Strona główna > NWO > Kościół soborowy i jedna religia świata

Kościół soborowy i jedna religia świata

W poprzednich dwóch artykułach, w których skrytykowałem neo-SSPX, wykazałem, że Benedykt XVI wzywał do „jednego rządu światowego”, i że Watykan zmusił swoich księży i pracowników do noszenia kart ID z zawartym w nich chipem RFID, a SSPX nic o tym nie powiedziało. Od II Soboru Watykańskiego i utworzenia kościoła soborowego, ten nowy kościół stworzył nową religię, która nie jest katolicka. Jest to jedna religia świata, religia NWO. Napiszę bardziej szczegółowo na ten temat, gdyż jest bardzo ważny i wymaga zajęcia się nim.

Niestety, od czasu kiedy judeo-masoni zinfiltrowali Kościół Katolicki, Watykan stał się tworem NWO. To było celem judeo-masonów, czyli żydowskich masonów – zniszczenie Tradycyjnej Łacińskiej Mszy i prawdziwej Wiary Katolickiej, i w jego miejsce umieścić podrobiony kościół, który popiera religię antychrysta. Ci chorzy uczniowie antychrysta myśleli, że im się to udało, tylko abp Lefebvre odmówił zgody na ich satanistyczne zmiany i utworzył Bractwo św. Piusa X, tym samym zachowując Tradycyjny Katolicyzm. Dzisiaj, kiedy zbliżamy się do 25 rocznicy wyświęceń przez Bractwo czterech biskupów w Econe, bp Fellay jest gotowy zniszczyć dzieło arcybiskupa wręczając Bractwo tym, którzy odpowiadają za ten bezprecedensowy kryzys w Kościele.

Co to jest ten Nowy Porządek Świata [NWO]? Dla tych którzy mogą nie wiedzieć, NWO jest przeciwieństwem Społecznego Panowania Chrystusa. Jest to królestwo szatana na ziemi. Jest to ostateczny cel Żydów, masonów i komunistów (których abp Lefebvre uznał za trzech największych wrogów) by osiągnąć ten NWO. Synagoga szatana, działając z siłami masonerii i komunizmu, wymyśliła mistrzowski plan zniszczenia chrześcijaństwa i realizacji tego NWO, planu opracowanego wiele lat temu. Ich plan wyłożony jest w „Protokołach mędrców Syjonu”.

Zamiar tych, którzy zwołali II Sobór Watykański, obawiam się, nie był dobry. Był rzeczywiście złośliwy, jeśli przeczyta się „Stałą instrukcję Alta Vendita”, dokument najwyższej loży masońskiej we Włoszech, który potwierdził spisek infiltracji Kościoła i szerzenie liberalnych, nie-katolickich idei. Paweł VI był tym, który był głównie odpowiedzialny za wpuszczenie NWO do Watykanu. Swoje zamiary ujawnił dość wyraźnie, kiedy w 1967 udał się do ONZ – miejsca w którym nigdy nie był żaden poprzedni papież – i specyficznie wzywał do NWO.

I ks. Malachi Martin twierdzi, że w 1963, mniej więcej tydzień po wyborze Pawła VI, w Watykanie odbyła się ceremonia satanistycznej intronizacji.  Ceremonię tę szczegółowo wyjaśniła niepokojąca a wiarygodna książka ks. Malachiego – „Dom smagany wiatrem”, która otrzymała wsparcie od bpa Williamsona.

Inne nikczemne czyny jakie miały miejsce za panowania Pawła VI to jego jego 20-minutowa modlitwa w pokoju modlitewnym Nowego Wieku, oddanie papieskiej tiary i krzyża i zastąpienie go wygiętym krzyżem, który wyglądał satanistyczny, i dodanie „posągu Zmartwychwstania” w jego „Sali audiencyjnej”, który wyglądał jak z filmu horroru.

Żeby nie wspominać, oczywiście, heretyckich dokumentów II Soboru, takich jak „Nostra Aetate” i utworzenia „Mszy Nowego Porządku” [Novus Ordo Missae]. To naprawdę nie jest żaden zbieg okoliczności, że ta nowa msza, wykreowana przez masonów takich jak kardynałowie Bugnini i Bea, została nazwana „Novus Ordo” [NO]. Kiedy spojrzy się na rewers masońskiego banknotu masońskiego, znajdzie się słowa “Novus Ordo Seclorum”. Są to łacińskie słowa oznaczające „Nowy Porządek Świecki”.

a
(Paweł VI w ONZ)

Więc mamy teraz Benedykta XVI siedzącego na Tronie Piotrowym, którego niektórzy tradycjonaliści uważają za krok w dobrym kierunku, szczególnie z powodu jego “Motu Proprio”. Ale Motu Proprio praktycznie nie zrobiła nic poza tym, że może lekko zwiększyła liczbę diecezyjnych Tradycyjnych Mszy Łacińskich [TLM], z których większość to hybrydy. Faktycznie nie było to nic poza próbą umieszczenia TLM i NO na tym samym poziomie, a co ważniejsze, połączenie obu Mszy. Benedykt XVI wyjaśnił jaki miał cel w 2009, kiedy pochwalił wyznawcę Nowego Wieku Teilharda de Chardin i mówił o utworzeniu „kosmicznej liturgii”:

„Zadaniem kapłaństwa jest poświęcenie świata, żeby stał się żywą hostią, liturgią, żeby liturgia nie nie była czymś obok realizmu świata, ale by sam świat stał się żywą hostią, liturgią. Jest to również wizja Teilharda de Chardina; w końcu będziemy mieć prawdziwą kosmiczną liturgię, w której kosmos staje się żywą hostią” (Benedykt XVI, homilia, lipiec 2009).

Bp Fellay jest jednym z tych, którzy nabierają się na skandaliczną koncepcję, że Benedykt jest „przyjacielem Tradycji”. Ale fakty wyraźnie wskazują na to, że nie jest. Benedykt nie tylko w przeszłości popierał liczne herezje, takie jak pozytywnie wypowiadał się o ewolucji i mówił, że II Sobór był „kontr-syllabusem” który „skorygował błędy” syllabusu papieży Piusa IX i św. Piusa X, ale jest również proponentem NWO. Jak powiedziałem, wzywał do „jednego rządu światowego”, a jego dialog ekumeniczny z fałszywymi religiami jest nie tylko sprzeczny z nauką Kościoła, ale nie robi nic poza promowaniem jednej religii światowej. Taki jest cel NWO, by mieć jeden rząd światowy, jeden sąd światowy i jeden kościół / religię światową. Soborowy kościół jest tworem NWO, i niewątpliwie popiera jego sposób myślenia i religię, która nie jest katolicka.

Jak napisałem w pierwszym akapicie, Watykan również zmusił swoich kleryków i pracowników do noszenia kart ID z chipem RFID. A cóż to za ważna sprawa z tym chipem? To jest jeden krok od wszczepienia microchipu w twoją rękę. Taki jest cel NWO, wszczepienie go wszystkim, żeby kiedy w Izraelu ujawni się antychryst, będzie się go wykorzystywać jako urządzenie kontroli umysłu do zmuszania ludzi do czczenia go. Uważa się, że ten chip ma być „znakiem bestii” opisanym w Apokalipsie, która twierdzi, że każdy kto przyjmie ten znak zasłuży na wieczne potępienie. Oto ten werset:

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (Ap. 13:16:18)

Oczekuje się, że Stany Zjednoczone, pod przywództwem socjalistycznego dyktatora Obamy, mają być pierwszym krajem który będzie wymagał by jego obywatele przyjmowali microchip. Iluminaci zamierzają w końcu omicrochipować cały świat. A tu mamy Watykan który go promuje! Jest to przerażająca choć smutna rzeczywistość.

Moim zdaniem, człowiek który rozumie NWO nie będzie wspierał „pojednania” z masońskim Rzymem, bo on wie, że Rzym stał się częścią NWO. Zgadzający się z tym raczej krytykują bpa Williamsona za to, że mówi o „teoriach spiskowych”, a nie trzyma się wypowiedzi na temat Wiary, ale istotne jest by ktoś ostrzegał ludzi przed tym co się dzieje. Jeśli to się im nie podoba i nie chcą tego słuchać, to ich problem. Wszyscy katolicy powinni słyszeć o tym, czy chcą czy nie. Faktycznie każdy człowiek na świecie musi mieć tego świadomość. Jest to tak ważne.

Sam bp Fellay w wywiadzie w 1999 roku powiedział co następuje:

„Niemożliwe jest pokazanie tego bezpośrednio, ale tak czy owak uważam, że te działania, te zachowania, należą do ogólnego planu, planu który realizuje się od niedawna, przynajmniej od początku XX wieku, może nawet później, mającego na celu ustanowienie rządu światowego z światową religią. I wszystko to należy do przygotowań do tej super-religii. Faktycznie jest to niekompatybilne z religią katolicką i jej tradycją. . . W tej sprawie jest się zobowiązanym do rozpoznania palca masonerii i jej własnych działań wewnątrz Kościoła. Szczególnie ważne jest by zauważyć, że w 1992 wysokiego szczebla mason mógł stwierdzić, że w samym Watykanie działają obecnie cztery loże rytu szkockiego, i że te cztery loże są szczególnie poświęcone wysokiego szczebla klerykom watykańskim. Dlatego tajne bractwo działa. . . i niszczy, nie wyjątkowo z zewnątrz, ale również ze środka samego Kościoła, z jego łona„.

Bp Fellay podobnie wypowiedział się o masonerii w Watykanie na konferencji prasowej w 2011. Więc on również uważa, że masoneria zinfiltrowała Watykan, i że dąży do jednego rządu światowego i światowej religii. Dlaczego więc chce „pojednania” z masońskim Rzymem? Skoro wie, że Watykan stał się częścią „super-religii”, to dlaczego chce porozumieć się z nim on sam i Bractwo? I dlaczego usuwa niewinnych księży, których jedynym „przestępstwem” jest wierność misji abpa Lefebvre?

Chociaż jego sytuacja nie jest najłatwiejsza, to sposób w jaki się nią zajmuje jest podławy. Wie że kościół soborowy jest pionkiem NWO, to jeszcze próbuje z nim się porozumieć, co jest haniebne. Mimo że takie porozumienie wydaje się nieprawdopodobne teraz, to fakt że próbował „pojednać się” z ludźmi o których wie, że chcą doprowadzić do jednej religii światowej i niesprawiedliwie pozbył się księży, którzy z nim się nie zgadzają, pokazuje, że nie zasługuje na skorzystanie z przywileju wątpliwości.

Tak więc uważam, że osoby które bronią bpa Fellaya i popierają porozumieniu z Rzymem nie rozumieją czy nie wierzą w NWO, inaczej nie mogliby popierać tego „pojednania”. Mówienie, że „ale on nadal jest papieżem” jest po prostu nielogiczne. Czy Benedykt XVI jest papieżem, czy nie, nie porozumiewasz się z tymi, których misją jest przeciwieństwo wobec Społecznego Królowania Chrystusa. Jeśli Rzym najpierw się nie nawróci, porozumienie będzie kompromisem, niezależnie od tego co zaproponuje się Bractwu. Tak niewątpliwie myślał abp Lefebvre, którego zasady zostały źle zrozumiane i całkowicie odrzucone przez współczesnych neo-tradycjonalistów, którzy mają nadzieję na „pojednanie”.

Jeśli bp Fellay wręczy swoje Bractwo nienawróconemu Rzymowi, zrobi więcej niż tylko wręczy je modernistom. Wręczy je nikczemnemu NWO i jego jednej światowej religii, i w końcu wręczy je królestwu szatana. Czy ludzie chcą to zrozumieć, czy schować głowy w piasek, to ich wybór.

Z Bogiem.

Źródło: http://traditionalcatholicremnant.wordpress.com/2013/01/18/the-conciliar-church-and-the-one-world-religion/

Tłum. z j. ang. Ola Gordon

Chomiczek Oli: http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.