Strona główna > Świat > Koniec Europy. Paul Fromm

Koniec Europy. Paul Fromm

To jest to czego byłem świadkiem w małych miastach w Austrii, zmuszane są przez UE do przyjęcia pewnej liczby tych uchodźców, i mają rzekomo uczyć ich jak żyć w Austrii. W większości są to nie mający wykształcenia, ani zainteresowania nauką muzułmanie. Te małe miasta nie mogą sobie z tym poradzić, obawiam się jak to wpłynie na moją piękna ojczyznę.

a

a

a

Inwazja „uchodźców” = samobójstwo Europy

Jest to opowieść o toczącej się zbrodni, inwazji Europy przez nie-kulturę, popełniana na dzieciach Europy, zachęcana i za pozwoleniem polityków, którzy w tej chwili są u władzy. Ci politycy powinni natychmiast stanąć przed sądem za zdradę stanu na ludności Europy.

a

Sam oceń jeśli to odpowiada rzeczywistości.

I nawiasem mówiąc, kto według ciebie był instrumentalny w wyprodukowaniu tej katastrofy o epickich proporcjach. Zgadłeś jeśli powiedziałeś: Ameryka, albo dokładniej Barack Obama, aka Barack Soetoro, kiedy wydał rozkaz zamordowania Kadafiego i zniszczenia libijskiej infrastruktury, co w rezultacie zamieniło ją w miejsce gdzie panuje anarchia i bezprawie, skąd rozpoczyna się inwazja Europy – jedna rozpadająca się łódź po drugiej.

Jeśli będzie się na to pozwalać dalej, będzie to oznaczało całkowite zniszczenie europejskiej kultury i wszystkiego co ten kontynent czyni wspaniałym miejscem do życia. Zrobi się ogromny koszmar, i w końcu warunki życia będą podobne do tych w Afryce. Jest to fakt naukowy oparty na przyczynie i skutku. NIE wolno na to pozwolić.

Obejrzyj poniższy filmik, jeśli trzeba to kilka razy, i rozsyłaj go znajomym i przyjaciołom.

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *