Strona główna > Zdrowie > Koronawirus Covid 19 rozprzestrzeniania się w niesamowitym tempie i zabija rekordowo dużo ludzi

Koronawirus Covid 19 rozprzestrzeniania się w niesamowitym tempie i zabija rekordowo dużo ludzi

Liczba ofiar epidemii koronawirusa nazwanego przez WHO jako Covid 19, wzrosła rekordowo. W ciągu ostatnich 24 godzin zmarły aż 242 osoby a suma wszystkich ofiar to już 1359. W prowincji Hubei tylko wczoraj zarejestrowano aż 15 tysięcy nowych przypadków. W sumie w samych Chinach choruje już 60 tysięcy osób!

Ten nagły wzrost ilości zachorowań chińskie władze tłumaczą jako skutek zmiany metodologii określania czy ktoś zaraził się koronawirusem Covid 19. Jednak nawet jeśli uznamy to za prawdopodobne wytłumaczenie nagłego wzrostu zarażonych, to nijak nie da się tej samej logiki zastosować do ilości zgonów. W ciągu doby zmarło niemal tak dużo ludzi ile kiedyś umierało w ciągu kilku tygodni!

Pozostaje miec nadzieję, że to po prostu odkłamanie skali problemu. Od dawno uważano, że Chiny ukrywają realną liczbę zakażeń. Sądzono tak na podstawie pomijania przypadków w okolicznych wioskach. Cały czas pojawiają się jednak informacje o tym, że ze stref kwarantanny uciekają ludzie. Pomagają w tym miejscowi chłopi, którzy wyworzą ludzi bocznymi drogami. Usługa taka kosztuje ponoć 1500 dolarów wzwyż. Może to być niedoceniany aspekt sprzyjający rozprzestrzenianiu się wirusa.

W chińskich mediach pojawiają się szokujące informacje, że wirus żyje poza nosicielem nawet 24 godziny i może się rozprzestrzeniać w kanalizacji. Ulice chińskich miast świecą pustkami, nie wolno poruszać się bez maski, a jeśli ktoś ma gorączkę ma tez kłopoty. Na każdym kroku w Chinach sprawdza sie temperaturę ciała, a podwyższona oznacza ryzyko zakażenia. W takim kraju strach mieć teraz jakiekolwiek przeziębienie, bo można łatwo trafić do izolatki.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koronawirus-covid-19-rozprzestrzeniania-sie-w-niesamowitym-tempie-i-zabija-rekordowo-duzo

13.02.2020

2 thoughts on “Koronawirus Covid 19 rozprzestrzeniania się w niesamowitym tempie i zabija rekordowo dużo ludzi

 1. Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

  /Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII/

  15/16 II 2020 r.

  (…)

  Napisz:Wolą Królowej Bolejącej nad światem jest, by do tej „Krucjaty Modlitwy międzynarodowej za Chiny i wszystkie narody” dołączyć w Akcie wynagrodzenia tą „Koronkę do siedmiu boleści”, by pocieszyć Jej Niepokalane Serce, dodając:

  „Wieczny odpoczywanie racz im dać Panie” po każdej cząstce, ZA TE MILIONY DUSZ SPALANYCH W KREMATORIACH, niby nowych szpitalach budowanych w trybie natychmiastowym w Chinach, gdzie broń biologiczna została użyta na ludziach, by zmniejszyć populację, ujarzmić narody.

  Ten artykuł na stronie internetowej „Dziecko Pokoju NMP” jest wiarygodny-można fragmenty dać. Dać opis jak modlić się. Zaczynać „Witaj Królowo Matko Miłosierdzia” i kończąc tą samą modlitwą, by Matka Najlepsza mogła orędować za nimi, bo w wielkich bólach umierają i wykupić te dusze, z mocy szatana wyrwać.

  Ale trzeba waszej współpracy z łaską wyproszoną przez Jej Majestat Matki Kościoła. WZYWAJCIE TEŻ MNIE ŚWIĘTEGO JANA OD APOKALIPSY w tym czasie tak trudnym i nie zrozumiałym dla was, kochane dzieci Królowej Polski i Królowej Wszystkich Narodów.

  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apok-ordzia-czviii-2020r

  Wysokiej rangi oficer wywiadu Chin zdradza tajemnice o tzw. „koronowirusie”! Niesamowite!!!

  16.02.2020

  https://dzieckonmp.wordpress.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.