Strona główna > NWO > Apokalipsa > Koszt błędu elementarnego

Koszt błędu elementarnego

TEPCO - Wiadomości Polska Świat

TEPCO - Wiadomości Polska ŚwiatPopełnienie elementarnego błędu kosztuje zwykłego człowieka w wielu wypadkach całe życie, kosztuje go wszystko. Inaczej jest w wypadku tych, którzy igrają życiem zwykłych ludzi.

TEPCO przyznaje się, że od prawie dwóch lat publikowało fałszywe dane o poziomie promieniowania w Fukushimie

14 września 2013: Japońskie media mówią, że Tokyo Electric Power Company (TEPCO) informowało o niższym niż w rzeczywistości poziomie radioaktywności w wodach wokół elektrowni atomowej Fukushima Daiichi od prawie dwóch lat. […] TEPCO oświadczyło, że niedokładne pomiary zostały wykonane w okresie od lipca 2011 r. do maja tego roku. Fałszywe oświadczenia dotyczyły wyników pomiaru poziomów stężenia radioaktywnego cezu, w jakich podawano niższy wskaźnik bekereli niż rzeczywisty poziom. Powiedziano, że pomiary wykonano w jednym miejscu 1,3 km na południe od elektrowni atomowej.[…]

NHK: firma TEPCO zaniżała wyniki pomiarów cezu […] Od chwili odkrycia i zgłoszenia błędnych wyników przez Urząd Kontroli Atomowej, władze TEPCO odkryły, że wcześniejsze pomiary zafałszowywały rzeczywiste dane. TEPCO mówi, że błąd był spowodowany złym oszacowaniem wpływu promieniowania w okolicy elektrowni. […] Eksperci na spotkaniu skrytykowali coś, co nazwano błędem elementarnym. Powiedzieli również, że sprawa nie powinna być dalej pozostawiona w rękach TEPCO, a powinien się w to zaangażować Urząd.

źródło: http://enenews.com/tepco-admits-to-reporting-false-radiation-levels-for-past-2-years-at-fukushima

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.