Strona główna > Świat > Krew małych dzieci sprzedawana bogatym

Krew małych dzieci sprzedawana bogatym

Dzisiejszą najważniejszą wiadomością jest wywiad z Mikiem Adamsem o sprzedaży krwi dzieci bogatym w celu zatrzymania procesu ich starzenia się i kontaktowania chorób. Ale od setek lat wiedziano, że sataniści pili krew niemowląt, a teraz mamy tę wiadomość pod przykrywką zatrzymania starzenia się i chorób.

a

Nie inaczej jest z organizacją PIE w 1960 roku, gdy wierchuszka chciała obniżenia wieku przyzwolenia na seks z dziećmi do 5 lat.  Trzeba wiedzieć, że prawo może siedzieć na półkach w rządach tylko po to by wprowadzić je pod inną postacią i uznać za prawo.

Niedawno napisałam artykuł zatytułowany „Kim są światowi handlarze narkotyków?” [Who are the world’s drug dealers?]

W 1996 dowiedziałam się, że kobietom na całym świecie przepisuje się hormonalną terapię zastępczą (HRT) w związku z menopauzą.

Reklamowano ją jako lek zachowujący młodość u kobiet, a w rzeczywistości był to lek na receptę, który legalnie zabijał kobiety, po przeprowadzeniu przeze mnie badań w 1981 zorganizowałam pierwszą na świecie konferencję na temat skutków ubocznych HRT.

Moje wieloletnie badania doprowadziły mnie do wykrycia powodów wykorzystywania organizmów kobiet i hormonów w eksperymentach.

To doprowadziło mnie także do bardzo zaawansowanych wiekiem kobiet w domach starości, na których prowadzono eksperymenty prób zapłodnienia ich kiedy były w wieku min. 70 lat. Tak, to miało miejsce.

Tak więc od starych do najmłodszych w wieku tylko 15 lat, wszystkim przepisywano estrogen, z których każdy jest sterydem i lekiem rakotwórczym.

Czego nie opublikowano, to liczbę kobiet którym przepisywano pigułki antykoncepcyjne, a które zmarły na raka.

Moje badania opisał i opublikował Martin Walker, autor bestsellerowej książki BRUDNA MEDYCYNA [Dirty Medicine], a także HRT – LICENCJA NA ZABIJANIE I OKALECZANIE [H.R.T Licensed to Kill and Maim].

Moim zdaniem, wszystko to sprowadza się do społecznej kontroli populacji, poprzez masowe narkotyzowanie dzieci i klonowanie rasy ludzkiej.

Uważam, że na świecie przemyca się miliony dzieci nie tylko dla pedofilów, ale również dla ich krwi sprzedawanej bogatym.

Wywiad o tym z Mikiem Adamsem

Hrt Licenced To Kill and Maim http://www.hrt-sideeffects.com

Poniżej link do bardziej niepokojącej wiadomości o dzieciach przemycanych co tydzień między miastami w Brytanii, a świat wierzy iż tu w tzw. Wielkiej Brytanii dzieci są bezpieczne. Czy nasze prawo i działania podejmowane w imieniu dzieci są naprawdę „dla dobra dzieci”?

http://www.theguardian.com/society/2014/feb/25/children-trafficked-between-uk-towns

http://www.eadt.co.uk/news/suffolk_i_was_abused_by_paedophiles_around_the_country_while_i_was_a_child_in_care_man_alleges_1_3586716

Bogaci kupują krew dzieci

http://www.naturalnews.com:80/045013_longevity_stem_cells_supercentenarian.html

Leki kontrolujące umysł

http://www.naturalnews.com/019189_human_medical_experimentation_ethics.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *