Strona główna > NWO > Krew na Grobie Pańskim w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie !

Krew na Grobie Pańskim w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie !

Ważne ! Z marmurowej płyty w Bazylice Grobu Pańskiego w wigilię Paschy zaczęła wyciekać krew.

Jesienią 2016 roku w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie były prowadzone jakoweś obrzędy rytualne, które oficjalnie określane były jako „prace renowacyjne”, w trakcie których została wyłamana marmurowa płyta pokrywająca kamień na którym leżało ciało Pana Jezusa Chrystusa. Rzeczona płyta była umieszczona na pogrzebowym Łożu Grobu Chrustusowego w 1555 roku i od tamtego czasu pozostawała nienaruszona.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video

Dla wszystkich, nawet dla ludzi innych wyznań, i w ogóle dalekich od religii, było jasne, że z jednej strony, w skali globalnej jest coś poważnego przygotowywane, jeżeli globaliści wydają rozkaz niszczenia takich świętości, a z drugiej strony także dla wszystkich było oczywiste, że z powodu tych rytualnych obrzędów będą takie lub inne następstwa.

I oto nie przeminęły jeszcze dwa lata kiedy w wigilię Paschy w Bazylice Grobu Pańskiego zarejestrowano następujące video:

Oryginalne video

Jak można zauważyć, na marmurowej płycie nad kamieniem, na którym leżało ciało Chrystusa, wystąpiła krew. Ponieważ video zostało nagrane, najprawdopodobniej, telefonem, jakość samego nagrania pozostawia wiele do życzenia ażeby dokonać zdecydowanej oceny wydarzenia.

Za: http://protivkart.org/main/12187-vazhno-iz-mramornoy-plity-v-hrame-groba-gospodnya-v-kanun-pashi-nachala-vytekat-krov.html

Data publikacji: 7.04.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *