Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Chazarowie nie są naszymi przyjaciółmi – E. Michael Jones

Chazarowie nie są naszymi przyjaciółmi – E. Michael Jones

„Żydzi nie są naszymi przyjaciółmi” – E. Michael Jones                   

„Przewodnik dla goi po historii świata „, część 4, opisuje, jak satanistyczni Żydzi (komuniści)  systematycznie atakowali i demontowali chrześcijańską tkankę społeczną przez całą historię.  Żydzi i ich sprzymierzeńcy po prostu nie są w stanie rozpoznać, że posuwają się do zgubnego, starożytnego dogmatu,  który musi niszczyć społeczeństwo, aby rządzić.

„[Nie Żydzi] zapoznali się z polecenia naszych ciemiężców, że musimy uwolnić się od żydowskiego superego”.  E. Michael Jones

„Komunistyczna dusza jest duszą judaizmu, stąd wynika, że ​​tak jak w rosyjskiej rewolucji, triumf komunizmu był triumfem judaizmu, tak też w triumfie nad faszyzmem zwyciężył judaizm”. – Rabin Harry Waton, Program dla Żydów i ludzkości , s. 143-144

Dr Henry Makow

Dokument „A Goy Guide to World History” (Przewodnik dla goi po historii świata) część 4 i 5 potwierdzają, że zorganizowane żydostwo zniszczyło tkankę społeczną na zachodzie, a „zmiana społeczna” faktycznie opisuje władzę nad światem przez satanistów.

Judaizm zdefiniowany przez Talmud i Kabałę to satanizm. To nie jest religia. To jest anty-religia. Ludzkość została wprowadzona w ten satanistyczny kult zarówno przez Żydów, jak i masonów .

Żyjemy w głęboko podbitym społeczeństwie. Bankierzy kabalistyczni i ich masońscy sługusy kontrolują mass media, rząd, edukację, kościoły, korporacje, system prawny i wojsko. Mamy de facto komunizm . Homoseksualizm jest promowany już wśród dzieci w wieku szkolnym. Krytyka Izraela jest kryminalizowana. Młode kobiety uczą się zachowywać jak dziwki. Wzmianka o Bogu jest zabroniona. Rozrywka jest satanistycznym rytuałem.

Masońscy bankierzy dehumanizują nas, podkopując naszą tożsamość społeczną opartą na rasie, religii, narodzie i rodzinie. Ostatnio dowodzi tego inwazja imigrantów (tożsamość narodowa) i atak na płeć (rodzina). Używając seksu i sportu, infantylizują nas – wmawiają nam, że lepiej służyć Iluminatom. „Demokratyczny” proces przypomina szarą radę studencką.

Od niepamiętnych czasów żydowski cel kabalistów polegał na dehumanizacji i zniewoleniu ludzkości. Tylko Żydzi są ludźmi. Goje to zwierzęta. To jest prawdziwa przyczyna antysemityzmu. Żydzi zostali zwiedzeni, by sądzić, że antysemityzm jest „irracjonalny” i „zaburzeniem psychicznym”. Zorganizowane żydostwo wykorzystuje wielu zwykłych Żydów do osiągnięcia złowrogiego celu. Wzrasta antysemityzm . Zwyczajni Żydzi staną się kozłami ofiarnymi.

Gojów poddano praniu mózgu, aby sądzili, że świat jest „antysemicki”, aby nie móc stawić oporu własnemu ludobójstwu. Jestem etnicznym żydem, który stracił dziadków w holokauście. Dopóki większość żydów popiera i wdraża agendę iluminatów, antysemityzm jest naturalnym i koniecznym mechanizmem obronnym. Ci żydzi nie są twoimi przyjaciółmi.

Wierz lub nie, ale w wielu żydach, w tym w mojej własnej rodzinie, jest coś, co można polubić, właśnie dlatego boli widzenie żydowskiego ludu, który został porwany przez satanistów. Podnoszę alarm: „zostaliśmy oszukani”. Żydzi zostali moralnie skompromitowani i narażeni na niebezpieczeństwo przez swoich przywódców. Pragnę ostrzec ich (i wszystkich ludzi) o dehumanizującej mocy okultystycznej, czyli Illuminati. W rzeczywistości jestem „prosemitą i pro-człowiekiem”.

W ” A Goy Guide to World History ” Część 4, garstka myślicieli opisuje, jak sataniści (żydzi, komuniści) systematycznie atakowali i demontowali chrześcijańską tkankę społeczną.

Ci żydzi zostali pouczeni, że jest to konieczne, aby zapobiec antysemityzmowi, który, jak im powiedziano, jest irracjonalny i wręcz chorobą psychiczną .

W 45-minutowym filmie dokumentalnym, E. Michael Jones, redaktor Culturewars , wyjaśnia, w jaki sposób satanizm odwraca prawdę. Zło jest dobre. Fałsz jest prawdziwy. Chory jest zdrowy. Tak więc Żydzi (zorganizowane żydostwo), którzy nienawidzą pogan, są „prześladowanymi ofiarami”, podczas gdy poganie, którzy się bronią, są „nienawidzącymi” i chorymi psychicznie. Homoseksualizm jest zdrowy, a rodzina jest chora.

Jones, autor kilkunastu książek , wyjaśnia, że ​​zachodnia cywilizacja opiera się na wierze w Boga, logos.

Logos używa etosu (woli), aby powstrzymywać i kierować  Patosem (pasjami). Satanistyczni żydzi interpretują wszelkie ograniczenia dotyczące pożądania jako chrześcijan. W rzeczywistości Jones wyjaśnia, że ​​zgodnie z warunkami, cywilizacja zachodnia opiera się na tej greckiej zasadzie.

Zabierz Logos i Ethos, a Patos ma frajdę. Masz satanizm, czyli judaizm kabalistyczny. „Czyń, jak chcesz, będzie całym zakonem”. To   żydowski, rewolucyjny duch, który według  Jonesa zniszczy społeczeństwo.

Kevin MacDonald wyjaśnia, w jaki sposób Żydzi stosowali psychoanalizę i antropologię, aby odpowiednio atakować rodzinę i rasę. Żydzi boją się jakiejkolwiek zbiorowej władzy ze strony gojów. („Zniszczymy wszystkie siły zbrojne, z wyjątkiem naszych” – czytamy w Protokołach Mędrców Syjonu  16 ).

Paul Fromm opisuje, jak Żydzi postrzegają silne patriarchalne rodziny jako represyjne i antysemickie. Promują radykalny indywidualizm, w którym dysfunkcyjna jednostka przyjmuje swoją tożsamość ze społeczeństwa konsumpcyjnego.

Mimo że masoni i masońscy żydzi w dużej mierze są odpowiedzialni za imperializm, „biała wina” jest używana do ataku na koncepcję narodu. Według Kevina MacDonalda, żydzi wierzą, że biali nie mają moralnej legitymacji. „Europejczycy nie mają żadnego moralnego prawa do jakiejkolwiek suwerenności” – mówi. Jest to coraz bardziej widoczne w dzisiejszej Europie.

[W części 5 Jones kłóci się z MacDonaldem, mówiąc, że religia, a konkretnie katolicyzm, jest najlepszą zasadą organizowania oporu wobec napaści żydowskiej. „Biały? Co to jest?” Katolicyzm, jak mówi, ma największe doświadczenie w kontaktach z Żydami.]

Jones sugeruje, że nasz lęk przed antysemityzmem jest kolejnym żydowskim oszustwem. „Uwewnętrzniliśmy przykazania naszych oprawców, musimy uwolnić się od żydowskiego superego, nie możemy udawać, że żydzi są naszymi przyjaciółmi”.

Mówi, że nieuchronnym rezultatem wyzwolenia seksualnego i zniszczenia rodziny jest wyginięcie. Ludzie nie będą mieli dzieci. Dotyczy to zarówno Żydów, jak i pogan.

Dr Henry Makow – wniosek

Jako twór satanistyczny, komunizm przybiera wiele postaci. Kiedy nie udało się zmobilizować robotnika do buntu, przeobraził się w feminizm i zmobilizował kobiety. Żydzi komunistyczni promowali seksualne „wyzwolenie” i „prawa LGT”, aby podważyć płeć, małżeństwo i rodzinę. Promowali wielokulturowość i masową migrację, aby podkopać rasę i kulturę. Żydowscy sataniści zawsze znajdują szczelinę, aby spakować w nią laskę dynamitu. Wysadź Syrię i zalej islamskimi imigrantami Europę – na przykład. Cywilizacja musi upaść, aby ich hegemonia się udała.

W Protokołach Mędrców Syjonu (10) piszą: „Musimy bezwzględnie wrzucić ludzkość w stan niezgody , nienawiści, walki, zazdrości i nawet chęci do stosowania tortur, głodu… musimy szukać schronienia w naszej całkowitej suwerenności w pieniądzach i we wszystkim  innym, ale jeśli damy  narodom  świata zaklęcie do samodzielnego oddychania, to chwila której tak pragniemy, raczej nie nadejdzie.”

Czy można mieć jakiekolwiek wątpliwości, że ludzkość jest satanistycznie opętana?  Społeczeństwo jest  zdemoralizowane. To nie tylko żydzi, iluminaci; to także miliony masonów i satanistów. To liberałowie i feministki i chrześcijańscy syjoniści. Społeczeństwo jest głęboko podporządkowane / satanistycznie opętane.

Te  protokoły  są realizowane codziennie ale większość nadal traktują je jako „fałszerstwo”. Musimy  obudzić się z dysonansu poznawczego, ponieważ zmierzamy ku przepaści.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 19.01.2019)

Tłumaczenie: Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/19/koszerniacy-nie-sa-naszymi-przyjaciolmi-e-michael-jones/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.