Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Kościół Rzymsko-Katolicki buduje wrogom Jezusa Chrystusa synagogę Szatana

Kościół Rzymsko-Katolicki buduje wrogom Jezusa Chrystusa synagogę Szatana

Kościół Katolicki oddaje budynek na pierwszą miejską synagogę od 500 lat !!!

a

Arcybiskup Palermo Corrado Lorefice (po lewej) wita rabina Pinhas Punturello (po prawej).

Kościół Rzymsko-Katolicki w Palermo czyni najwyraźniej zadośćuczynienie w stosunku do żydowskiej społeczności przyznając jej część własności kościoła i klasztoru zbudowanego na ruinach synagogi. Wypędzenie sycylijskich żydów rozpoczęło się w 1493 roku, w rok po wypędzeniu ich z Hiszpanii. W momencie wypędzenia społeczność żydowska Palermo liczyła około 5000 osób, według Żydowskiej Biblioteki Wirtualnej.

Renowacje będą finansowane przez Kościół Rzymsko-Katolicki i będą zmierzały do stworzenia Centrum Żydowskiego Dziedzictwa i synagogi dla żydowskiej ludności, która liczy sobie parę tuzinów osób. Pierpaolo Pinchas Punturello, rabin Palermo, służy także jako emisariusz wydziału sycylijskiego organizacji „Shavei Israel”, która dociera do osób z żydowskim dziedzictwem, włącznie z tymi, którzy mogą być potomkami przymusowych konwertytów.

Własność odnowionego miejsca zostanie przekazana społeczności żydowskiej podczas konferencji 12 stycznia, upamiętniającej rocznicę wypędzenia żydów z Sycylii. Ponieważ Palermo nie ma żadnej formalnej gminy żydowskiej to miejsce to będzie przekazane Sycylijskiemu Instytutowi Studiów Żydowskich, organizacji kulturalno-oświatowej związanej z „Shavei Israel”.

Michael Freund, założyciel i przewodniczący „Shavei Israel”, także weźmie udział w konferencji. Żydowska Biblioteka Wirtualna odnotowała, że XV-wieczny komentator biblijny Obadiah Bertinoro przebywał w Palermo w latach 1487 – 1488. On „daje żywy opis społeczności, którą ocenia na 850 rodzin, głównie kotlarzy, ślusarzy, robotników i tragarzy, bardzo znienawidzonych przez chrześcijan ze względu na ich poszarpane ubrania. Główna synagoga ze swoimi kantorami o słodkich głosach i jej wyszukanymi budynkami towarzyszącymi  była najpiękniejszą jaką kiedykolwiek widział”.

UWAGA !!! SUPLEMENT – NOWA EWANGELIZACJA W IRLANDII !!!

To nie jest żaden kawał !!! Franciszek zesłany przez Boga żeby doprowadzić nas z powrotem do Niego !!!

aa

Na podstawie żydowskiego portalu : http://jpupdates.com/2017/01/09/catholic-church-grants-building-for-towns-first-synagogue-in-500-years/

Data publikacji: 9.01.2017

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *