Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Kontrola umysłu to realne zagrożenie: urząd patentowy USA potwierdza układ nerwowy człowieka może być manipulowany przez pola elektromagnetyczne z monitorów

Kontrola umysłu to realne zagrożenie: urząd patentowy USA potwierdza układ nerwowy człowieka może być manipulowany przez pola elektromagnetyczne z monitorów

Kontrola umysłu, myśli jest szeroko zdefiniowane jako poddanie indoktrynacji człowieka w sposób który powoduje upośledzenie zdolności do samodzielnego myślenia i zakłóceń przekonań i przynależności.

aaaaa

Kontrola umysłu początkowo postrzegana jako zwykła teoria spiskowa.  W pierwszych dniach istnienia tego terminu, jego zwolennicy wierzyli, że umysł ludzki może być kontrolowany poprzez rozpowszechnianie  komunikatów propagandowych odpowiednio spreparowanych i „rozsyłanych” wiadomości. Teoria ta staje się możliwa poprzez wiadomości jakie media rozpowszechniają publicznie, jak media nieustannie bombardują ludzi konkretnym przekazem lub pomysłem, z biegiem czasu ludzie uzależniają się od niego przyjmując ją jako rzeczywistość. Oczywiście jeśli tak się dzieje, oznacza to, że wydziały myślenia ludzi zostały zmienione.

Jednak kontrola umysłu przeniosła się od zwykłych wiadomości komunikacyjnych mediów do czegoś głębszego, jest to istne szokujące odkrycie. W 1999 roku kryminalistyczny psycholog Dick Anthony ujawnił, że Stany Zjednoczone, a dokładnie CIA wynalazło obciążające techniki prania mózgu, podczas wojny koreańskiej. Oświadczenie Anthoniego doprowadziło do dalszej analizy, później okazało się, że rząd USA wprowadził eksperymenty sposobów w jaki można kontrolować ludzki umysł, natychmiast po zakończeniu 2 wojny światowej. W 1945 roku rząd potajemnie zwerbował wielu nazistowskich naukowców, z których część została zidentyfikowana i ukarana za zbrodnie wojenne w czasie procesów norymberskich. Rekrutacja trwała pod kryptonimem Operacja Paperclip („spinacz”) . Celem operacji spinacz było sięgnięcie do poznania tych nazistowskich naukowców, powiedziano im, że gdy zgodzą sie na współpracę z rządem St.Zjednoczonych, on będzie ich chronić przed oskarżeniami, naziści zgodzili się mając wybór – współpraca albo „szubienica”.

s-8-e1489254278656

Po rekrutacji w Stanach Zjednoczonych rząd wykorzystywał nazistów do wielu bardzo tajnych eksperymentów. Jednym z owych eksperymentów było jak kontrolować ludzki umysł poprzez technologie popartą nauką. Z pomocą nazistów w rok 1950, CIA i departament obrony prowadzili tajne badania pod kryptonimem MKULTRA (później przemianowany na projekt ARTICHOKE/karczoch). Celem jego było zbadanie kontroli umysłu, modyfikacji zachowań i tematów pokrewnych.

Kiedy te tajemnice zostały podane do publicznej wiadomości, nigdy nie zostały zakwestionowane przez CIA, z wyjątkiem faktu oświadczenia, że umorzyli owy program, lecz najważniejsze pytanie brzmi: czy możemy zaufać CIA? Co zrobić jeśli udało im się wynaleźć technologię kontroli ludzkiego umysłu których jesteśmy zupełni nieświadomi?

W 2013 roku w BBC ukazał się artykuł zatytułowany”Czy jesteśmy  blisko ludzkiej kontroli umysłu, czy jest to rzeczywistość”  ( http://www.bbc.com/news/business-23994649 ). W artykule mówiło się, że Rajesh Raoa, badacz Univeristy of Washington, grał w grę komputerową kontrolując ruch tylko za pomocą umysłu, bez żadnych kontrolerów fizycznych. Wynalazek pana Raoa przekonał wielu badaczy, że kontrola umysł nie jest już teorią spiskową, a jest całkiem realnym zagrożeniem. Niektórzy badacze wyrazili poważne zaniepokojenie owym wynalazkiem, mówiąc, że to może doprowadzić do apokalipsy zombie. „Kiedy ktoś ma pełne linki do mózgu, bezpośrednio można kontrolować kogoś jak robota, wtedy to może stać się wielkim problemem” powiedział dr Ian Pearson, futurolog z doświadczeniem w nauce i technice.

Aby jeszcze bardziej udowodnić, bez żadnej dwuznaczności, że kontrola umysłu jest rzeczywistym faktem i technologia wykorzystywana jest do celów jak najbardziej niemoralnych i nieetycznych, skorumpowana praca  jest dostępna, można natknąć się na nią w internecie. Badania naukowe publikowane w internecie z numerem patentowym US 6506148 B2, jest ona zatytułowana „System nerwowy – manipulacja polami elektromagnetycznymi z monitorów” ( https://www.google.com/patents/US6506148 ). W streszczeniu pracy można się dowiedzieć: „efekty fizjologiczne były obserwowane u ludzi, w odpowiedzi na stymulację skóry słabymi polami elektromagnetycznymi, pulsowanie pewnych częstotliwości bliskich pół Hz i 2,4 Hz, tak aby pobudzić sensoryczny rezonans. Wiele monitorów komputerowych, tv, przy wyświetlaniu obrazów impulsowych, emitują impulsowe pole elektromagnetyczne w wystarczającej amplitudzie do spowodowania takiego pobudzenia. Jest zatem możliwe aby manipulować system nerwowym pacjenta przez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub odbiornika telewizyjnego. W tym ostatnim przypadku pulsowanie obrazu może być osadzone w materiale programu lub mogą być nakładane przez modulowanie strumienia wideo, czy to w postaci sygnału częstotliwości radiowej lub sygnału wizyjnego. Obraz wyświetlany na monitorze komputera mogą być skutecznie modyfikowane za pomocą prostego programu komputerowego. Dla niektórych monitorów, impulsowe pole elektromagnetyczne zdolne jest do ekscytujących rezonansów czuciowych, w pobliskich przedmiotach mogą być generowane nawet wyświetlane obrazy, które są impulsem intensywności podprogowej”.

Zgodnie z publikacją Google, Hendricus G.Loos jest właścicielem dzieła, on złożył  pracę w czerwcu 2001 roku, ale został opublikowany w styczniu 2003 roku. Gdy staraliśmy sie znaleźć więcej szczegółów na temat pana Loos, zdaliśmy sobie sprawę, że nie jest popularny w internecie, nawet  w Wikipedia niczego nie można znaleźć. Jednak można znaleźć można nieliczne teksty wspominające o nim ( http://www.topsecretwriters.com/2015/11/the-mysterious-hendricus-loos-and-his-nervous-system-manipulation-devices/ ), znaleźliśmy informacje, że jego praca na temat manipulacji układu nerwowego z urządzeniami elektronicznymi rozpoczęła się w rku 1978 od publikacji dziewięciu prac.

Teraz, aby umieścić pracę w prostym kontekście, rozważmy prostą definicję układu nerwowego. Zdaniem neurologów, ludzki układ nerwowy kontroluje wszystko zaczynając od oddychania i produkcji enzymów trawiennych, na pamięci i inteligencji kończąc. Jeżeli patent numer US 6506148 B2 mówi, że układ nerwowy może być manipulowany przez pola elektromagnetyczne z monitorów,  nasuwa się myśl, że twój umysł jest manipulowany przez monitory? Szczególnie telewizory stały się śmiercionośną bronią skierowaną przeciwko nam. Z ostatnich ujawnień WikiLeaks Valut 7, okazało się  że CIA używa inteligentnych telewizorów firmy samsung do szpiegowania ludzi.

Zewsząd dochodzę różnego rodzaju doniesienia, że rząd Stanów Zjednoczonych ma tajne technologie, a one stają się co raz bardziej osadzone w większości technologii używanych przez społeczeństwo na co dzień. Pomaga to rządowi USA aby utrzymać swoją hegemonie na każdą istotą na tej planecie. Sekret wiedzy nazistów ( http://subversify.com/2011/05/13/hitler%E2%80%99s-mind-control-experiments-and-how-they-influenced-modern-propaganda/ ) jest teraz w rękach rządu USA i jest oddany do użytku.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości, kiedy badali ten problem, ktoś powiedział nam, że nadszedł czas aby pozbyć się naszych telewizorów. Osoba powiedziała, że dowody są przytłaczające, rzeczywiście jesteśmy zszokowani dostępem do dowodów. Jedno ważne pytanie: dlaczego główne media milczą na ten temat? Gdyż media mają wytyczony cel, nie jest nim podnoszenie świadomości, pracują dla elity i mają nas umieścić w ciemności niemocy i stworzyć posłusznych niewolników.

Od tej pory nigdy nie odrzucaj żadnej teorii spiskowej, poświęć trochę czasu aby przebadać temat, badania takich tematów nie powinno być trudne ponieważ jesteśmy w epoce informacyjnej dostępności.

Źródło: http://www.anonews.co/mind-control-6506148b2/

Tłumaczenie Sobrius

Polskie źródło: https://www.nwo.report/nwo/kontrola-umyslu-realne-zagrozenie-urzad-patentowy-usa-potwierdza-uklad-nerwowy-czlowieka-moze-byc-manipulowany-pola-elektromagnetyczne-monitorow.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.