Strona główna > Polska > Koszerne bezpieczeństwo Ojczyzny Lechitów

Koszerne bezpieczeństwo Ojczyzny Lechitów

Amerykanie mają prawo do tolerowania żydów (to mimo wymownego proroctwa Beniamina Franklina napisanego 200 lat temu) i dlatego WTC 11 września może być im jakoś „wybaczone”. Japończycy mają prawo do tolerowania żydów i dlatego Fukushima może być  im „wybaczona”. Nawet Rosjanie maja prawo do tolerowania żydów, a to z tego względu, że chociaż ponieśli najcięższe starty ludzkie – ludzi rasy białej – z rąk żydów to okres tej żydowskiej rzeźni na Rosjanach trwał relatywnie krótko, bo zaledwie jakieś 20 lat, a więc ich społeczność nie miała czasu na narodową refleksję, bo sam Sołżenicyn, to przecież jeszcze nie wszystko, wiec i Rosjanom „wybaczyć” można łatwo.

Można by tak jeszcze wyliczać jeszcze inne narody europejskie, które „maja prawo” do tolerowania żydów, lista mogłaby być długa, ale na tej liście nigdy nie mogliby się znaleźć Lechici. Lechici nie maja prawa do niewiedzy o zbrodniczym charakterze żydów, jako społeczności.

Dlaczego?

To z prostego powodu, że zbrodnie żydowskie na Lechitach są znane i opisane od kilkuset lat i nic tu nie może być ani niespodzianką, ani zaskoczeniem.

Nie można, zatem– bezkarnie dla Lechitów – tolerować żydów, ich roli w życiu społecznym i politycznym jak to ma miejsce w Lechitji z jej przerażającym tempem galopującego apartheidu. Czyli, nie można oczekiwać dobrobytu i demokracji, bo rzeczywiście otrzyma się nędzę i terror getta palestyńskiego w Lechitji – otrzyma się to, na co się samemu zasłużyło (dopuściło) –  inaczej być nie może.

A zbrodnie żydowskie są Lechitom kronikarsko znane już od okresu Bolesława Pobożnego. To przez rozpoznane i omówione w licznej literaturze żydowskie uczynki: morderstwa na niewygodnych, porwania i handel niewolnikami, lichwę, mordy rytualne, spiski z sułtanami, spiski z Prusakami, wielkie kradzieże złota i jego wywóz poza granicę, demoralizację kobiet i młodzieży, napaść bolszewicką 17 września i terror wtedy powstały (z Katyniem włącznie). Terror ten nigdy nie ustał, zaowocował po wojnie 20 milionami aborcji na Lechitach, zburzeniem infrastruktury gospodarczej i totalnym oszustwem zadłużenia. Terror ten właśnie nabiera nowego tempa oraz nowego wymiaru, a polega on na opanowaniu wszelkich instytucji państwowych i samorządowych przez żydowskie służby bezpieczeństwa, które zostały wytrenowane w Izraelu i są ukierunkowane na wprowadzenie totalnej kontroli w Lechitji z planowanym późniejszym terrorem na miarę tego jak ten w Palestynie. Celem tego wszystkiego jest żydowska kolonializacja Lechitji,  porzucenie Izraela w Palestynie, gdyż okazał on się nieporozumieniem, bo żydzi nie są Żydami.

Kiedy zatem jesteśmy tak obciążeni tą straszną zaszłością historyczną, która sprawiła to, że nasz naród jest tylko – co najwyżej – w połowie tak liczny jak być powinien w sytuacji, gdybyśmy byli wolni od żydów, które to zniewolenie można też opisać (wyliczyć) ilościami skradzionych nam setek ton złota lub kosztami wojen, jakie żydzi– przez wieki całe – ściągali na miasta i wsie Lechitów. To budzić musi poważny niepokój z powodu braku jakiejkolwiek refleksji u Lechitów, która mogłaby być zaczynem do jakiegoś racjonalnego i odpowiedzialnego myślenia o naszych własnych sprawach narodowych, próbą dźwignięcia Narodu z tego strasznego upadku.

A przeraża już wszechobecność organizacji żydowskiej Krav Maga w Lechitji, która faktycznie już od dawna ma pod swą kontrolą wszystkie służby w państwie; celne, bezpieczeństwa, skarbowe, graniczne, wojskowe, etc. Kontrola bierna (totalne monitorowanie wszystkiego tego, co się tylko rusza), aktywne sterowanie wydarzeniami zmusza nas do zastanowienia się o roli, jaką żydzi odegrali w najbardziej dramatycznych wydarzeniach ostatnich kilku lat. W tym aspekcie zachodzą proste pytania o to, jaką to rolę odegrali żydzi w Polsce we współpracy ze służbami żydów z Izraela w:

– zamachu na samolot CASA, Mirosławiec.

– zamachu warszawskim 10 kwietnia 2010 roku.

A zatrzymując się jedynie na Okęciu, zawężając krąg naszych dociekań, pytamy:

Czy to służby Krav Maga  kontrolowały zapisy kamer na Warszawa-Okęcie w dniach 09/10 kwietnia 2010 roku, czy to służby Krav Maga kontrolowały zasilanie prądowe w okolicach Okęcia tak, że tego zasilania zabrakło? Czy one kontrolowały Internet MSZ-u?

Czy to ci dzielni chłopcy i dziewczyny Krav Maga, tak świetnie wytrenowani w atakowaniu nożem, kopnięciem w krocze, czy wydłubywaniu oczu u zaatakowanego, pomagali Delegatom do Katynia „dojechać” na Okęcie?

Bo czy w przypadku zagrożenia terrorystycznego – w tygodniu odlotu do Katynia – była alternatywa wyboru innych służb ochronnych, niż Krav Maga– tak ochrony Prezydenta, generalicji jak i też prostej Anny Walentynowicz  – bo która to alternatywna organizacja mogłaby konkurować z Krav Maga?

a
Seminarium Krav Maga inaugurujące szkolenia dla policji i innych służb specjalistycznych, prowadzone przez Instytut Krav Maga oraz International Institute of Antiterrorism and Close Protection otworzył Ambasador Izraela w Polsce, prof. Szewach Weiss (na zdjęciu siedzi pomiędzy Tomaszem Adamczykiem a płk Ryszardem Rogowskim). W szkoleniu udział wzięło ponad 80 oficerów i instruktorów elitarnych jednostek specjalnych z całej Polski. Linki w źródle na stronie Gazety Warszawskiej.

Czy decydenci z  ABW, CBA, BOR, etc, byliby w stanie znaleźć – do ochrony tego trudnego przedsięwzięcia – kogoś lepszego niż Krav Maga?

Z całą pewnością „decydenci katyńscy” nie mogliby dać kogoś innego, lepszego niż Krav Maga. Gdyby do ochrony wydarzeń „katyńskiego tygodnia” wybrano inne służby niż kontrolowane przez Krav Maga – byłby to surowy błąd – wybór musiał paść na tę firmę z Izraela (tzn. „krajową”, a będącą pod kontrolą Krav Maga) jako najlepszą.

Aby prosto i szybko dać czytelnikowi jakieś proste uzasadnienie, co do braku alternatywy, wyboru spójrzmy tylko poniżej na te obrazki, symbole, nazwy, etc, od których aż się roi w Internecie, tu wybrane tak na „chybił trafił”, a sytuacja z „ochroną” Delegacji do Katynia będzie dla wszystkich jasna i wywody mąciwody Macierewicza o „zamachu w Smoleńsku” lub wybuchach nie są już nikomu do niczego potrzebne.

Wracając zaś do początku – „prawa do tolerancji” – główne figury „Delegacji Katyńskiej”, jako elita władzy państwowej odegrały jak najgorszą rolę w tej istnej paranoi tolerancji i niefrasobliwości i Pan Bóg ich za to przykładnie ukarał. Byli to bowiem bluźnierczy szermierze Praw Bożych (nie rzucaj pereł przed wieprze), którzy wolność unikalnie nadaną człowiekowi przez Pana Boga wydali na pastwę wrogów rodzaju ludzkiego. I Pan Bóg nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Wolność jest szczególnym darem Boga wlana w serce i ciało człowieka. Wolność trzeba czcić i szanować, jako Dar Boży i nie wolno tą wolnością pomiatać samemu lub co gorsza oddawać w ręce obcych. Trzeba to nie tylko wiedzieć i pamiętać, ale i praktykować.

Polacy nie maja prawa do tolerowania żydów, Pan Bóg tego nie pozwala, a miara już dawno się przelała i to jest widoczne nawet dla słabego umysłu. Przekonała się o tym Delegacja do Katynia, oby jednak Miłościwy Pan Bóg nie rzucił takiej kary na Ród Lechicki jako całość.

Modlitwa papieża Leona XIII (tu przytoczona w intencji obrony Lechitow i Lachji przed żydami):

Święty Michale Archaniele,

wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.

Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,

a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen.

Krzysztof Cierpisz

Źródło: http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pwrtabs-slideshows/zamach-warszawski/204-koszerne-bezpieczenstwo-ojczyzny-lechitow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *