Strona główna > Świat > Kontrolowane przez syjonistów media podkręcają islamofobię

Kontrolowane przez syjonistów media podkręcają islamofobię

Komentarz: Poniżej przedstawiamy artykuł z irańskiego źródła będącego własnością państwa i kontrolowanego przez władze republiki islamskiej Iranu – na co trzeba wziąć korektę zważywszy na fakt, że Iranem rządzi islamski reżim mułłów, z którego polityką nie zgadza się zdecydowana większość Persów. A Ci nie znają ani j. arabskiego, ani Koranu, ani też nigdy w pełni nie pogodzili się z narzucenia im islamu siłą przez Arabów (przez większość Persów uważani są za barbarzyńców i gwałcicieli).

Polecamy kilka niezależnych perskich źródeł (w j. ang.) do przestudiowania:

http://sonsofsunnah.com/

https://iransnews.wordpress.com/

http://gift2shias.com/

Natomiast co do islamofobi, to po tym jak postępują muzułmanie na Zachodzie media nie muszą jej podkręcać, ponieważ czynią to sami rzekomo poszkodowani (islamskie gangi gwałcące Białe dziewczęta, narzucanie szariatu itd.) którym daleko do roli niewiniątek. Należy także mieć na uwadze, że z powodu wojen na Bliskim Wschodzie wywołanych przez żydowskich zarządców Zachodu (i przy aprobacie zachodnich społeczeństw) zostało zabitych 2 mln+ muzułmanów w przeciągu ostatnich 15 lat. A co posiejesz, to zbierzesz.

*********************

„Kontrolowane przez syjonistów media w USA wiążą ataki terrorystyczne fałszywej flagi w kraju z muzułmanami, by zwiększyć do nich nienawiść i napędzać islamofobię”, powiedział amerykański uczony i gość programu radiowego.

a

„Neokonserwatyści chcieli wytworzyć sytuację, w której ludzie nienawidziliby muzułmanów z powodu tych terrorystycznych ataków fałszywej flagi”, powiedział Dr Kevin Barrett, członek-założyciel sojuszu muzułmańsko-chrześcijańsko-żydowskiego.

„Nienawiść do muzułmanów może być wtedy skierowana przez amerykańskie władze do wojen przeciwko islamskim narodom, większym wydatkom wojskowym i zwiększonym wsparciem dla Izraela”, powiedział Barrett PressTV we wtorek.

„Amerykańskie media głównego nurtu są pod kontrolą syjonistów, powiedzmy to sobie prosto w twarz”, dodał. „Wiemy z różnych rodzajów badań, że syjonistyczni Żydzi są szalenie nad-reprezentowani w amerykańskich mediach”.

Islamofobia została niedawno wzmożona w USA po anty-muzułmańskich uwagach niektórych republikańskich kandydatach na prezydenta, zwłaszcza Donalda Trumpa.

Źródło: http://www.presstv.ir/Detail/2016/03/29/458154/kevin-barrett-US-media-islamophobia/

tłum. mkmb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *