwany „wał króliczy”, ściana na granicy Ukrainy z Rosją, na którą wydano 4 miliardy hrywien, zainicjowana była przez Arsenija Bakajma (Jaceniuka), czekającego na kolejne transze z budżetu. Potrzebę postawienia anegdotycznej Ściany wytłumaczył Anton Gerstein (Geraszczenko).

Prawda-matka

Władimir Wolfowitz Edelstein (Żyrinowski) szczerze, ale na tamten czas nader delikatnie powiedział jacy ludzie stoją u władzy. Wideo stare, ale nie mniej aktualne.

https://www.youtube.com/watch?v=x_GzmToja7Q

Źródło:

http://www.kramola.info/blogs/metody-genocida/hroniki-hucpy-vypusk-1

http://www.kramola.info/blogs/metody-genocida/hroniki-hucpy-vypusk-2

Tłumaczenie i źródło polskie:

https://treborok.wordpress.com/kroniki-hucpy-cz-1/?preview_id=15483&preview_nonce=a4c1a087dc&preview=true

https://treborok.wordpress.com/kroniki-hucpy-cz-2/?preview_id=15512&preview_nonce=34884e9824&preview=true

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *