Strona główna > Świat > Koszerna Pegida, Kolejny Fałszywy Świt Forsujący Fałszywy Małostkowy „Nacjonalizm”

Koszerna Pegida, Kolejny Fałszywy Świt Forsujący Fałszywy Małostkowy „Nacjonalizm”

A więc powiewająca flaga Izrael i tęczowa flaga były widziane na pierwszej demonstracji Pegidy w Newcastle wczorajszego dnia. Rozpaczam nad poziomem czystej ignorancji wobec obecnej sytuacji w dzisiejszej Brytanii. Powiewanie flagą swojego wroga, wierzenie, że jest waszym sojusznikiem, to jest tak głupie, że już bardziej nie może.

a

a

Europa zostanie nieodwracalnie zniszczona w przeciągu 25 lat, ponieważ ludzie odmówili zapoznania się ze źródłową przyczyną problemów, w obliczu których stoimy dzisiaj.

Dzień po dniu, tydzień po tygodniu, rok po roku, stan rzeczy się pogarsza a ci głupcy wciąż pytają, dlaczego. Dano im odpowiedź, to krzyczeli „naziści” niczym ohydny gryzoń UAF [Unite Against Fascism]. Odmówili słuchać z powodu niechęci do dowiedzenia się i niechęci do podjęcia kroku wstecz od oślepiającego małostkowego churchiliańskiego ‚nacjonalizmu’, który powstrzymuje ich od szukania rażąco oczywistej prawdy. Słuchali kłamców i zwodzicieli, ignorowali prawdę i nazywali ją ‚anty-semicką’ i ‚rasistowską’.

To ślepy patriotyzm stworzył sytuację, w jakiej się dzisiaj znajdujemy. Europa stoi w obliczu całkowitego skolonizowania przez trzeci świat w tym stuleciu, ponieważ zawiedliśmy w dostrzeżeniu prawdziwego wroga w roku 1939, zniszczyliśmy ostatnie pozostałości Europejskiego oporu przeciwko tyranii żydowskich globalistów, a rezultatem jest to, co widzimy obecnie. Poddaliśmy połowę naszego kontynentu komunizmowi i nazwali to ‚wyzwoleniem’, pozwoliliśmy drugiej połowie na zostanie zdominowaną i obaloną przez kulturowy marksism, globalizm i masową imigrację.

Proszę, czy ktoś może mi powiedzieć, jak niby Europa jest dzisiaj lśniącym przykładem ‚zwycięstwa’ przeciwko ‚opresji’. Jak niby było to zwycięstwem ‚wolności’? Jak niby było to zwycięstwem ‚demokracji’? To było zwycięstwo żydowskiego globalizmu i straszliwe pokonanie wszystkiego w Europie. 60 milionów Europejczyków zginęło podczas II Wojny Światowej, za co? Nie za wolność, nie jesteśmy wolni. Nie za Europę, ponieważ Europa wkrótce nie będzie Europejska; nie za demokrację, bo demokracja jest farsą, która pracuje przeciwko naszym najlepszym interesom i służy międzynarodowej finansjerze prowadzonej przez odwiecznego wroga Europejskich narodów. Lecz tylko brytyjski naród, który nazywa siebie ‚nacjonalistami’ ma obsesję na punkcie bycia ‚anty-nazistowskim’, bo wierzy, że jest to ‚patriotyczne’ i właściwa rzecz do zrobienia’. Nigdy nie zaakceptują, że II Wojna Światowa nie była w najlepszym interesie Brytanii czy Europy, ale w interesie żydowskiego globalizmu i komunizmu. Wciąż wierzą, że ‚Hitler chciał rządzić światem’ i wciąż wierzą, że chciał ‚napaść Brytanię i abyśmy wszyscy mówili po niemiecku’. Zupełnie ignorują fakt, że Niemcy błagali o pokój z Brytanią i fakt, że Niemcy nigdy nie chcieli wojny z Brytanią od samego początku. To Brytania zadeklarowała wojnę Niemcom z powodu regionalnego sporu z Polską, który był w rzeczywistości zastępczy dla urzeczywistnienia pragnienia Wojny Światowej przeciwko Niemcom, które usunęły żyda i jego niszczycielski wpływ. Wojna światowa była toczona w celu przywrócenia żydowskiej kontroli i wpływu nad wielkim Europejskim narodem.

Ci brytyjscy ‚patrioci’ wierzą, że zdradą jest opowiadanie się przeciwko brytyjskiemu zaangażowaniu w wojnę, nie rozumieją tego, że brytyjscy żołnierze zostali poświęceni dla żydowskiego globalizmu, tak jak w Iraku. To ten światopogląd utrzymuje strukturę żydowskiej potęgi na miejscu i pozwala na niszczenie naszych państw i narodów. Gdyby jutro prawda została przez każdego zrozumiana, wtedy nastąpiłaby prawdziwa zmiana, a nasze narody ocalone. Porażka w zrozumieniu prawdy doprowadzi do zgonu i służalczości wobec obcej potęgi.

Europa umiera, umiera powolną i bolesną śmiercią, jesteśmy żywicielem dla pasożytniczych nielicznych i apatycznych wielu. Nasze własne narody umożliwiają zgon Europy swoją własną skrajną głupotą i naiwnością, i ciągłym zawodem w otwarciu oczu na rzeczywistość strasznej sytuacji, w obliczu której stajemy i ludzi, którzy ją spowodowali.

Czy ci ‚koszerni’ patrioci myślą, że 50 milionów muzułmanów po prostu jednego dnia zwróciło się ku Europejskiemu kontynentowi? Czy myślą, że nieustanna promocja ‚różnorodności’ i wielokulturowości jest tylko przypadkiem? Czy myślą, że prawa ‚rasowej nienawiści’ nie są zaprojektowane przez pewne plemię, aby was uciszyć? Czy myślą, że masowa imigracja, która angażuje islam, była przypadkiem? Czy myślą, że jakikolwiek rozsądny Europejski przywódca pozwoliłby, aby największe miasta i miasteczka w jego kraju stały się enklawami trzeciego świata, z powodu wiary w ‚tolerancję’? Kto ich tu sprowadził i dlaczego, to jest pytanie, które powinni zadawać, ale są zbyt łatwo manipulowani przez koszerne media i żydowską rękę, która gra melodię kontr-jihadu, do której wszyscy tak łatwo tańczą. Media walą w żydowskie bębny ‚anty-semityzmu’ kiedykolwiek ktoś skrytykuje żydów w obecnej Europie, mówią o kolejnym eksodusie (o ile w ogóle) z powodu wrogości skierowanej przeciwko żydom w dzisiejszej Europie, lecz ci sami zydzi siedzą cicho, kiedy trwają anty-islamskie pro-izraelskie demonstracje. Nie wydają się wtedy zbytnio przejmować swoimi żądaniami ‚tolerancji’.

‚Nacjonalizm’ prezentowany na tych koszernych wydarzeniach nie jest nacjonalizmem, z którym kiedykolwiek chcę być kojarzony. Z tego co mi wiadomo, grupa prawdziwych nacjonalistów została zaatakowana za wymachiwanie flagą Złotego Świtu przez tych koszernych ‚patriotów’ nazywających ich ‚nazistami’, lecz ci koszerni głupcy o martwych mózgach są przeszczęśliwi pozwalając na powiewanie Gwiazdą Dawida, zdumiewająca ironia i głupota poza skalą. Ten rodzaj ‚nacjonalizmu’ jest częścią problemu, a nie częścią rozwiązania i dlatego stan rzeczy się nie polepsza.

Jestem zaniepokojony i mówię to z całkowitym przekonaniem, że każdy tak zwany brytyjski nacjonalista, który powiewa izraelską flagą jest zdrajcą swojego narodu, swojej rasy i ułatwia niszczenie swojego kraju. Wszyscy mamy świadomość problemów z islamem, wszyscy o nich wiemy, ale wiemy, dlaczego mają one miejsce i kto je sprowadził. Nie biegamy dookoła z głowami miedzy nogami i nie szukamy drzew w lasach, nie znajdując ani jednego pomimo uderzania w wiele z nich.

Ta izraelska flaga jest flagą terroryzmu, brytyjscy cywile i żołnierze byli mordowani przez żydowskich terrorystów, którzy działali pod tą flagą i mają śmiałość powiewać nią na brytyjskich ulicach pod sztandarem nacjonalizmu? Absolutnie skandaliczne.

Nasze państwo jest finansowo kontrolowane przez ludzi, którzy są lojalni wobec Izraela, nie Brytanii, nasz system polityczny jest zdominowany przez żydowski pieniądz, nasze media i przemysł rozrywkowy bombarduje nas żydowskim przesłaniem, nie brytyjskim. Lecz te koszerne pieski oglądają kanały historyczne i myślą, że wszystko wiedzą. Oglądają Sky News i BBC i myślą, że otrzymują dokładne i obiektywne informacje. Czytają gazety i widzą opowiadane przez żydów anty-islamskie opowiastki, które ubijają ich w szaleństwie, nie zdając sobie sprawy, że jest to dokładnie taka odpowiedź, jakiej oczekują, ponieważ wtedy stary dobry patriota idzie na demonstrację z puszką swojego specjalnego napoju i powiewa izraelską flagą tylko po to, aby rozdrażnić muzułmanów i dobrze, bo Izrael bombarduje i zarzyna tysiące niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci w Palestynie, którzy tak się składa są muzułmanami.

Głównym sednem jest to, że islam jest tylko objawem czegoś znacznie bardziej złowrogiego i niebezpiecznego, i dopóki źródłowa przyczyna problemów nie zostanie zdiagnozowana, objawy będą coraz gorsze i gorsze, dopóki nie skonsumują i przytłoczą nas wszystkich. Kiedy nadejdzie ten czas, będzie za późno na mówienie ‚mieli rację’. Prawdziwi nacjonaliści nawet nie chcą się znaleźć w sytuacji pt. ‚a nie mówiłem’, ale ten dzień nadchodzi. Nie słuchaliśmy w 1939 i zobaczcie, co się stało. Większość teraz nie słucha i ponownie będzie to wielki błąd dla Europejskich narodów.

Prawdziwy wróg?

Prawdziwym wrogiem jest koalicja żydowskiego lewactwa (kulturowego marksizmu) i żydowskiego globalizmu (Nowego Porządku Świata), który dominuje w naszych instytucjach, szkolnictwie, rządach, bankach, mediach, rozrywce, polityce, polityce zagranicznej i która atakuje naszą rasę, naród, kulturę, dziedzictwo, tradycję i rodzinę, jako część żydowskiej grupowej strategii ewolucyjnej. Obok są użyteczni idioci lewicy, którzy są tak głupi, jak tylko można, i ponadto mamy teraz legiony nie-Europejczyków na naszym kontynencie, dosłownie czekającą armię, która gotowa jest do zwolnienia z łańcuchów na naiwnych i nic nie podejrzewających Europejczyków, którzy popadli w ‚różnorodnościowy’ przekręt i którzy poszli na demonstracje machając izraelskimi flagami krzycząc o ‚nazistach’.

Ci żydzi, którzy dokładnie wiedzą, co to za gra, muszą dosłownie śmiać się z łatwowierności Europejczyków. Zwykła wypowiedź na temat oskarżeń o ‚anty-semityzm’ powoduje, że Europejczycy uciekają szukając schronienia jak gdyby byli pod bombowym ostrzałem z powietrza.

Jeden cytat, który podsumowuje mentalność pseudo-nacjonalistów brzmi jak następuje…

„Strzeżcie się przywódców, którzy bębnią w bębny w celu wprawienia obywateli w patriotyczny ferwor, bo patriotyzm jest w rzeczy samej mieczem obosiecznym. Zarówno zagrzewa krew jak i zawęża umysł. A kiedy bębny wojenne osiągają gorączkowe tempo i krew gotuje się od nienawiści, a umysł się zamyka, przywódca nie będzie miał potrzeby w przejmowaniu praw obywateli. To raczej obywatele, zaparzeni strachem i oślepieni przez patriotyzm, ofiarują wszystkie swoje prawa na rzecz przywódcy i uczynią to chętnie. Skąd to wiem? Bo ja to zrobiłem. I jestem Cezarem”- Juliusz Cezar

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/03/01/kosher-pegida-another-false-dawn-pushing-false-petty-nationalism/

Tłum. Work Buy Consume Die

Suplement: Pegida w Niemczech:

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *