Koszerne przekąski Bergoglio

Motto: De gustibus non est disputandum (w sprawach smaku nie ma dyskusji)

a2

Wraz z innymi populistycznymi nawykami Bergoglio, które on wprowadził do Watykanu, jesteśmy świadkami tego także, ze nie powstrzymuje się przed publicznym dokonywaniem czynności higienicznych.

Jednym z najbardziej odrażających jego nawyków jest dłubanie w nosie. Nie trzeba komentować jak bardzo niesmaczne i niewłaściwe są te odrażające czyny. Właśnie trzeba traktować to jako jeszcze jedną inicjatywę mającą na celu poniżenie i ośmieszenie dostojeństwa Papieskiej Monarchii.

Fotografia powyżej została wykonana podczas jego wizyty w Kościele Grobu Świętego w Jerozolimie 25 maja 2014 roku. Poniżej w pierwszym rzędzie widzimy Bergoglio w Rio de Janeiro podczas Światowych Dni Młodzieży w lipcu 2013 roku. Krótkie video tej sceny można obejrzeć pod linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=sqgVCh1ygOY

Na dwóch ostatnich fotografiach widzimy, że jako pseudo-„kardynał” judeochrześcijańskiej sekty soborowej także nie miał żadnych zahamowań w upublicznianiu swego obrzydliwego przyzwyczajenia. Na tych fotografiach widzimy go podczas przesłuchania przez sąd argentyński w dniu 8 listopada 2010 roku. Video można obejrzeć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=kaYF7OMIS2A (6:04 do 6:08)

A3

a4

Bergoglio-koszerny glutożererca
Bergoglio-koszerny glutożererca

Za: portal katolicki ( nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A619-Picking.htm

Data publikacji: 29.03.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *