Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Koszerny Aerofłot (Foto, video)

Koszerny Aerofłot (Foto, video)

Koszerny Aerofłot (Foto, video)

r5

Czy ktoś próbował koszernych posiłków w Aeroflocie? Muszę przyznać, rada była roztropna. Wystartowaliśmy. Dziewczęta roznoszą posiłki. Zupełnie zapomniałem, że przy zakupie biletu zaznaczyłem „ptaszkiem” przy koszernym jedzeniu i dlatego od razu wziąłem zwykły zestaw dań dla gojów. I tu olśnienie! Dziewczyno, dziewczyno! Ja zamówiłem koszerne. I wyciągają mi koszerne pudełeczko. Kątem oka zauważam, że w jej wózku leży jeszcze około 5 takich zestawów. A zatem jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch wersji pożywienia z Aeroflotu i mogę je porównać. Mówiąc wprost Aeroflot nie rozpieszcza gojów.

r6

Kawałeczek czarnego chleba, mikroskopijna biała bułeczka, masło śmietankowe, ciasteczko. W głównym pudełeczku dwa plasterki sera, dwa plasterki różnej szynki, jedna oliwka. Przy całej swojej niechęci do Aeroflotu trzeba przyznać jedną rzecz co do jakości jedzenia w moim osobistym ratingu linii lotniczych Aeroflot prawdopodobnie zajmuje pierwsze miejsce z niemiecką Lufthansą, na obiad zawsze podawano gorące dania. To był mój pierwszy lot w ciągu wielu lat kiedy jedzenie rozczarowało. A oto jak przedstawia się jedzenie dla żydów. Piękne pudełeczko od razu sugeruje nam…

r7

Zawartość pod budowę ciała. Wybrednemu żołądkowi żydowskiemu proponuje się bułeczkę „Mezamot”, przekąskę z drobiu, przekąskę z łososia i halibuta, klasyczny chumus (przekąska z ciecierzycy), klasyczną matbuchę (danie arabskie0, sok żurawinowy, batonik czekoladowy i dżem truskawkowy (na ilustracji ukryty pod batonikiem czekoladowym).

r8

Cała zawartość w bardzo przyzwoitych porcjach. Bułeczka wagowo, na przykład, jest dwa razy większa od całego gojowskiego pieczywa w standardowym gojowskim zestawie. Przekąska drobiowa (już nieco nadjedzona) to filet z kurczaka z cebulą i pomidorami. Masa netto 75 gram.

r9

Wewnątrz pudełeczka z przekąską rybną trzy plasterki lekko solonego łososia i trzy plasterki lekko solonego halibuta. I znowu bardzo przyzwoite porcje. Waga zestawu rybnego to 50 gram netto.

r10

A to jest chumus (także zdążyłem nadjeść, przepraszam)

r11

Ten sam chumus co do którego nie wiadomo czy żydzi ukradli Arabom czy Arabowie ukradli żydom (i jedni i drudzy twierdzą, że to właśnie oni wymyślili). A tak na marginesie o orzeszkach. Cedrowe. Orzeszki cedrowe muszą obowiązkowo być obecne w koszernym zestawie. To prawda, nie pamiętam dokładnie  dlaczego. Czy to dlatego, że cedr jest narodowym drzewem żydowskim czy to jako zapłata za to, ż żydzi niedojadali w czasie holocaustu. Zapomniałem sfotografować danie matbucha i dlatego przytoczę recepturę na nią: przekąska z duszonych pomidorów i bułgarskiej papryki plus jakieś przyprawy. Masa netto 75 gram. No i odpowiednio dżem z jagód i sok. Dla porównania jeszcze raz zamieszczę fotografię gojskiej racji żywnościowej (masa netto nieokreślona ale na oko ser razem z szynką jest przykładowo równy masie jednej tylko rybki w koszernym zestawie).

r12

Sztućce stołowe z koszernego zestawu i zwykłego gojskiego zestawu.

r13

Serwetka z zestawu dla „ruskiego bydła” wyprodukowana jest z cienkiego papieru toaletowego podczas gdy „koszerna serwetka” jest wyprodukowana z wysokojakościowego, grubego papieru. Ponadto w koszernym zestawie znajdują się 2 noże i 2 widelce. Widocznie w tym celu żeby szacowni nadludzie nie musieli kroić białej i czerwonej ryby tym samym nożem albo, nie daj Boże, żeby nie musieli dotykać drobiu i ryby tym samym widelcem. Niekoszernie!

r14

Zaświadczenie głównego rabinatu Rosji, że jedzenie jest naprawdę koszerne.

r1,1

To jasne, że za zaświadczenie wydane przez Berla Lazara trzeba niemało płacić. Czy zrozumieliśmy dlaczego wszyscy pozostali muszą teraz jeść smętną szynkę zamiast zwykłego, pełnowartościowego, gorącego dania? Podstawowa część pieniędzy idzie na zakup koszernych dań w restauracji „Pinchas.ru” wraz z zaświadczeniem od Berla Lazara a reszty pieniędzy już nie starcza na zakup przyzwoitego jedzenia dla gojów.

r1,2

Kto płaci za żydowskie uczty? Ano właśnie te ruskie durnie i bałwany nas otaczające, którzy za te swoje pieniądze dostają 2 plasterki sera, 2 plasterki szynki i 1 (jedną!!!) oliwkę. Zgodzicie się, że to bardzo sprytnie jest pomyślane kiedy pasażerowie lotów rejsowych Aeroflotu, niezależnie od ich woli, przesyłają swoje pieniądze na wsparcie głównego rabinatu Rosji. A teraz przypomnę jeden reklamowy klip video, który nakręciła firma Tiny Kandiełaki. Na nim pokazano nam kolację na której telewizyjne gwiazdy degustują eksperymentalne jedzenie przeznaczone dla lotów rejsowych Aeroflotu.

Звезды на дегустации летнего меню „Аэрофлота” (Gwiazdy Aeroflotu na degustacji menu Aeroflotu).

UWAGA! Włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Przymilny głos prowadzącej mówi nam, że ponoć to niewiarygodne, że teraz pasażerowie klasy ekonomicznej będą jeść jak w restauracji. Teraz, tak ja sądzę, że zrozumieliście jaka narodowość ma możliwość jedzenia jak w restauracji. No i co, moi drodzy, mówicie dalej, że Rosja dla Rosjan?…

Źródło:  http://ru-nsn.livejournal.com/3786918.html

Za: http://3rm.info/40995-koshernyy-aeroflotvideo.html

Data publikacji: 15.10.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.