Strona główna > Rosja > Konstantin Siwkow o Nadchodzącym…

Konstantin Siwkow o Nadchodzącym…

W Rosji narasta ciśnienie społeczne i polityczne. To sytuacja, która zdaniem, coraz większej liczby ludzi poważnych, kompetentnych i mających wiele do stracenia, prowadzi do nieuniknionego dramatycznego rozładowania. Jednym spośród wyraziceli takiego przekonania, jest znany nam z wcześniejszych publikacji, Konstantin S‭iwkow – człowiek, którego o naiwność i brak rozeznania, posądzać trudno. Z taką perspektywą, powinni w przyspieszonym tempie, oswajać się również, neonowi klakierzy obecnego reżimu w Rosji.

Redakcja „Narodnogo Źurnalista”, 23.07.2018

Konstantin Walentynowicz Siwkow — rosyjski wojskowy i działacz społeczny, znany wojskowy i polityczny analityk, doktor nauk wojskowych, specjalista w zakresie politologii wojskowej, członek-korespondent Rosyjskiej akademii nauk rakietowych i artyleryjskich, kapitan pierwszej rangi, pierwszy vice-prezydent Akademii Problemów Geopolitycznych.Konstantin Siwkow wyraził swoją opinię na temat sytuacji politycznej we współczesnej Rosji i nakreślił wizje dalszego rozwoju wydarzeń. Jego zdaniem, w Rosji nabiera siły systemowy kryzys polityczny, który może doprowadzić do radykalnych zmian systemu władzy.

Ku czemu trzeba gotowić się ludowi Rosji, jak orientować się w zbliżającej katastrofie?Patrioci pragnący przekształceń w kraju, powinni być przygotowani na ten moment i na czas podnieść swoją flagę i wyeksponować właściwe hasła, wziąć na siebie odpowiedzialność, za losy kraju.Rosyjski naród musi zrozumieć całe niebezpieczeństwo sytuacji, w której się znalazł  i w kluczowym momencie wesprzeć prawdziwych, a nie fałszywych liderów. Dla tego nieodzowne, już teraz myśleć, kto jest kim…

Готовьтесь к революции #КонстантинСивков

Gotujcie się ku rewolucji #KonstantinSiwkow

17:33, rosyjskie napisy

Związek struktur siłowych i patriotów, to rękojmia ocalenia Rosji!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Tekst rosyjski:

„Константин Сивков о грядущем

Редакция „Народного Журналиста” 23.07.2018Константин Валентинович Сивков  — российский военный и общественный деятель, известный военный и политический аналитик, доктор военных наук, специалист в военной политологии, член-корреспондент Российской академии ракетных и артиллерийских наук, капитан первого ранга, первый вице-президент Академии Геополитических Проблем.Константин Сивков высказал своё мнение о политической ситуации в современной России и видении путей дальнейшего развития событий. По его мнению, в России системный политический кризис набирает силу и может привести к кардинальным изменениям системы власти.К чему надо готовится народу России, как сориентироваться в надвигающемся коллапсе?Желающим преобразования в стране патриотам надо быть готовым к этому моменту и вовремя поднять свой флаг и выдвинуть правильные лозунги, взять на себя ответственность за судьбу страны.Народ России должен осознать всю опасность положения, в котором оказался и в самый ответственный момент поддержать настоящих, а не липовых лидеров. Для этого необходимо уже сейчас задуматься о том, кто есть кто…

Готовьтесь к революции #КонстантинСивковСоюз силовых структур и патриотов это залог спасения России!”——————–

YouTube:

Podobnego zdania jest również Konstantin Siemin

Революция неизбежна – #КонстантинСёмин
Rewolucja nieunikniona  -#KonstantinSiemin———————źródło:
https://narzur.ru/konstantin-sivkov-o-grjadushhem/
Константин Сивков о грядущем
autor: Редакция „Народного Журналиста”
23.07.2018


Wybór, tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych
materiałów: dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.

Addendum,  2 Komentarze:

Klakierzy…
” neonowi klakierzy obecnego reżimu w Rosji.”
Ci klakierzy twierdzą, że wszystkie polskie, patriotyczne media, są kontrolowane przez żydów.Czy w Rosji jest inaczej?
 • klakiernia, lakiernia i amigosy…
  Od jakiegoś czasu miałem chęć pochwalić Neon za trafne, lojalne wobec prezentowanego tekstu i wzbogacające grafiki przewodnie.
  Tym razem stało się inaczej. Redakcja zamieściła grafikę nijak mającą się do tekstu i uciekającą w zagrywkę pod poklaski zdurniałej publiczki i aprobatę wysokich protektorów.
 • Sprowadzenie nabrzmiałej sytuacji do teatrzyku dwóch zgranych komediantów pod suflerkę Chabad-Lubavitch czy innej maści syjonistów, masonerii, deep state, globaistów – jak zwał tak zwał; nie przynosi redakcji dobrego świadectwa. Nie tędy droga amigosy…Napisałem w jednym z niedawnych komentarzy:
  „los Rosji – w jej obecnym kształcie (biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw) – jest już przesądzony. Nie do utrzymania i nie do obrony. To ostro przyspieszający proces. Pozornie dostępna alternatywa, to wybór między – grizzli a tygrysem (beggars can’t be choosers). W rzeczywistości sytuacja Rosji jest o wiele bardziej złożona. Wynika to z wielopłaszczynowego, postępującego, bankructwa : politycznego, ekonomicznego a przede wszystkim – moralnego. Oczywiście system próbuje lawirować, siać intrygi i umizgi – ale to już bezębny Miszka, wypisz wymaluj, jak z akademii smorgońskiej. Kto żyw i cały – choćby troki urywać, daje drapaka – skórę ratuje…złodziejska „elita”, wykształcona młodzież, naukowcy i fachowcy, atrakcyjne dziewczyny, pragnące rodzić dzieci cudzodziemcom i ochoczo, grubo przed terminem, wymierający starzy, pojmujący zbiorowo niestosowność, swojej dalszej ziemskiej – grzesznej obecności.
  A nuklearne i rakietowe straszaki w rękach nowobogackiej, maksymalnie skorumpowanej wierchuszki to bluff, „bajer na Grójec” i makaron bezjajeczny.
  Niebezpieczny, w rozpaczy, może być jedynie młodszy i średni korpus oficerski, w fuzji z weteranami armii radzieckiej. Dziś dodam jeszcze połączonych troską o los Rosji – skonfederowanych patriotów. Ale to przecież wiadomo z podręcznika i chyba żadna z decydujących stron, na to, nie pozwoli. Jednak prawdą jest, że zdarzają się rzeczy, o których nie śniło się filozofom….”Trzeżwe, i bardzo wyważone wystąpienie Siwkowa, przestrzega Rosjan aby nie dali się sprowokować na wyreżyserowaną rewoltę, lecz odczekali na stosowny moment, aby przejąć kontrolę (naród jako trzecia siła) i doprowadzić go gruntownej zmiany systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 70 = 79