Strona główna > Świat > Konflikt irańsko – żydowski

Konflikt irańsko – żydowski

Atak Izraelski na terytorium niepodległej Syrii, jest aktem agresji niezależnie jakiego kraju obywatele przebywali na terytorium Syrii. Nie jest to wojna izraelsko-irańska, jak usiłują przedstawiać to skorumpowane media.

Tym aktem Beniamin Netanjahu przystapił do grona współczesnych zbrodniarzy wojennych. 

Niedawno żydzi informowali, że zdobyli tony materiałów świadczacych, że Iran prowadzi nadal prace nad bronią nuklearną. Jednak w tych tonach dokumentów nie było ani jednego bespornego papierka dowodzacego, że to prawda. To USA uknuło tą intryge rękoma Izraela. Kilka dni pózniej amerykański zbrodniarz wojenny, należący do tej samej osi zła, zerwał porozumienie z Iranem. Nakładająć ponownie sankcje na ten kraj. Pokazał tym samym ile warte są umowy z USA.

Świad arabski wymyka się spod kontroli USA, kończą się możliwości nacisków politycznych i szantażu.

Czy fakt, że Iran stopniowo przechodzi na transakcje handlowe w swojej walucie państwowej, w juanach lub w euro, tym samym lekceważąc amerykańskiego dolara, jest wystarczającym świętokradztwem, żeby rozpętać wojnę ? Jest to jeden z powodów, ale nie naważniejszy.
Sprawa jest bardziej skomplikowana, a nadrzędną są tu relacje społeczno-religijne pomiędzy  sunnitami i szyitami. Ten konflikt rozpętali Amerykanie i Żydzi wiele lat temu, by zakłócić relacje pomiędzy państwami arabskimi.
Oczywiście zrobili to po to, by sięgnąć po ich złoża węglowodorów (interes żydo-amerykańskich chasydzkich banksterów). Dopiero dalej umocnić pozycję państwa Izraelskiego otoczonego ze wszystkich stron przez wrogich arabów (muzułmanów). Mamy tu konflikt wyznaniowy i społeczny między sunnitami (wspieranymi przez monarchie Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty), a szyitami wprowadzającymi  rewolucyjne zmiany społeczne (kształcenie kobiet na uniwersytetach, prawo wyborcze dla kobiet, złagodzenie praw szarjatu, i równości społecznej). Reformy te miały miejsce już w latach 50-tych przy wsparciu dawnego ZSRR. Dziś na straży fundamentalizmu szyickiego stoi Iran.
To Iran wspiera szyicki Jemmen w walce o swą niepodległość, Syrię, Irak (po obaleniu Saddama władzę tam  przejęli szyici, którzy nie są zainteresowani popieraniem USA), Liban, Palestynę z Hezbollahem. Iran jako lokalne mocarstwo, wspiera też szyitów Tureckich i Egipskich w walce z Kurdami i żydami. Iran stanowi największy problem dla polityki USA, Izraela i Arabi Saudyjskiej. Jednak relacje Saudyjskie z żydami mają, też ukryte dno. Saudowie jako muzułmani nie bardzo mogą wspierać żydów. Dlatego polityka USA z Izraelem i Arabią Saudyjską przebiega dwutorowo.
Mamy tu praktycznie zdestabilizowany przez politykę USA cały bliski wschód, w przededniu wojny religijnej między zwolennikami szyitów i sunnitów. Sprawa złóż węglowodorów, pozycji dolara, jest drugoplanowa dla szyitów.
fot: Gromadzone wojska Izraelskie na granicy z Syrią, przygotowane do inwazji ladowej- Syryjskie Wzgórza Golan okupywane przez Izrael.   
Irak, Syria czy Palestyna nie walczy by przejąć złoża sąsiadów, ale walczą o swoją niezawisłość. Głównym wrogiem państw arabskich, religijnie, politycznie i ekonomicznie jest Izrael,. USA stanowi cel drugoplanowym jako wspierający amerykańsko-żydowskie kompanie rabujące surowce tych państw. Amerykańska obecnością w regionie tylko cementuje sojusz państw szyickich. Gdyby nastapił krach saudyjskiej monarchi, to nawet sunici mogą obrócić się przeciwko żydo-amerykanom.
Obecnie  Syria, Palestyna , Liban, Irak, Iran praktycznie otaczają ze wszystkich stron Izrael. Żydzi już czują ten ucisk. Największe zagrożenie stanowi  Syria i Palestyna. Państwa, które w wyniku kilkudziesięcioletniej ekspansji żydowskiej zostały okradzeni z swoich ziem. Dziś już wiadomo, że Syria i Palestyna nie będzie nadal pod żydowskim butem.  Syria będzie wspierać Hezbolach, a Hezbolach Syrię. Syrii nie oddadzą Rosjanie ani Izraelowi ani USA, walka idzie o największe złoża węglowodorów na świecie, które podstępnie usiłowali wykupić potentaci tacy jak Rothschild, Soros.
Putin broni tylko swojego rynku zbytu w Europie i chce uniknąć konfliktu światowego. Rolę strażnika Syrii i Hezbollahu powierzył Iranowi. Izrael mimo, że posiada broń jądrową, nie jest wstanie oprzeć się Iranowi, którego podejrzewa o posiadanie tej broni nielegalnie. Zapominając, że sam wszedł też nielegalnie w jej posiadanie.
Chłodno przyjęty Netaniachu na paradzie zwycięstwa w Moskwie w dniu ataku rakietowego na Syrię. Jako jedyny z przedstwaicieli zachodu  przybył do znienawidzonej Moskwy, by zasiąść pomiędzy żywymi trupami.  
Dlatego między innymi żydzi przenoszą stolice z Tel Awiwu do Jerozolimy, która jest świętym miastem nie tylko żydów, ale chrześcijan i muzułmanów. Liczą tym samym, że Iran nie zaatakuje bronią jądrową tego miasta w obawie przed muzułmańską i chrześcijańską opinią światową.
Embargo ponownie nałożone przez USA na Iran za namową żydów, tylko sprawę pogorszyło. Dlatego sankcje nie znalazły poparcia w Francji, Anglii i Niemczech. To nie walka o interesy naftowe Brytyjczyków ani Francuzów w Syrii, tylko wojna o być albo nie być żydów i USA.
Zerwanie umowy przez USA otworzyła drogę do wznowienia przez Irak produkcji wzbogaconego Uranu i budowy kolejnych głowic atomowych. Izrael nie ma takich możliwości. Ich bomby  atomowe (2 szt)powstała w wyniku „kradzieży” uranu (powszechnie mówi się, że była to kradzież, ale była to nielegalna sprzedaż). Izraelowi tez brak skutecznych środków przenoszenia dla swoich głowic, po zakupie przez Iran zestawów przeciwlotniczych S-400.
Podsumowując USA traci   pozycje hegemona na półwyspie arabskim. Wydarzenia przebiegają już poza kontrolą USA. Izrael znalazł się w śmiertelnym uścisku szyickich państw arabskich. Zapewne wsparcia udzieli mu Arabia Saudyjska, ale w procesie długofalowym to katastrofa. Saudom kończy się ropa, albo w drodze wojny przejmą chociażby złoża pn-wsch Syrii, albo niebawem nie będzie ich stać na wojnę.  Krach dolara, może przyspieszyć ten proces.  Prawdopodobnie zostaną utworzone dwa fronty w Syrii: Izraelsko- syryjski, na pd-zach. od Damaszku i saudyjsko-syryjski na wschodzie Syrii.
Głównym graczem w regionie jest Putin, zabezpieczył Syrię i jej główne złoża na szelfie morza śródziemnego. Będzie starał się trzymać tylko na dystans USA, by nie doszło do konfliktu światowego. Walka o przywództwo w regionie rozegra się miedzy Izraelem, Arabia Saudyjską i Iranem.
Tramp nie ma już żadnych atutów, by wpływać politycznie na jakieś z państw arabskich. Nie ma też wpływu na politykę Egiptu, czy Turcji.

Zbrodniarze wojenni,  którzy nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie przed trybunałem w Hadze 

Kodeks Karny:

Rozdział XVI. Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne
Art. 117. Wojna napastnicza

§ 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§ 2. (uchylony)

§ 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Za: http://fischer.neon24.pl/post/143681,konflikt-iransko-zydowski
Data publikacji: 11.05.2018

One thought on “Konflikt irańsko – żydowski

  1. PUTIN TO WCIELONY DIABEL, pomimo ze z nich wszystkich nie nalezy do zadnej masonerii pewnie tylko dlatego ze marzy mu sie w prawoslawnej Rosji zostac carem! Pomimo ze Rosja prawoslawna nie jest wcale chrzescijanska,tylko SUFICKA i ci wszyscy wielcy potentaci tamtego swiata nie odwoluja sie do Prawd Wiary Chrystusa, tylko SUFIZMU o czym prosty rosyjski narod nie ma bladego pojecia! Jednak w porownaniu do aktualnych ZYDOW ODPOWIEDZIALNYCH ZA NIEJEDNO LUDOBOJSTWO, ktorzy KLAMIA juz jak NAJECI, i nawet nie sa tymi, za ktorych sie podaja nie bedac prawdziwymi IZRAELITAMI nieprawnie okupuja PALESTYNE do ktorej jako AZJACI z Azji Srodkowej NIE MAJA ZADNEGO PRAWA sa o cale pieklo gorsi od wszystkich innych nawet Putinowskich rzadow.ZNECANIE SIE NAD DRUGIM CZLOWIEKIEM TO DLA NICH PRZYJEMNOSC I NAJLEPSZA ROZRYWKA !
    https://youtu.be/dKUgJughnoM

    Dlatego tez ok1000 lat temu z powodu ciaglych konfliktow i wszczynania do wojen ludy oscienne wypedzily naszych Chazarkow z Azji Srodkowej w kierunku Europy i my mamy ich teraz na karku borykajac sie z KAINOWYM ZMIJOWYM PLEMIENIEM OD 1000 LAT!
    ,, Zydow wypedzano 47 razy w ciagu 1000 lat dlaczego?”
    https://forumemjot.wordpress.com/2013/04/08/zydow-wypedzano-47-razy-w-ciagu-1000-lat-dlaczego/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *