Strona główna > NWO > KE pracuje nad Transgranicznym Elektronicznym Certyfikatem Szczepień

KE pracuje nad Transgranicznym Elektronicznym Certyfikatem Szczepień

Komisja Europejska chce zwalczać zjawisko uchylania się od szczepień. W czwartek przedstawiła projekt przewidujący rutynowe kontrole i wprowadzenie wspólnej, elektronicznej karty szczepień.

Urzędnicy mogą zmusić do obowiązkowych szczepień. Potwierdził to sąd – informuje wtorkowa „Rzeczpospolita”. Główny inspektor sanitarny Marek…

W emocjonalnym wystąpieniu komisarz i jednocześnie lekarz podkreślał, że jest absolutnie nie do zaakceptowania, iż w dzisiejszych czasach dzieci umierają na choroby, które można powstrzymać za pomocą szczepionek. Odrzucał teorie rozsiewane przez „antyszczepionkowców”, oskarżając ich o manipulowanie i posługiwanie się półprawdami. – Szczepionki działają, to proste. To nie jest kwestia opinii. To fakt – oświadczył Andriukaitis.


W projekcie rekomendacji, jakie zostaną przedstawione do zaakceptowania przez państwa członkowskie UE, znalazło się m.in. opracowanie i wdrożenie do 2020 roku krajowych lub regionalnych planów szczepień, zakładających co najmniej 95-procentową zaszczepialność w przypadku odry. KE chce też wprowadzenia rutynowych kontroli statusu szczepień i regularnych możliwości zaszczepienia się w różnym wieku, np. w szkołach czy w miejscu pracy.

Rekomendacje przewidują opcję ustanowienia wspólnej karty szczepień w formacie elektronicznym, która miałaby zastosowanie transgraniczne.

KE chce też powołania koalicji na rzecz szczepień, aby zrzeszyć europejskie stowarzyszenia pracowników służby zdrowia oraz stowarzyszenia studenckie zajmujące się tą kwestią. Jej celem miałoby być dokładne informowanie opinii publicznej, zwalczanie mitów i wymiana najlepszych praktyk.

źródło: https://www.tvp.info/36967038/koniec-z-uchylaniem-sie-od-szczepien-ke-ma-gotowy-projekt

Kilka tygodni temu Bill Gates powiedział, że chciałby aby osoby bez Certyfikatu Szczepień nie mogły podróżować

 

 

3 thoughts on “KE pracuje nad Transgranicznym Elektronicznym Certyfikatem Szczepień

  1. a kim on qrwa jest że „chce zakazu”?! co on jest nadzorcą globu? to po hooj są prezeydenci skoro devill „chce”. jak chce, to niech się sam zutylizuje debill devill

  2. Na 6 czerwca planowane są ogólnopolskie protesty przeciw
    przymusowi szczepień. Więcej na fundacji StopNOP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *