Strona główna > Finanse i pieniądze > Kredyt Społeczny – wykład Janusza Lewickiego

Kredyt Społeczny – wykład Janusza Lewickiego

Prezentujemy naszemu czytelnikowi arcyciekawy wykład Janusza Lewickiego poświęcony analizie obecnej sytuacji finansowej świata oraz idei Kredytu Społecznego. Zachęcamy do obejrzenia wykładu i zapoznania się z ekonomią Clifforda Hugh Douglasa. Wszystko wskazuje na to, iż Sanhedryn (Synagoga Szatana) który obecnie realnie sprawuje władzę światową, wprowadzi w życie ekonomię Kredytu Społecznego w skali globalnej. Będzie to początkiem jednej światowej elektronicznej waluty, emitowanej przez rząd światowy NWO. Kredyt Społeczny, który może bardzo dobrze funkcjonować w skali lokalnej, w skali globalnej oznaczać będzie de facto wprowadzenie w życie żydowskiej idei światowego komunizmu z przewodnią rolą „narodu wybranego” (wybranego przez Szatana do realizacji jego celów). Z jednym judeo rządem, jedną elektrowniczą walutą, jedną satanistyczną religią.

„Globalny Kredyt Społeczny” będzie promowany jako rozwiązanie obecnego kryzysu ekonomicznego oraz jako panaceum na zadłużenie państw. Dzisiejszy kryzys jest od początku tworzony i kontrolowany przez Rothschild’a i pozostałe rody Illuminati. Mechanizm jest szalenie prosty. Bank Światowy (czy też Międzynarodowy Fundusz Walutowy – to wszystko instytucje posiadane przez Iluminatów)  pożycza pieniądze obciążone odsetkami. O ile można spłacić pożyczoną kwotę, o tyle nie można spłacić odsetek od tej kwoty. Nie można, ponieważ bank jako monopolista w emisji pieniądza na rynek nigdy tych pieniędzy na spłatę odsetek nie wyemitował. Te pieniądze nie istnieją. Dlatego tych długów nie da się spłacić. Aby więc spłacić zaciągnięte wcześniej pożyczki rząd jest zmuszony zaciągać kolejne pożyczki – na spłatę poprzednich. I tak w kółko.

Gdy na szczycie piramidy Szatana zapadnie decyzja o bankructwie wybranego państwa, wtedy agendy Synagogi zwane agencjami ratingowymi obniżają ocenę wiarygodności kredytowej tego państwa. Prowadzi to do gwałtownego wzrostu oprocentowania pożyczek, udzielanych na spłatę poprzednich pożyczek – co jest szybką drogą do bankructwa. Aby temu zapobiec, tj. aby zapobiec niewypłacalności pożyczkobiorcy żydowscy lichwiarze instalują w danym państwie marionetkowy rząd, którego rękami wprowadzają niewolnicze podatki, przeprowadzają tzw. prywatyzację czyli rabunek dóbr danego państwa, obcinają wydatki rządowe. Na rynku nie ma pieniędzy (zostały wyssane przez lichwiarzy) dlatego szybko bankrutują lokalne przedsiębiorstwa i firmy. W tej sytuacji Synagoga Szatana jako jedyny gracz na rynku posiada nieograniczone zasoby finansowe, przejmuje więc cały rynek tego państwa, wykupuje prywatyzowane spółki, wykupuje zbankrutowane przedsiębiorstwa. Dokładnie to się stało w Polsce podczas tzw. transformacji ustrojowej. Dokładnie to się wydarzyło w ostatnich latach w Grecji. Grecja istnieje dzisiaj już tylko na mapie.

Obecnie jesteśmy w przededniu finansowego armagedonu, który powyższy mechanizm wprowadzi w życie w skali całego globu. Planowana jest hiperinflacja dolara i euro, co doprowadzi do całkowitego załamania się wszystkich walut światowych a w konsekwencji, całej światowej gospodarki. W zamian za umorzenie długów wymagane będzie przyjęcie nowej, światowej, elektronicznej waluty. Marionetkowe rządy zdrajców przyjmą to rozwiązanie. Ponieważ warunkiem koniecznym funkcjonowania ekonomii Kredytu Społecznego jest ewidencjonowanie wszystkich przeprowadzanych na rynku transakcji, będą one musiały być przeprowadzane w formie elektronicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwym będzie zniesienie podatków oraz wypłacanie każdemu człowiekowi miesięcznej dywidendy – „zasiłku socjalnego”. Narody świata przyjmą to rozwiązanie.

Tym sposobem wprowadzony zostanie światowy komunizm. Będzie to system całkowitej kontroli, gdzie każdy będzie równy w swojej niewoli. Będzie to prawdziwy raj dla garstki ludzi, dla „narodu wybranego przez Szatana”, który będzie prawdziwie rządził na całej ziemi.

SUPLEMENT

Ekonomiczna struktura Synagogi Szatana w Polsce (mały jej fragment)

mapa

Źródło mapy: http://wlascicielepolski.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.