Strona główna > Humor > Koszerne newsy dla analfabetów

Koszerne newsy dla analfabetów

geografia żydomediów

634320713503457504Koszerne doniesienie CNN o gigantycznych szerszeniach odszukało Hong Kong w Ameryce Południowej

Podczas relacji o ataku gigantycznych szerszeni w Chinach, CNN umieściło Hongkong na mapie Ameryki Południowej, gdzieś w pobliżu Rio de Janeiro, Brazylia.

Inne relacje (zdjęcie nagłówkowe artykułu) widzą Egipt tam, gdzie leży Irak, a mnóstwo innych kiksów żydomediów po prostu przytłacza ogromem idiotyzmu. Pytanie leży w zamiarze wysyłania takich komunikatów. Po co międzynarodówce żydowskiej jest to potrzebne?

Gdy spojrzeć na sprawę świadomej promocji tępactwa, sprawa jest jasna. Większość Amerykanów ma problem z geografią własnego kraju, a do żydomediów w roli „reporterów” trafiają wszyscy, u kogo da się wyczuć rytm bicia serca i wyczuwalny puls. Prawdziwe kryterium kwalifikacji do „dziennikarstwa” to test na przydatność do opowiadania bajek. To żadna tajemnica nie jest i wiedzą o tym już sami konsumenci żydomediów.

Problem zdychających żydomediów i zawziętej walki żydostwa międzynarodowego w walce na fronie ideologicznym dobrze widać na kilku przykładach: 1) tego, że o „wpadce” CNN donosi inne żydomedium Yahoo! z zarzutem o „złe dziennikarstwo”, 2) nasilania się działań hasbarskich przez tworzenie specjalnych oddziałów opłacanych propagandystów, 3) plan wypromowania w miejsce jednego żydowskiego trupa, kolejnego źródła dezinformacji, jak w przypadku żyda Greenwalda, żydomedium Guardian i ich „sensacyjnego donosiciela”, Edwarda Snowdena.

Ja odczytuję to kretyńskie doniesienie jako nie przypadek. Plan międzynarodówki zakłada przeniesienie centrum operacyjnego żydowskiego NWO do Chin, a CNN pracuje ciężko nad tym, żeby utrzymać społeczeństwo amerykańskie (tymczasowo w roli imperialnej) w stanie absolutnej niewiedzy na temat Chin.

Wydaje mi się, że jest to najbardziej prawdopodobny schemat działania tych rzekomych „pomyłek”, bowiem spełnia kryteria masowego oszustwa, w jakim żydzi są wyspecjalizowani od zarania dziejów.

ku-bigpic

na podstawie: http://ca.news.yahoo.com/blogs/daily-buzz/cnn-report-giant-hornets-puts-hong-kong-south-192532431.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.