Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Koszerny Koch naucza judeochrześcijan nowych dogmatów soborowych – komedii ciąg dalszy

Koszerny Koch naucza judeochrześcijan nowych dogmatów soborowych – komedii ciąg dalszy

Koszerny neo-„kardynał” judeochrześcijańskiej organizacji soborowej NWO, Kurt Koch, wydalił z siebie nowo-stare „dogmaty” kryptojudaistyczne przeznaczone dla judeochrześcijańskiej masy do wierzenia i wcielania w życie. Chciałoby się napisać, że robi się „i śmiesznie i strasznie” ale w rzeczywistości jest już tylko prześmiesznie. Z jednej strony funkcjonariusze watykańscy plotą coraz śmieszniejsze anegdoty a z drugiej strony judeochrześcijańska „masa” przyjmuje je ze śmiertelną powagą jak nowe objawienie, bez najmniejszego protestu, że traktowana jest jak masa. Poniższa informacja podana jest w brzmieniu oryginalnym za www.bibula.com.

Hodujemy was jak pieczarki, trzymamy w ciemnościach i odżywiamy łajnem!
Hodujemy was jak pieczarki, trzymamy w ciemnościach i odżywiamy łajnem!

Kardynał Koch pisze o odpowiedzialności Kościoła za antysemityzm

Osobnik z lewej strony oficjalnie nie jest żydem, to Kurt Koch, natomiast z prawej strony żyd oficjalny, rabin Abraham Skórka, pardon, Skorka. Stały bywalec salonów watykańskich i nieoficjalny kontroler.
Osobnik z lewej strony oficjalnie nie jest żydem, to Kurt Koch, natomiast z prawej strony żyd oficjalny, rabin Abraham Skórka, pardon, Skorka. Stały bywalec salonów watykańskich i nieoficjalny kontroler.

Kardynał Kurt Koch – przewodniczący Papieskiej Rady ds. Jedności Chrześcijan – twierdzi, że ze względu na „chrześcijańsko-teologiczny” antyjudaizm wyznawcy Chrystusa niewystarczająco zwalczali nazistów. A przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech mówił o historycznej winie Kościoła.

We Frankfurcie odbyły się niemieckie uroczystości związane z 50. rocznicą przyjęcia deklaracji „Nostra aetate”. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele niemieckiego Kościoła i organizacji żydowskich. Przewodniczący Podkomisji ds. Stosunków z Judaizmem niemieckiego Episkopatu, bp Heinrich Mussinghoff, przestrzegł przed wzrostem antysemityzmu, wskazując, że walka z nienawiścią wobec żydów jest obowiązkiem wszystkich Niemców i chrześcijan.

Z kolei przewodniczący Centralnej Rady Żydów w Niemczech, Josef Schuster, wyraził wielkie uznanie dla deklaracji „Nostra aetate”. Ocenił ją jako „obietnicę” złożoną przez Kościół żydom. „Już nigdy nie wolno pójść wstecz” – podkreślił Schuster. Stwierdził, że Kościół katolicki poprzez soborową deklarację wyzwolił się „z antysemityzmu praktykowanego przez stulecia”. Przewodniczący Centralnej Rady Żydów dodał także, że w kwestii Holokaustu Kościół katolicki „bez wątpienia obciążył się winą”. Przyznał jednak, że nie brakował także odważnych chrześcijan ratujących żydów z narażeniem własnego życia. Schuster podkreślił, że żydzi o tym pamiętają.

Na spotkaniu odczytano też przemówienie nieobecnego osobiście kardynała Kurta Kocha – przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Jedności Chrześcijan. Szwajcarski purpurat także wskazał na… historyczną winę chrześcijan względem żydów. „My, chrześcijanie, musimy nieskończenie żałować, że dopiero bezprzykładna zbrodnia Szoah umożliwiła prawdziwą zmianę stanowiska” – napisał kardynał.

Kard. Koch dość oryginalnie przekonywał, że „opór chrześcijan wobec narodowo-socjalistycznego antysemityzmu był zbyt mały także dlatego, że szeroko rozpowszechnione antysemickie antypatie wobec Żydów były wspierane przez silny, obecny przez stulecia chrześcijańsko-teologiczny antyjudaizm”.

Źródło: katholisch.de

Za: http://www.bibula.com/?p=82290

Data publikacji: 29.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *