Strona główna > NWO > Koniec kwietnia: nadszedł czas składania ofiar z ludzi

Koniec kwietnia: nadszedł czas składania ofiar z ludzi

Nota redakcyjna: Nie ma w tym wykazie, ale powinna być eksplozja Deepwater Horizon, która miała miejsce w dniu 20 kwietnia 2010, i doprowadziła do gwałtownej, nagłej śmierci wielu pracowników, a innym tysiącom ludzi zagwarantowała powolną śmierć.

Dlaczego często jesteśmy świadkami tragedii i bezsensownych zgonów akurat w drugiej połowie kwietnia? Lista gwałtownych zdarzeń, które wystąpiły w tym okresie roku jest po prostu oszałamiająca. Oto niektóre z nich:

        19 kwietnia 1993 ~ Masakra w Waco: szturm FBI doprowadził do pożaru obiektu sekty  o nazwie Branch Davidians, zabito 76 mężczyzn, kobiet i dzieci.

        19 kwietnia 1995 ~ Wybuch bomby w budynku federalnym w Oklahoma City ~ 168 osób zginęło.

        20 kwietnia 1999 ~ Masakra w Columbine High School ~ 13 osób zamordowanych, 21 rannych.

        16 kwietnia 2007 ~ Virginia Tech Massacre ~ 32 zabitych, 17 rannych.

        16 kwietnia 2013 ~ Wybuchy podczas Boston Marathon ~ 3 zabitych, 107 rannych.

        18 kwietnia 2013 ~ wybuch w fabryce nawozów, Texas ~ 5-15 zabitych (Zauważ, że wydarzenie to miało miejsce prawie dokładnie 20 lat po masakrze w Waco, które leży w tej samej okolicy.

        16 kwietnia 1947, statek załadowany z azotanem amonu zawinął do portu w Texas City, wybuchł na nim pożar, co spowodowało ogromny wybuch, który zabił około 576 osób).

Było wiele innych gwałtownych zjawisk, które miały miejsce w tym okresie, a o jakich zapadło milczenie. W rzeczywistości, CNN opublikowało artykuł w 2011 r. zatytułowany Co takiego dzieje się w połowie kwietnia a przemoc w Ameryce? (What is it about mid-April and violence in America?), w jakim omawiano wydarzenia, które występują w połowie kwietnia. Niestety, artykuł tylko dolać oliwy do ognia „teorii spiskowych”, i zasadniczo spuentował: „Jeśli szukasz odpowiedzi dalej niż robią to massmedia, to jesteś szalony i potencjalnie niebezpieczny”. Jednak dwa lata później, ten sam gwałtowny trend nadal trwa.

Czy to wszystko przypadek? Dla wtajemniczonych, nie ma czegoś takiego jak zbieg okoliczności.

W 2011 roku napisałem artykuł o śmierci Bin Ladena, który został ogłoszony w okresie między 30 kwietnia a 1 maja (zobacz: Dlaczego śmierć mężczyzny, który nie stał za 9/11 została ogłoszona 1 maja – Why the Death of the Man Who Was Not Behind 9/11 Was Announced on May 1st). W tym artykule pokrótce opisałem rytualne znaczenie 1 maja (May Day) i jaka jest jego relacja do bożka, który jest nadal ważny dla elity okultystycznej: Baala.

Kult Baala NIGDY nie zaniknął

Przez wiele stuleci i w wielu cywilizacjach, druga połowa kwietnia była zawsze czasem ofiary krwi. Kult Baala miał wiele nazw (Enlil, Moloch (zobacz także:Hillary Clinton składa ofiary Molochowi/a303), itp.) i rozpanoszył się wśród wielu cywilizacji. Jako bożek słońca i płodności, rytuały świętujące Baala miały miejsce po równonocy wiosennej (czas odrodzenia) i często powodowały udział w nich ludzkiej ofiary.

    „Kult Baala obchodzony corocznie, czcił jego śmierć i zmartwychwstanie jako część rytuałów płodności Kaananitów. Ceremonie te często były ofiarami z ludzi i towarzyszyła im prostytucja świątynna„~ Baal, Encyklopedia Mythica

Chociaż przestrzeganie tych rytuałów bywało czasem zakazywane przez ruchy religijne, kult ten nigdy naprawdę nie zniknął.

    „Religia bożka Baala była powszechnie akceptowana wśród starożytnych żydów i chociaż z czasem spadła z piedestału, nigdy nie została na stałe stłumiona. Królowie i inni władcy dziesięciu plemion biblijnych czcili tego boga. Zwykli ludzie żarliwie czcili tego boga słońca również dlatego, że ich dobrobyt zależał od wydajności upraw i sukcesów w hodowli zwierząt gospodarskich. Wizerunki tego bożka zostały wzniesione na wielu budynkach. W religii pojawili się liczni kapłani i różne klasy jego wielbicieli. Podczas uroczystości nosili odpowiednie szaty. Uroczystości składały się z okadzania i całopalenia ofiar, czasami składano ludzkie ofiary. Kapłani od składania ofiar tańczyli wokół ołtarzy, śpiewając w zapamiętaniu i cieli się nożami wywołując zainteresowanie i współczucie bożka„~ Ibidem.

Jako bożek słońca, kult Baala niósł za sobą obowiązkowe istnienie w nim ludzkiej ofiary i ogień. Dziś, w kręgu okultystycznej elity rządzącej Ameryką, ten okres roku często równa się pożarom (lub wystrzelaniu ognia z broni) i śmierci. Obrzędy te zostały wspomniane w Biblii.

I pobudowali wyżyny Baalowi, aby palili synów swych ogniem na całopalenie Baalowi, czegom nie rozkazał, anim oto mówił, ani to wstąpiło na serce moje” ~ Jeremiasz 19:5, Biblia Gdańska, 1881

Z cywilizacji babilońskiej, asyryjskiej i fenickiej na Bliskim Wschodzie (ich tajemnicze religie pochodzą z tego samego źródła pochodzenia), kult Baala rozprzestrzenił się na inne odległe cywilizacje, takie jak Celtowie, którzy przestrzegali rytuałów 1 maja Beltane  (Beltane pochodzi od słowa „Baal”). Choć przestrzeganie rytuałów Baala różniło się w jednej cywilizacji do drugiej, były one jednak osadzone w tych samych koncepcjach okultystycznych numerologii i poświęcenia ofiar. Innymi słowy, wszystkie były poświęcone sięganiu do samej magicznej wiedzy.

yahweh-baal-sacrifice
ofiara z dziecka była częścią rytuałów Jahwe-Baala

Dzisiejsze elity nadal przestrzegają tych okultystycznych obrzędów, ale z jedną istotną różnicą: Obecnie prowadzone są wobec niczego nie podejrzewających cywilów te same rytualne działania obrzędowe i rozprzestrzeniają się na całym świecie za pośrednictwem środków masowego przekazu. Nakarmione i napędzane strachem i traumą mas, te mega-rytuały są dostrzegane przez wszystkich, ale tylko obchodzone przez elity okultystyczne. Bardziej niż kiedykolwiek, mamy do czynienia z Czarną Magią.

Inne strony poświęcone okultystycznej numerologii opublikowały informacje, podkreślając wagę tego okresu.

    „19 kwietnia ~ 1 maja ~ Krwawa Ofiara dla Bestii, najbardziej krytyczny moment 13-dniowego okresu. Ofiara pożaru jest wymagana w dniu 19 kwietnia.

    19 kwietnia to pierwszy dzień z 13-dniowego cyklu satanistycznego rytuału dotyczącego ognia ~ boga ognia, Baala, albo Molocha/Nimroda (bóg słońca), znanego również jako rzymski bóg Saturn (szatan/diabeł). Ten dzień jest ważnym dniem składania ludzkiej ofiary, wymagającym poświęcenia ofiary ognia, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Ten dzień jest jednym z najważniejszych dni ofiary z ludzi, i jako taki, miał zanotowanych kilka bardzo ważnych historycznych wydarzeń„~ Occult Holidays and Sabbaths, Cutting Edge

Kolejny artykuł opisuje pokrótce elementy wymagane do przeprowadzenia mega rytuałów elity.

    „Ofiara ludzka potrzebna podczas wielu z tych dat okultystycznych, musi zawierać następujące elementy, z których każdy ma być podniesiony do stopnia najwyższego z możliwych:

1. Trauma, stres i psychiczne cierpienie, absolutny poziom strachu

2. ostatni akt w dramacie powinien polegać na zniszczeniu przez ogień; najlepiej pożogę.

3. Ludzie muszą umierać jako ludzkie ofiary, zwłaszcza dzieci, ponieważ ciemność widzi ofiarę z młodszej istoty ludzkiej jako najbardziej pożądaną „~ Adwent Deception

Oczywiście, nie każde pojedyncze zdarzenie, które występuje w tym okresie wiąże się ze składaniem ofiar z ludzi przez Illuminati. Jednak większość z wyżej wymienionych wydarzeń pasuje dokładnie do „kryteriów” mega-rytuałów z list kontrolnych. Jeśli przyjrzeć się dokładnie faktom i okolicy każdego z tych zdarzeń, można wtedy zdać sobie sprawę, że są albo wykonywane przez urzędników państwowych albo obwinia się o ich dokonanie kozły ofiarne poddane kontroli umysłowej.

Większość tych wydarzeń jest absurdalnie wręcz nieuzasadniona, powoduje tylko jeszcze więcej urazów oraz tego, że ludzie zastanawiają się „co to za źli ludzie porobili coś takiego?” Niestety, ci źli ludzie nami rządzą.

Zdarzenia te są również wykorzystywane do dalszych programów politycznych. Siły przy władzy stały się mistrzami w łączeniu pragmatycznej polityki z okultystycznymi rytuałami.

Podsumowując

Ci, którzy znają okultystyczne kalendarze zadają sobie pytania w drugiej połowie kwietnia, czy coś przerażającego ma się wydarzyć. Niestety, co kilka lat, społeczeństwo jest epatowane traumatycznym doświadczeniem imprezy zupełnie bezsensownej i gwałtownej w skutkach.

Prawie za każdym razem, bliższe spojrzenie na wypadek, prowadzi do stwierdzenia dziwnych podejrzanych faktów i stawiania odrobiny hipotezy, że była to robota własna.

Podczas gdy wiele osób przypisuje występowanie tych wydarzeń w czasie pod koniec kwietnia zwykłemu zbiegowi okoliczności, tym niemniej fakt pozostaje faktem:

    Gwałtowne wydarzenia niosące za sobą śmierć i ogień odbywają się w tym samym okresie czasu, jaki został poświęcony Baalowi, poprzez ogień i ofiarę ludzką. Czy to wszystko jest zrobione celowo czy jest wynikiem jakiejś szalonej synchroniczności, trudno odpowiedzieć, ale jest to fakt, że nadal ma miejsce i nie da się tego kwestionować.

a

Budynek sekty, który został spalony w czasie masakry w Waco w 1993 roku, nazywał się Mount Carmel Center. W Biblii, Mount Carmel to było miejsce, gdzie Eliasz przeciwstawił się wyroczniom Baala, kwestionując ich modły do Baala, i zażądał, aby ten bożek spalił go ogniem w ich obecności. Nie było żadnego ognia. Czy ogień w Mount Carmel Center był symboliczną zemstą Baala?

Vigilant Citizen

18 kwietnia, 2013

źródło: http://snippits-and-slappits.blogspot.ca/2013/04/the-end-of-april-time-of-human-sacrifice.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.