Koszerni są tylko zdrajcy

barbarzyńcy

646968_mid13710098_7Koszerni naciągacze kontynuują swoją szopkę. Artykuł ’Bunt rabina i mord rytualny na zwierzętach' wzbudził wielkie zainteresowanie w sieci. Okazuje się, że stronę dokładnie po zacytowanym linku obserwował tłum „poszukiwaczy”. Było to szperanie celowe.

Od kilku godzin filmy na jewtube, do jakich odsyłały linki w naszym artykule są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników jewtube’a.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bunt-rabina-i-mord-rytualny-2013-07

Knesejm głęboko ugodził w „podstawowe prawa żydów”, twierdzą żydzi, Michael Schudrich i Piotr Kadlcik, gdy w głosowaniu utrzymał zakaz uboju rytualnego. Tu zaczęło się klasyczne już przedstawienie z żydowskiego repertuaru wymachiwania przeszczepami: „Wynik głosowania w Sejmie odnośnie dopuszczalności uboju rytualnego był dla nas szokiem”.

Zdaniem tych dwóch barbarzyńców, jest to powrót do poglądów z lat 30-tych ubiegłego wieku, „kiedy to, pod wpływem hitlerowskiej propagandy, zakaz uboju wprowadziły Norwegia i Szwecja„. „Polska będzie odtąd pierwszym krajem członkowskim UE, w którym obowiązuje taki zakaz, nie będący pozostałością regulacji z czasów hitlerowskich. Godzi on bezpośrednio w podstawowe prawa żydowskiej i muzułmańskiej ludności kraju, zmuszonej odtąd, by kupować droższe mięso importowane lub przejść na przymusowy wegetarianizm„.

869_rekin
aj waj, od tera bede kurna wegetarianin

Jest to, jak zwykle zresztą, łgarstwo, albo precyzyjnie nazywając rzecz po imieniu: typowa żydowska gówno-prawda.

Obecnie ubój rytualny jest całkowicie zakazany w Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Słowenii i Islandii, natomiast w Belgii i Holandii, prace legislacyjne nad wprowadzeniem zakazu uboju rytualnego są na końcowym etapie prac parlamentarnych.

Sprawa koszernego barbarzyństwa stała się przedmiotem dzisiejszego oświadczenia MSZ-tu izrahella.

Odrzucenie przez polski Sejm projektu ustawy dopuszczającej ubój rytualny jest nie do przyjęcia”. „Izrael jest rozczarowany decyzją polskiego parlamentu” – zaznaczono w oświadczeniu.

Chór koszernych wyjców uzupełniają ponadto stróże moralności z żydowskich burdeli pod nazwą AJC (Amerykański Komitet Żydowski) i ADL (Liga Przeciw Zniesławieniu), którzy swoje aj-waje wyryczeli już w piątek, zaraz po głosowaniu żydowskich wasali oraz tłumu sayanim w knesejmie.

Przypomnijmy, że cała ta pozorowana rozpierducha stanowiąca rzekomo „jawny zamach na religijną tradycję narodu żydowskiego„, nastąpiła po wyroku Trybunału Konstytucyjnego z listopada 2012 r., który orzekł, że rozporządzenie ministra rolnictwa z 2004 r., na podstawie którego dokonywany był dotychczas ubój rytualny, było sprzeczne z ustawą o ochronie zwierząt, a przez to z konstytucją. Wskutek tego rząd musiał przedstawić projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, jaki będzie uwzględniał wyrok TK. Wniesiony pod obrady knesejmu rządowy projekt ustawy dopuszczającej ubój zwierząt bez ich ogłuszania, został odrzucony.

Resort dyplomacji izrahella apeluje do knesejmu, aby „zrewidował swoją decyzję„, zaś rebe Schudrich zagroził, że odejdzie ze stanowiska.

Upozorowana gra rzekomych nieporozumień między sayanim w Polsce a katsas wyznaczonych przez nadzorców międzynarodowego żydostwa może mieć na celu okresowy test na stopień przygotowania judeopolonii na przyjęcie stada obrzezańców. Może też być potrzebne plemieniu do tworzenia statystyk „anty-semityzmu”. Może też być najzwyklejszą próbą upartego postawienia na swoim tego przeklętego przez Boga i ludzi plemienia.

Może mieć wiele innych wyjaśnień.

Ale w żydowskie zagrywki pozornych „nieporozumień”, „niezależnych decyzji” oraz innych chwytów z panopticum taktyk żydo-podobnych, zwyczajnie logicznie myślący i doświadczony umysł Goja wierzyć nie powinien.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sayanim-a-skandal-szpiegowski-nsa-2013-06

Taka zagrywka, jak uczy historia, ma ZAWSZE drugie dno.

SH

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.