Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > KONSPIRACJI RAKA ciąg dalszy

KONSPIRACJI RAKA ciąg dalszy


Andrzej Suda

Jest to dodatek do wcześniej opublikowanej na tej stronie „KONSPIRACJI RAKA”  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/konspiracja-raka-2015-12  . Podobnie jak moja oryginalna praca – nie jest to artykuł na temat zdrowia. Piszę o dezinformacji, propagandzie, manipulacji mediów, intymidacji (i czasami likwidacji) świadków, sztuce ukrywania dowodów, których nie można kompletnie zlikwidować, i innych działaniach powszechnie uznawanych za domenę agencji wywiadowczych. Fakt, że używam przykład ze świata medycyny? Tym gorzej dla świata medycyny. 

Celem poniższego jest zaprezentowanie kilku przykładów haniebnych akcji blokowania dopływu informacji do nas – tego „bydła z ludzką twarzą”, za które nas (słusznie!) mają. Oczywiście, proszę wpierw przeczytać oryginalną „KONSPIRACJĘ RAKA” aby w pełni zrozumieć o czym mówię.

Jeśli zakładamy, że ta konspiracja istnieje, wtedy mamy prawo podejrzewać, że ci na szczycie (czytaj: właściciele „bydła z ludzką twarzą”) nie muszą się obawiać zachorowania na Raka, przynajmniej od czasu odkrycia dokonanego przez Dr.Bearda. Logiczne, nieprawdaż? Sprawa w tym jak być pewnym w 100% kim oni są……. Z logicznego punktu widzenia, przynajmniej przywódcy dwóch największych supermocarstw powinni do nich należeć. Jeśli nie, to przynajmniej są bardzo wysokimi funkcjonariuszami systemu „hodowli bydła z ludzka twarzą”, co upoważnia ich do bycia „odpornymi na Raka”. Oto cała logiczna baza dla mojego eksperymentu. Wspierając się WIKIPEDIĄ utworzyłem listę wszystkich głów państwa ze Związku Radzieckiego/Rosji (od Lenina do Putina) i Stanów Zjednoczonych (od Teddy Roosevelta do Trumpa) wzbogaconą o przyczynę śmierci i poważne choroby. Na liście znaleźli się wszyscy, którzy mogli za życia skorzystać z odkrycia Dr.Bearda.

Związek Radziecki/Rosja

Vladimir Ilyich Ulyanov (Lenin) — Neurosyphilis (Kiła mózgowo-rdzeniowa)

Alexei Rykov — rozstrzelany

Vyacheslav Mikhailovich Molotov —  z powodów naturalnych w wieku 96 lat

Joseph Stalin  —  udar mózgu (raczej otrucie)

Nikita Sergeyevich Khrushchev — atak serca

Leonid Ilyich Brezhnev — atak serca

Yuri Vladimirovich Andropov — niewydolność nerek i cukrzyca

Konstantin Ustinovich Chernenko — niewydolność serca i marskość wątroby

Mikhail Sergeyevich Gorbachev — wciąż żyje, zdrowy w wieku 86 lat

Boris Nikolayevich Yeltsin — atak serca

Vladimir Putin — żyje, w bardzo dobrym stanie zdrowia w wieku 65 lat

TOTAL: 11 MĘŻCZYZN

Stany Zjednoczone

Theodore „Teddy” Roosevelt — skrzep krwi utkwiony w płucach

William Howard Taft — niewydolność serca

Thomas Woodrow Wilson — udar mózgu

Warren Gamaliel Harding — wylew krwi do mózgu

John Calvin Coolidge Jr. — Coronary Thrombosis (skrzep zablokował dokrwienie serca)

Herbert Clark Hoover — wewnętrzne krwawienie w wieku 90 lat

Franklin Delano Roosevelt — udar mózgu

Harry S. Truman — komplikacje po zapaleniu płuc

Dwight David „Ike” Eisenhower — atak serca (palił 2-3 paczki papierosów dziennie!)

John Fitzgerald „Jack” Kennedy — zamordowany

Lyndon Baines Johnson — atak serca

Richard Milhous Nixon — udar mózgu

Gerald Rudolph Ford Jr. — udar mózgu w wieku 93 lat

James Earl „Jimmy” Carter, Jr. — żyje, ma 93 lata – stan zdrowia omówiony poniżej pod tabelą

Ronald Wilson Reagan — tkanki nowotworowe wycinane 9 lat przed śmiercią, zmarł w wieku 93 lat na zapalenie płuc

George Herbert Walker Bush — żyje, ma 93 lata

William Jefferson „Bill” Clinton — żyje, ma problemy z sercem w wieku 61 lat

George Walker Bush — żyje, zdrowy, 61 lat

Barack Hussein Obama II — żyje, zdrowy…..fizycznie…..

Donald Trump — jak powyżej

TOTAL: 20 MĘŻCZYZN

Co do zdrowia Prezydenta Cartera. Oto co napisała angielskojęzyczna WIKIPEDIA: https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Carter

„Trzeciego sierpnia 2015 roku, Carter przeszedł zaplanowaną operację wycięcia z jego wątroby małego guza, i prognozy początkowe były „świetne”. Dwunastego sierpnia wszakże, Carter oznajmił, że otrzymał diagnozę o przerzutach do innych części ciała, bez wchodzenia w szczegóły gdzie ten Rak miał swój początek. Dwudziestego sierpnia przyznał, że MELANOMA została odkryta w jego mózgu i wątrobie, i że zaczął kurację immunologiczna preparatem PEMBROLIZUMAB a także wkrótce Radiację. Jest pod opieką EMORY HEALTHCARE w Atlancie. Historia rodziny byłego prezydenta jest pełna przypadków Raka, u obojga rodziców i u całej trójki rodzeństwa. Szóstego grudnia 2015 roku Carter oznajmił, że Rak został pokonany.”

Hmmm, to istny cud! Facet jest po 90-ce, cała rodzina ma wyraźnie genetyczne predyspozycje do Raka, całe życie miał problemy z wątrobą, wreszcie dostał Raka Wątroby z przerzutami (sprawdźcie statystyki – to 100% wyrok śmierci) i……wyzdrowiał! Oczywiście trzeba „maluczkim” wytłumaczyć jakoś ten „cud” więc wspomina się nazwę jakiegoś leku, który (aaah, taki ze mnie pesymista!) nigdy nikomu innemu z takim samym przypadkiem nie pomoże. Boże, jakie to wielkie „szczęście” miał Carter!….…

Wróćmy do statystyki. Więc, cały obraz sytuacji jest następujący: z 31 mężczyzn na naszej liście nikt nie zmarł na Raka, dwóch zachorowało (w tym jeden beznadziejnie) ale obaj zostali jakimś cudem wyleczeni. Pragnę się odwołać do oficjalnych statystyk Raka opublikowanych przez American Cancer Society, http://www.cancer.org/acs/groups/content/@editorial/documents/document/acspc-044512.pdf największy autorytet na świecie:

43.3% mężczyzn zachoruje w ciągu swego życia na raka i 22.8% umrze na raka.”

Gdy to odnieść do wspomnianej grupy – 13 z nich musiałoby zachorować na raka i przynajmniej 6 (a może 7) z nich na Raka umrzeć. Sprawdźmy prawdziwość statystyki. Mamy 31 mężczyzn, zero śmierci z powodu raka i dwa przypadki raka – oba wyleczone. Znaczy to 0% śmiertelności i 6.45% zachorowań. Tak to statystyka największego w świecie autorytetu do spraw Raka wzięła w łeb! Czy naprawdę wzięła czy to tylko ja umyślnie popełniłem błąd robiąc badanie statystyczne właścicieli bydła zamiast samego bydła (mnie i Ciebie, i nam podobnych)…?…

 

Pamiętacie ten cytat z poprzedniego artykułu? Jego autorem jest Dr. James Watson, jeden z największych mózgów wszech czasów, odkrywca DNA, często i głośno wypowiadający się po stronie prawdy. Z tego też powodu „podpadł”. W 2014, bez pracy i źródła utrzymania, był zmuszony, jako pierwszy w historii, wystawić na sprzedaż swoją Nagrodę Nobla. W grudniu 2014 na aukcji w CHRISTIE’S jego medal został za 4,1 miliona Dolarów zakupiony przez rosyjskiego oligarchę Alishera Burkhanovicha Usmanova. Usmanow jest jednym z najbogatszych (i skorumpowanych) Rosjan, oczywiście posiadającym kontakty mafijne (kto z nich ich nie ma?…). Zwrócił on Watsonowi jego medal mówiąc, że jest nie do przyjęcia aby taki człowiek był zmuszony sprzedawać dla chleba swoją Nagrodę Nobla. Pomyśl nad tym – rosyjski mafioso okazuje więcej poczucia sprawiedliwości niż wszyscy (i każdy z osobna) ludzie pracujący w naukach medycznych!……..I Ty ufasz im, że oni chcą Twojego dobra?…….Przerażające!

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/James_Watson (angielska wersja – polska bardzo ograniczona)

I dalej na ten sam temat ale innego autorstwa : http://www.fronda.pl/a/czy-wiesz-ze-zydzi-nie-choruja-na-raka,69081.html

UWAGA

Autor nie jest lekarzem i nie udziela żadnych medycznych porad. Celem mojego artykułu jest tylko i wyłącznie zdemaskowanie kryminalnego aktu blokowania dopływu informacji do społeczeństwa, kłamstw i manipulacji. To tylko przypadek, że użyty przykład jest z pola medycyny.

 


2 thoughts on “KONSPIRACJI RAKA ciąg dalszy

 1. Czuję się jak w czasach starożytnego Egiptu.
  Ciemnym ludem i faraonami rządzą kapłani. Wiedzą na temat biologii organizmów żywych, w tym człowieka, jest „nieznana” od przeszło 30 lat. Jej odkrywcą zmarł w maju ub. roku.

  Nie doszukujmy się niezwykłych okoliczności śmierci wśród głów państw, czy też „cudownych” ozdrowień. Co innego, gdyby ktoś zmartwychwstał albo, będąc w podeszłym wieku „leczony” chemią i radioterapią przeżył dłużej niż 5 lat .

  Czy dane podane w art.,,The Contribution of Cytotoxic Chemotherapy to 5-year Survival in Adult Malignancies” (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=15630849&dopt=Abstract – dostep trzeba wykupic) sa prawdziwe? Autorzy przedstawiają dane dotyczące skuteczności chemioterapii, obliczone na podst. badań w Australii i w USA na przestrzeni ostatnich 20 lat. Wyniki tych badań chyba druzgocące? Skuteczność chemioterapii w Australii wynosi zaledwie 2,3%, a w USA jeszcze mniej, bo zaledwie 2,1% (odsetekpacjentów, którzy po chemioterapii przeżyli 5 lat). Hm… w dalszym ciągu przekonuje się pacjentów chorych na raka do chemioterapii. W Australii w badaniach brało udział 72.964, a w USA 154.971 pacjentów, korzystających z chemioterapii. Chyba nikt nie może tutaj twierdzić, że badania te opierają się zaledwie na garstce pacjentów i dane te w związku z tym są nieistotne. Na 100 osob chemioterpapie przezywa 2 pacjentow?!!!

  http://www.icnr.com/articles/ischemotherapyeffective.html

  Temat dr Hamera i wielkiego odkrycia PRAW NATURY był poruszany na stronie WOLNA POLSKA.
  W kontekście listu skierowanego przez tego lekarza do rabina Menachema Schneersona.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/doktor-ryke-geerd-hamer-do-menachema-mendla-schneersona-1986-r-2016-09

  Wtedy mógł się skończyć ogólnoświatowy holokaust ludzi – TAKŻE ŻYDÓW, mordowanych cytotrutkami i radiacją., szczepionkami, hucpą „przeszczepów „.
  Niestety, tak się nie stało. Kto przeczyta jakie priorytety funkcjonują w cywilizacji hebrajskiej (wg. quincunx Feliksa Konecznego) zrozumie. Nad wartościami poznawczymi dominuje w niej IDEOLOGIA.
  I nie było ważne dla bezdzietnego rabina ile żydowskich dzieci, tak jak moje, będzie zamordowanych w imię ideologii.

  Prawa Natury potwierdzają, że organizmami STERUJE INFORMACJA. Ponieważ człowiek jest (wg. Mariana Mazura) obiektem autonomicznym samosterownym, możemy wpływać na swoje życie. Jednak w ograniczonym zakresie. Ponieważ nasze reakcje na konflikty biologiczne już są na różnych poziomach rozwoju ewolucyjnego ZAPROGRAMOWANE.
  Trzeba o tym wiedzieć.
  cytat:
  „Definicja cybernetyki, jako nauki o sterowaniu, pomimo swojej zwięzłości i prostoty, może być zrozumiała tylko o tyle, o ile zrozumiały będzie wyraz sterowanie

  Sterowanie jest to wywieranie pożądanego wpływu na określone zjawiska.

  Dlaczego to odkrycie sprzed 36 lat nie może się przebić do wiadomości ogółu? Najwidoczniej „leczenie” bez lekarstw nikogo nie interesuje, a wiedza GNM jest skutecznie blokowana właśnie przez tych, którzy czerpią profity z „leczenia” chorób – robiąc wszystko, żeby były ciągle leczone, a nie wyleczone. Jedynie Uniwersytet w Trnavie, podjął się weryfikacji GNM i potwierdził słuszność odkrytych przez Hamera Pięciu Biologicznych Praw Natury http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/archiw_germanska_nowa_medycyna/trnawa.htm

  Zainteresowani mogą korzystać z wiedzy zgromadzonej na stronie GNM.
  Wykład dr Hamera „Zarys Nowej Medycyny” http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/images/stories/GNM/zarys.pdf
  Artykuł „Nowa medycyna dr Hamera” – http://www.wegetarianski.pl/podstrona/czytnik.php?dzial=medycyna&artykul=51
  Najłatwiej poruszać się po stronie GNM korzystając z mapy strony – http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/in…..Itemid=337
  Historia tłamszenia Germańskiej Nowej Medycyny i doktora Hamera – http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/in…..Itemid=251

  strony w sieci :
  http://www.learninggnm.com
  http://www.5prawnatury.pl
  http://www.germanska.pl

  Odkryte przez dr Hamera PRAWA NATURY są kompatybilne do praw fizycznych, chemicznych i matematycznych.
  Boskich praw wg. których toczy się życie na Ziemi.

  Biada tym, którzy wiedzą o nich a wykorzystują je do niszczenia ludzi.

  POZNAJCIE PRAWDĘ A PRAWDA WAS WYZWOLI

 2. Czy rzeczywiście Żydzi w Izraelu nie umierają na raka ? Nie są „leczeni procedurami” medycyny konwencjonalnej -chemioterapią ? Jak podaje Robert Brzoza we Frondzie ?

  http://www.fronda.pl/a/czy-wiesz-ze-zydzi-nie-choruja-na-raka,69081.html

  Uważam, że nie jest to prawda. Cytuję fragment z bloga http://gojka.blog.onet.pl/2014/06/10/izrael-xxi-wieku-sperma-w-spadku/
  „W Izraelu pobranie komórek rozrodczych i zamrożenie ich toprocedura zwyczajowa, która przeprowadzana jest w przypadku chorych na raka, przed chemioterapią i innym rodzajem leczenia w efekcie którego istnieje zagrożenie zniszczenia biologicznych zdolności do reprodukcji, bądź istnieje duże prawdopodobieństwo zgonu. Nie tylko jednak chorym, ale również każdemu izraelskiemu żołnierzowi wstępującemu do wojska proponuje się zamrożenie nasienia. Zgodnie z prawem, po śmierci dawcy materiał genetyczny przechowywany jest przez rok. Po tym terminie zostaje zniszczony, o ile nie znajdą się zainteresowani nim spadkobiercy.”

  A tu jest mój komentarz do historii, którą opisała Ela Sidi autorka bloga „gojka w Izraelu „.
  To historia dziennikarza Adi Talmora, któremu medyczne izraelskie pytie „wykryły” nieuleczalnego raka.
  Jaką decyzję podjął cyt. „dowiadując się o nieuleczalnej chorobie nowotworowej ” ? – „studiuje dokładnie jej objawy, konsultuje się z lekarzami, wypełnia potrzebne do własnej śmierci formularze, dokonuje koniecznych opłat, pisze błyskotliwe teksty o sobie, dokładnie takie, jakie chciałby by o nim czytano, adresuje koperty do przyjaciół i rodziny wkładając w nie pożegnalne listy, załatwia sobie urlop w radiu, kupuje bilet na samolot i w końcu popełnia luksusowe samobójstwo: eleganckie, sterylne i bezkrwawe, wykonane z szwajcarską precyzją.

  W czasie załatwiania formalności związanych z własną śmiercią, pomiędzy kolejną wizytą u kolejnego specjalisty, potwierdzającego diagnozę niedającej mu szansy na wyzdrowienie, lecz najwyżej podarunek kilku miesięcy życia w bólu – intensywnie pracuje.”

  http://gojka.blog.onet.pl/2011/08/17/samobojstwo-doskonale/comment-page-1/#comment-1124

  Spektakularny przykład zrobienia voodoo człowiekowi i doprowadzenie go do samobójstwa.
  I makiawelistyczna reklama eutanazji. Kolejnego sposobu rozwijania Gescheftu ludobójczego.
  Ten dziennikarz był jeszcze młodym człowiekiem, mógł żyć. Jednak widocznie nie miał dla kogo…

  Zatem nie wszyscy są uleczani z raka „cudownym” znanym tylko wtajemniczonym św. Graalem uzdrawiania.
  Być może – nieliczni. WYBRANI, biblijne to określając. Dziennikarz wybrany nie został. Zrobiono mu voodoo, tak jak wielu w mojej rodzinie. Żydom i nieżydom. I umierali w cierpieniach „leczenia procedurami”. Dorośli i dzieci.
  fragment mojego postu do Eli Sidi
  „Prawa biologiczne są
  weryfikowalne. Można je sprawdzić, tak jak np.prawo chemiczne- przy łączeniu kwasu z zasadą powstaje sól. Czy prawo Archimedesa.

  Jak powstaje prawda naukowa? Przez weryfikację teorii=dogmatów=praw. Jeśli choć 1 raz praktyka nie potwierdzi teorii-prawa, prawo nie jest prawdą naukową.

  Wiele moich znajomych kobiet i mężczyzn nie żyje zniszczonych chemią i radioterapią.
  Kilka kobiet aktualnie się „leczy” po usunięciu narządów rodnych.
  Moja matka jako młoda kobieta została ubezpłodniona przez histerektomię.

  Tu jest podany spektakularny przykład działania Praw Natury.

  http://germanska.pl/index.php/terapia-w-germanskiej/relacje-wlasne/56-macica1/65-rak-szyjki-macicy-przypadek-z-archiwum-doktora-hamera

  Wierzę, że spróbuje Pani prześledzić tok biologicznych reakcji.

  Z uwagi na biologię człowieka, gdzie kobiety przechodzą menopauzę a mężczyźni nie, zjawisko narastania problemów związanych z seksualnością w dzisiejszym świecie męskiego formowania poglądów na ten aspekt życia, będzie się nasilać.

  W innych krajach wiedza o Germanische Heilkunde jest znana, są fora, wymiana doświadczeń, dyskusje (Niemcy)..

  W Polsce wiedza o tej nauce jest prawie nieznana.

  Nie ma nawet wzmianki o dr Hamerze w Wikipedii.

  Warto dla własnego poczucia bezpieczeństwa, bezpieczeństwa swoich dzieci, zweryfikować, czy Germanische Heilkunde jest prawdą naukową.

  Wiem, że to PRAWDA NAUKOWA. Zweryfikowałam te prawa i weryfikuję codziennie.

  I żaden agent mnie nie zmusi, abym przestała uświadamiać o możliwości samouzdrawiania z pomocą wiedzy 5 Praw Natury.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *