Strona główna > Polska > Koniec okresu ochronnego dla dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego. Dr Z. Kękuś

Koniec okresu ochronnego dla dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego. Dr Z. Kękuś

Państwo Wojciech Sumliński, Ewa Kurek i Tomasz Budzyński w ich „Powrocie do Jedwabnego”, zamiast zbesztać organizatorów Konferencji „Mienie Ery Holokaustu”, w Pradze, w dniach 26 – 30 czerwca 2009 r., że tak ją zorganizowali, że uczestnicy nie mieli kiedy przedstawić ich uwag do tzw. Deklaracji Terezińskiej – jej, 7-stronicowej, prezentację zostawiono na ostatni dzień trwającej 5 dni Konferencji i trwała… 1 godzinę – stawiają bardzo poważne zarzuty przewodniczącemu polskiej delegacji, nieżyjącemu od lat W. Bartoszewskiemu.

W dodatku posługują się oczywistym kłamstwem.

Jest w naszym, Polaków, interesie, żeby zamiast Polaków obwiniać za możliwe, tragiczne dla nas skutki naszego uczestnictwa w Konferencji, rozgłaszali prawdę o… cwaniactwie organizatorów.

Poprosiłem ich o to…

2 thoughts on “Koniec okresu ochronnego dla dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego. Dr Z. Kękuś

  1. Książka p. Sumlińskiego to pic na wodę. Miała być sensacja, tymczasem przepisano to, co już od dawna było wiadome i co mówili inni historycy. Miały być rzekome prześladowania (szopka z salą na premierę, ściemnianie, że gmina żydowska interweniowała), a tymczasem książka leży sobie w najlepsze na czołowym miejscu w Empikach, obok książki Tuska. Tacy to „zakazani autorzy”:)

    1. Pytanie. Co takie dały książki Sumlińskiego. Oprócz medialnego rozgłosu dla samego autora nic, kompletnie nic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.