Strona główna > Zdrowie > Konferencja i seminarium „świat bez raka – profilaktyka i naturalne terapie antynowotworowe” – II edycja

Konferencja i seminarium „świat bez raka – profilaktyka i naturalne terapie antynowotworowe” – II edycja

Szanowni Państwo,

zapraszamy na II edycję Konferencji „Świat bez Raka – Profilaktyka i Naturalne Terapie Antynowotoworowe” oraz seminarium „Integracja Naturalnych Terapii Antynowotworowych w Teorii i Praktyce”, które odbędą się 12-14.06.2015 w Domu Nauki przy ul. Schroegera 82 w Warszawie.

Naszym celem jest łączenie skutecznych metod terapeutycznych medycyny naturalnej z medycyną akademicką w obliczu prawdziwej epidemii nowotworów w Polsce. Prosimy o wsparcie tej idei.

I edycja Konferencji „Świat bez Raka” miała miejsce w zeszłym roku w maju i została uznana przez patrona medialnego – Nieznany Świat za wydarzenie roku 2014.

Tegoroczna II edycja w sesji I nawiąże do metod prezentowanych w zeszłym roku. Dowiecie się Państwo, w jakim stopniu udało się je wdrożyć i gdzie można uzyskać konkretną pomoc.

Niewątpliwym sukcesem jest obecność dr Georga Ashkara, który w tym roku sam opowie o swojej metodzie leczenia nowotworów.

II sesja to już tematy nowe, które nie były poruszane w roku ubiegłym. Wykłady wygłoszą badacze wielkiego formatu, m.in. Roberto Barnai i Gilbert Renaud, znani i cenieni na świecie za nowatorskie podejście do choroby jako takiej. To w Polsce prawdziwa rzadkość i niezwykła okazja, by zapoznać się z kierunkami tzw. Nowej Medycyny.

Dążymy do tego, aby Nowa Medycyna także i u nas zaczęła się rozwijać intensywniej niż do tej pory. Człowiek to nie tylko ciało, lecz także dusza i umysł, a więc ‚naczynia połączone’, i to holistyczne spojrzenie jest bezcenne.

Również inne wykłady, jak choćby ten prof. Wiktora Stelmacha omawiający m.in. znaczenie witamy D3 w profilaktyce nowotworów, czy ten na temat hipertermii prof. Jerzego Stelmachów, dostarczą Państwu niezbędnej wiedzy, która pomoże wygrać zdrowie.

Kolejna dwa dni to seminarium, na którym zdobędziecie Państwo konkretną wiedzę na temat zintegrowanego zastosowania naturalnych metod terapeutycznych, łączących odpowiednią dietę oraz właściwie dobraną suplementację z aspektem psychologicznym, ruchowym i oddechowym. To jedyna taka okazja, by otrzymać tę wiedzę „w pigułce”.

Więcej informacji na stronie: http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-swiat-bez-raka-,84,

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected]

A już w tydzień po konferencji, tj. 20-21.06, w Naturalnym Centrum Zdrowia odbędą się warsztaty z dr Georgem Ashkarem:

http://fundacja-qlt.pl/?seminarium-i-kurs-certyfikacyjny-metody-nia%2C134

Zgłoszenia na adres: [email protected]

Bardzo proszę o przekazywanie tej informacji dalej, jako że wciąż pozostajemy w ‚drugim nurcie’, a zależy nam na tym, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z wiedzy prezentowanej na tych wydarzeniach.

W załączniku przesyłam program konferencji i seminarium oraz plakat. Proszę o udostępnianie informacji o tym ważnym wydarzeniu, także tych z Państwa, którzy już się zarejestrowali na konferencję. Z góry dziękuję.

Serdecznie pozdrawiam,

Lena Huppert

Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT

www.fundacja-qlt.pl

Kontakt: Lena Huppert – 502085840, 22/4005652

Komentarz: Konferencję z ubiegłego roku można obejrzeć na kanale YouTube Pani Leny Huppert. Poniżej wybrany fragment. Red.

Codex Alimentarius i zakaz leczenia naturalnego w UE — dr Jacek Nowak

https://www.youtube.com/channel/UCyFIcJWbnENuBJGui721hyw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *