Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Kontrolowana opozycja a sadekwantyzm. Komentarz dla Bibuły

Kontrolowana opozycja a sadekwantyzm. Komentarz dla Bibuły

Komentarz zwrotny Pani Renaty dla portalu Bibuła. Red. W-P.

„Od TŁUMACZA: Należy pamiętać, że WSZELKIE „kanonizacje” czy „błogosławieństwa” dokonywane przez apostackich anty-papieży z sekty Watykan-2, NIE SA WAŻNE!!! Tak zresztą jak większość innych rzeczy, które ta sekta głosi czy czyni. Żaden obecny katolik nie może być w owej satanistycznej sekcie. Mówi o tym nawet Apokalipsa św. Jana; „I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: „…Ludu mój, WYJDŹCIE Z NIEJ, byście NIE MIELI udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły – aż do nieba…” (Ap 18:4)…”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pomnik-lutra-intronizowany-watykanie-2016-10

————-

„KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście Tłumacz jest w błędzie dodając, że wszelkie kanonizacje dokonywane przez posoborowych papieży są nieważne. Przy takim poziomie rozumowania, tak święty ojciec Pio, jak i święty Maksymilian Kolbe, nie powinni być uznawani jako święci. Akty kanonizacyjne posoborowych papieży są ważne, chociaż historia i przyszli Papieże, którzy powrócą do Tradycji, z pewnością zaświadczą, że CZEŚĆ z nich nie została dokonana w sposób tak rygorystycznie przestrzegany w przeszłości, ergo WZNOWIONE zostaną procesy podczas których USTALONY BĘDZIE STATUS wielu posoborowych świętych.
No, ale na to trzeba poczekać do czasów kontrrewolucji w Kościele..”

http://www.bibula.com/?p=90689

————-

Odniosę się do komentarza portalu „bibula”, a propos mojego krótkiego komentarza, jaki umieściłam pod tłumaczonym przeze mnie tekstem o „intronizacji” Lutra przez obecnego anty-papieza, heretyka i apostatę, znanego też pod nazwą Franciszek. Co niejeden pewnie się oburzy na mnie: „cóż za brak szacunku dla tak znamienitej i znanej osobistości?” No cóż, kłamcy, obłudnicy, oszuści udający kogoś kim NIE SA, nie cieszą się moim szacunkiem i poważaniem. Bergoglio, a’ la Franciszek, NIE jest katolickim papieżem, bo jest zwykłym apostatą i heretykiem. Na to jest TYSIĄCE dowodów, a heretyk czy apostata absolutnie nie może być katolickim papieżem.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kolejne-herezje-bergoglio-2015-05

http://www.ultramontes.pl/derksen_habemus_bergoglio.htm

http://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/anti-pope-francis-heresies/#.WA0Y_9QrIrg

To tak, jakby prostytutka zaczęła rozgłaszać, że jest, mimo puszczania się na prawo i lewo, nadal przykładną dziewicą i wzorem cnót najwyższych. Heretyk NIE MOŻE zatem być głową prawdziwego Kościoła katolickiego ALE heretyk MOŻE przewodniczyć fałszywemu kościołowi, a TAKIM jest sekta watykańska – 2, która oficjalnie przejęła zewnętrzne struktury Kościoła Katolickiego ( na początku lat 60-tych) i skutecznie rozwala go od środka. Z pomocą, przyzwoleniem i współudziale wielu „wiernych”, którzy, wbrew pozorom, akceptują anty-katolickie, demoniczne zasady owej sekty. Bodla katolika lewicowego katolicyzm jest wielkim grzechem (Nicolás Gómez Dávila).

Zatem to, co robi sobie owa sekta nie jest dla katolika zobowiązujące, ich ‚kanonizacje’, dokonywane przez heretyków, również NIE SA obowiązujące. Jan Paweł 2 był nie tylko heretykiem, on był arcy-heretykiem i mega-apostatą. Na to jest tysiące dowodów, które każdy może sobie bez problemów wyszukać w internecie. Tu pera ciekawych linków:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/apostata-wojtyla-katz-herezje-2014-04

http://www.ultramontes.pl/Herezja_JPII.htm

http://www.ultramontes.pl/Apostazja.htm

Kanonizacje owego fałszywego ‚papieża’, głowy, nie Kościoła katolickiego, a sekty watykańskiej – 2, która ów Kościół katolicki podstępnie przejęła, NIE SA ważne. Mimo, ze czasami dotyczą osób, które znane były ze swego przykładnego, pobożnego życia (jak np: ks. Maksymilian Kolbe i Ojciec Pio, którzy, PRAWDOPODOBNIE, są w Niebie). „Duchowa ruina i nędza, jakie „święty” Jan XXIII i „święty” Jan Paweł II sprowadzili na ludzkość daleko przewyższają wagę zbrodni Stalina i Hitlera – masowych morderców ciał. Ci dwaj „papieże” są natomiast masowymi MORDERCAMI DUSZ i puścili z dymem GMACH katolicyzmu, zostawiając nam tylko POPIOŁY i kilka ruder, w których można się schronić…”

http://www.ultramontes.pl/sanborn_j23_jp2.htm

‚Bibula’ wspiera „kontrolowana opozycję”, czyli tzw lefebrystów (FSSPX), którzy są po to trzymani i tolerowani przez sektę watykanska-2, żeby przechwytywać tych co ‚odpadli’ od sekty V-2 i trzymać ich nadal ‚duchowo ‚ w szponach owej sekty, poprzez uznawanie owej sektyV-2 i ich ‚papieży’ za PRAWDZIWYCH katolików. Lefebryści po prostu MĄCĄ W GŁOWACH swym bezmyślnym zwolennikom swą kompletnie absurdalną, nielogiczną, śmiechu wartą pozycją uznawania heretyków i apostatów za ‚prawdziwych katolików’. Jak sama nazwa mówi, „kontrolowana opozycja”, ta niby ‚opozycja’ przeciw posoborowej, modernistycznej, demonicznej sekcie V-2 jest KONTROLOWANA, tzn, wiele jest tam dozwolone, OPRÓCZ nie uznawania owej sekty za prawdziwy Kościół Katolicki, a ich przywódców za prawdziwych papieży. Wylatkowo przebiegła, obłudna i paskudna pozycja. Jedyną odpowiedzią na to , co się dzieje obecnie w KK, (przejętym przez anty-katolicka sektę V-2) jest pozycja sedewakantystyczna.

Tu parę ciekawych artykułów na ten temat:

http://www.ultramontes.pl/Sedewakantyzm.htm

http://www.ultramontes.pl/sanborn_perspektywa_pojednania.htm

http://www.ultramontes.pl/cekada_kontra_ferrara.htm

„Konkludując należy odstawić na bok stereotyp mówiący, iż sedewakantysta odrzuca papiestwo, prymat albo Kościół Katolicki. Przeciwnie, zajmuje takie stanowisko ponieważ wierzy w papiestwo, w prymat, w nieomylność Kościoła Katolickiego, a odrzuca JPII i jego Soborowy Kościół. Dla sedewakantysty Kościół Katolicki nie może wykazywać braków i ich nie wykazywał…”

http://www.ultramontes.pl/Sedewakantyzm.htm

Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *