Strona główna > Rosja > Kremlowskie pachołki Antychrysta !!!

Kremlowskie pachołki Antychrysta !!!

Kremlowskie pachołki Antychrysta !!! W Rosji państwowy plan zamówień na aborcje. Wyznanie naczelnego lekarza (video).

Jako czynny lekarz naczelny powiem to wam. Otrzymuję od państwa około 20 milionów rubli rocznie na aborcje. Brzmi to strasznie ale obowiązuje mnie plan według zamówień. Rocznie wykonuję około 5 tysięcy aborcji. Na to żeby w jakiś sposób zapobiegać aborcjom nie dostaję ani jednej kopiejki. W Rosji takie stworzono warunki. Dla nas (służby zdrowia) jest to korzystne żeby ludzie dokonywali aborcji.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Sensacyjne wyznanie lekarza naczelnego! W Rosji zamówienia państwowe na aborcje!

https://www.youtube.com/watch?v=jbcEpOIxmSs

Żywy, nienarodzony człowiek po aborcji!

Ruś tonie we krwi niemowląt mordowanych przez swoje matki przy współdziałaniu morderców-oprawców w białych kitlach, którym za te mordy płaci państwo. Ich krew woła o pomstę do Nieba! Niezliczone miliony rozerwanych na strzępy niewinnych niczego dzieci składa się corocznie w ofierze Szatanowi! Na jaką pomoc Bożą możemy liczyć jeżeli, tak naprawdę, co druga (a możei pierwsza) kobieta na Rusi jest morderczynią swoich dzieci?

Żyję po kolana we krwi!
Żyję po kolana we krwi!

Patriarcha nieustannie chwali prezydenta i władze państwowe, prezydent wychwala patriarchę i jego otoczenie a kraj, w tym samym czasie, jest prawdziwym ołtarzem ofiarnym Szatana, na którym co godzinę, co minutę, morduje się niewinne dzieci. Putin i podlegająca mu, poprzez partię „Jedinaja Rossija”, Duma Państwowa, już dawno mogli uchwalić prawa zakazujące aborcji. Ale nie! Oni mają, najwyraźniej, inne cele i zadania!

Tak więc o jakim dobrobycie naszego ziemskiego życia możemy marzyć i pragnąć? O jaką sprawiedliwość możemy błagać Boga i bezbożne władze, które zalegalizowały te diabelskie czyny?

To krótkie video dokumentalne, na którym widać jak 14-16 tygodniowe niemowlę, wyrwane z łona matki przez „lekarzy”, jest żywe! Porusza ono rączkami i nożkami, doświadcza najstraszniejszych przedśmiertnych męczarni. Jak to może tak być, że ludziom na taki widok serca nie pękają od tego horroru?!

Jak Bóg może jeszcze nas tolerować, zatwardziałych czcicieli diabła?! Panie, zmiłuj się!

Patrzcie i nie odwracajcie oczu od ekranu, pokazujcie to video swoim młodym synom i córkom, matkom i babciom, żeby jedni nigdy nie zdecydowali się na taki bestialski krok jak aborcja, a inni szczerze pokajali się za popełnienie zbrodni dzieciobójstwa.

Oglądajcie a zrozumiecie i zobaczycie, że aborcja jest najprawdziwszym mordem, bestialskim, nieludzkim, strasznym. Rozpowszechniajcie to video wszystkimi możliwymi sposobami! Każda kobieta powinna wiedzieć co ona popełnia, decydując się na aborcję, i co z nią się dzieje podczas tej „operacji”.

https://www.youtube.com/watch?v=BrPbKKlPEVw

Komunizm to talmudyczny judaizm przepisany do użytku przez nie-zydów
Komunizm to talmudyczny judaizm przepisany do użytku przez nie-żydów.

ŻYDZI GIF

Za: http://3rm.info/main/62945-gosudarstvennyy-plan-zakaz-na-aborty-priznanie-glavvracha.html

Data publikacji: 26.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *