Strona główna > Świat > Koszerne statystyki ADL

Koszerne statystyki ADL

ADL badanie - Wolna Polska Wiadomości

ADL badanie - Wolna Polska WiadomościŻydowska ADL (Anti Defamation League) ujawniła w ostatnim czasie, że co najmniej jeden na czterech dorosłych ludzi jest antysemitą.

Badaniu poddanych zostało 53.100 dorosłych ludzi w 102 krajach na całym świecie. Spośród wszystkich przebadanych 26% uznano za `głeboko zainfekowanych` postawami antysemickimi.

Osobiście uważam, że zarówno ADL jak i jego ankiety są dość zabawne. Czy można myśleć inaczej o ludziach na tej planecie, którzy poświęcają tak wiele czasu i energii aby zrobić pomiar kto ich kocha lub nienawidzi?

Czy Brytyjczycy potrafiliby poddać podobnemu badaniu mieszkańców Mołdawii by sprawdzić czy są pogardzani? Czy Palestyńczycy spytaliby ludzi na całym świecie aby zobaczyć jak bardzo kochają rdzennych mieszkańców Palestyny? Cóż, żydzi to zrobili i to bez powodu.

Abe Foxman, dyrektor krajowy ADL musi wykorzystać ogromną, niszczycielską siłę globalnej polityki żydowskiej tak naturalnie, że chce zmierzyć reakcję na nią. Ale zamiast refleksji nad wynikami przeprowadzonych badań i zwrócenia się do swoich ludzi w nadziei na ich reedukację Foxman jak zawsze obwinia całą resztę ludzkości.

Dlaczego? Ponieważ w judeo-centrycznym wszechświecie żyd jest zawsze niewinny a goj zawsze winny.

ADL odkrył, że najmniej antysemickim krajem z poziomem 0,2% dorosłej populacji nienawidzącej żydów jest …Laos! Ale co to znaczy? ADL powinno zacząć osadnictwo żydów w Laosie? Może zamiast Palestyny to Laos jest tą ziemią ‚obiecaną’. Kłopot w tym, że gdy tylko żydzi zaczną emigrować do Laosu postawy antysemickie gwałtownie wzrosną. Ten żydowski dylemat ADL chce jeszcze rozwiązać.

Najwyraźniej według ADL terytoria na Zachodnim Brzegu w Strefie Gazy miały najwyższy wskaźnik ‚antysemicki’ na poziomie 93%. Ale czy to jest naprawdę antysemickie sprzeciwiać się tym, którzy plądrowali domy i zamordowali twoją rodzinę? Nie Abe, to nie jest antysemityzm, to jest wytrzymałość.

Pytania zamieszczone w ankiecie były również bardzo interesujące. Respondentom zadano szereg pytań (11) między innymi o żydowską władzę, plemienność żydów, żydowskich pieniędzy (!) i zachowanie żydów. Ci, którzy odpowiedzieli twierdząco na szczęść lub więcej negatywnych wypowiedzi na temat żydów uznano za ‚głeboko zainfekowanych’ postawą antysemicką. Ale pozwolę sobie być innego zdania. Nie sądzę, że ci którzy odpowiedzieli twierdząco ich odpowiedzi były nieprawdziwe. Przemawiała przez nich szczerość wypowiedzi na podstawie obecnej łatwo zauważalnej sytuacji świata.

Teraz jeśli się nie mylę dochodzimy tutaj do możliwego stwierdzenia, że około jedna czwarta ludności świata jest prawdomówna i szczera. I to jest najbardziej pozytywny wynik tego badania i budujący bit informacji.

Ale wracając do wyników badań. Wydaje się, że 74% respondentów wskazało, że nigdy nie spotkało żyda, a jednak aż 25% z nich żywiło postawy antysemickie. Również z ogółu 26% ludzi, którzy przejawiali postawy antysemickie aż 70% z nich nigdy nie spotkało żyda.

W sumie wydaje się, że AIPAC, państwo żydowskie, SPI, CRIF, ADL i Bernard Henri Levy zainwestowali strasznie dużo energii zostawiając przy tym, jak na ironię żydom złą sławę.

By Gilad Atzmon

tł. ls.

‚thetruthseeker’

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *