Strona główna > Polska > Gdy w Kościele nawołują za imigracją, katolik powinien wstać i wyjść!

Gdy w Kościele nawołują za imigracją, katolik powinien wstać i wyjść!

Kościół nie jest miejscem do uprawiania ideologii lewicowych. Nie jest miejscem do realizacji planów globalistów, do urabiania ludzi by przyjmowali obcą Chrystusowi kulturę, system i religię.

a

Nie jest miejscem oszustwa, by wprowadzić w kraj katolicki zarazę mającą go zniszczyć. Kiedy duchowny śmie agitować za przyjmowaniem imigrantów, gdy się wysila by uzasadniać naszą wiarą oczywiste zło, trzeba dawać wyraz sprzeciwu. Powinni ludzie wstać i wyjść i zostawić go z jego manią wielkości i mikrofonem. Ani kard. Nycza, ani bp, Pieronka ani nikogo, kto w kościele śmie namawiać do zaakceptowania imigracji, naprawdę nie obchodzi, że ktoś będzie gwałcił nasze dzieci, nas, że będzie podkładał bomby, że będzie zaczepiał dziewczynki i żerował na naszych pracujących mężach. ojcach, braciach i na nas. Że będzie rozbijał figury w kościołach, opluwał krzyże w instytucjach i napadał na tych, którzy noszą na sobie symbole religijne. Także mordował księży. Nie tylko tych, którzy na to zasłużyli agitując za islamistami w naszym kraju. W Europie są już pomysły dopuszczające pedofilię uwarunkowaną kulturowo, bo islamiści tak żyją. Kard. Nycza nie obchodzi, że ci „imigranci” gdzie się pojawią niosą zbrodnię i zło. Nikt nie płacze za krzywdzonymi dziećmi. Kard. Nycz naprawdę ma nas za nic, nie obchodzi go los ani jednej ofiary islamskich mordów. Ani jeden zamordowany chrześcijanin, ani jedna ofiara islamskich zamachów. Przed takimi należy się bronić. Wstać i wyjść. Kościół nie jest miejscem do agitacji za zbrodnią. A islam jest zbrodnią sam w sobie.

Temat powraca jak bumerang, więc i ja powtórzę, tym razem z dedykacją dla kard, Nycza, który usiłuje zgotować nam los zachodnich sąsiadów, którzy przez takich duchownych właśnie jak kardynał zostali wydani na rzeź. To nie jest tylko słówko, to fakt, To czyjeś życie, czyjaś krew, którą płacą ludzie na ulicy za decyzje takich, jak kardynał. I on śmie zwracać się do rządu… w czyim imieniu? Nie ma takiego prawa, mówić w imieniu Kościoła, ludzi, wiernych czy innych duchownych. Nikt, poza lewactwem europejskim, nie dał mu takiego prawa. Dlatego, kiedy ktokolwiek wykorzystuje kościół do przyjęcia wrogiego Chrystusowi, zdrowemu rozsądkowi i bezpieczeństwu naszego kraju systemu, należy wstać i wyjść.

Obraz ukazuje, do czego maja służyć islamistom „niewierni” – kobiety i mężczyźni. Między kobietą a dzieckiem dowolnej płci muzułmanin nie widzi istotnej różnicy, więc obraz ukazuje, do czego mają służyć islamistom także „niewierne” dzieci. Tego chce dla Polski kard. Nycz.

Słuchajmy grzecznie jego odczytów, listów „pasterskich” a zamieni nasz kraj w piekło.

Ewelina Anna

Źródło: https://gloria.tv/article/QvhZVKpcQktZ3ZBodwCtVwnUo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *